18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hate is great

Bartolomew • 2014-08-01, 13:03
Zakonnica zabiera dziecko z sierocińca na wizytę u lekarza.
- Powiedz, gdzie Cię boli chłopczyku? - pyta lekarz
- W zakrystii.

Vinsix

2014-08-01, 13:46
Znowu te głupie żarty o pedofilii w kościele, kiedy wy w końcu z tym skończycie ?
Żartowałem k***a, żart wyborny :D

re...........ka

2014-08-01, 13:48
bleblebator1, Możesz nam o tym opowiedzieć.

Ku...........cz

2014-08-01, 14:08
Ja wam mogę opowiedzieć :)
Ksiądz Andrzej Mucha Gorlice. Oskarżony rok temu o molestowanie przez o. Krzysztofa Mądla o molestowanie w dzieciństwie. Sprawę zatuszowano po dementi oskarżonego.

Tymczasem oskarżony ksiądz bardzo lubił dzieci. Do tego stopnia że wystawiając ocenę na religii kazał się przysuwać do niego, a przy spowiedzi dysząc pytał o takie rzeczy jak plamy na pościeli, podglądanie rodziców i kolegów, wąchanie majtek mamy/taty, dotykanie się z kolegami na WF itd.

Tak więc nie pierdzielcie że pedofilia to jest wymysł i biedni księża są poddani nagonce. Znałem 4 księży. Jeden 100% pedofil, jeden prawdopodobny, a wszystkich 4 interesowała głównie kasa

nowynick

2014-08-01, 14:12
Up

Ty się ciesz, że kasa, nie Twoja dupa :D

raper900

2014-08-01, 15:45
bleblebator1 napisał/a:

Smutne ale prawdziwe


Ksiądz ciebie też j***ł?

pwck87

2014-08-01, 15:50
A co Ty myślisz, że oni idą na księdza z powołania? Kasa misiu kasa, znajdź mi lepiej opłacany zawód w Polsce, nudzą się w tych swoich klasztorach, zdejmują koloratkę i za granicę na wczasy, a że dzieci blisko to coś lepszego niż masturbacja. Kulka w łeb i po sprawie, a nie jak to u nas, transfer do innej parafii

Sidolec

2014-08-01, 15:54
Jak zwykle pedofilska nagonka na kościół

Ku...........cz

2014-08-01, 16:00
@up w dupie byłeś gówno widziałeś

kranik123

2014-08-01, 16:03
Wiecie że większość księży pedofilów ma skłonności homoseksualne, są gejami - właśnie dlatego molestują głównie chłopców. Oczywiście media mówią jedynie o ich zawodzie, a nie skłonnościach, bo to homophobia. Wśród gejów jest zdecydowanie największy procent pedofilów.

Borcejn

2014-08-01, 16:04
Dobra, jest pedofilia w Kościele, tak samo jest pedofilia wśród aktorów (dużo większa) oraz pedofilia wśród pedałów, a jakoś o tym się nie mówi, bo po co? Zboczeńcy ukrywają się w wielu różnych grupach społecznych - zboczeńcowi trzeba przybić mosznę do poręczy grodowego mostu, zostawić nóż i dać wybór - umrzeć z głodu albo uciąć sobie jaja (jak to za pięknych czasów Bolesława Chrobrego było). Każdego sk***ysyna traktować jednakowo, niezależnie, czy to ksiądz, polityk, policjant czy Twój stary. "Księża gwałcą - ofiary milczą" - jasne, a ofiary piekarzy to latają po całym podwórku i chwalą się wszystkim, że zostały zgwałcone?

Weźcie się ogarnijcie. Nie trzeba kochać Kościoła, ale warto używać mózgu. Kawał udany jak wagina Anny Grodzkiej.

Maxi96

2014-08-01, 16:10
A pamiętacie wykład jakiś "uczonych" (chyba na harvardzie) o pedofilach? Słabo kojarzę ale pamiętam że zgodzili się że pedofilia to nie groźna choroba i każdy jest w części pedofilem....
:samoboj:

Borcejn

2014-08-01, 16:24
@up homo -> gender -> LGBTQF(XYZ) -> zoofilia -> pedofilia, postępowość europejska w pigułce

Bloedzuiger

2014-08-01, 17:56
Wśród księży są pedofile, bo mają kontakt z dziećmi, ich zawód wzbudza ufność wśród rodziców, a starzy ludzie to już w ogóle mają ich za niemal świętych. Teraz to zawód jak każdy inny w sumie, więc mało który ksiądz jest z "powołania".