18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hasający Przytulasek

LoV3LaS • 2013-07-28, 13:32
Taki oto przytulasek pie**olony hasał sobie grzecznie po ścianie mojej kuchni. Jako że jego rozmiary i ogólny wygląd mnie zaniepokoiły, a i arachnofobów można przy okazji podrażnić pomyślałem, że wrzucę tu tego gnoja. :jezdziec:




Proszę o rozpoznanie gatunkowe tego k***iwałka bo nie wygląda mi na mieszkańca naszego kontynentu a sam zesrałem się na jego widok i nie wiem czy mogę bez ryzyka mogę poruszać się po własnej kuchni. :wodka:


P.S. Pierwszy temat. Możecie mnie napie**alać jak szmatę. :banany:

Td0bT

2013-07-28, 16:37
Widać, że ładny masz syf na chacie. Za tapczanem pewnie pewnie masz takie kilku kilogramowe okazy.

gutsy666

2013-07-28, 16:44
http://www.arachnoserver.org/images/spiderimages/Atrax%20robustus%20female%2012%20mm-Volker%20Herzig.jpg
obstawiam tego jegomościa. Nie wyglądajśą tak samo, ale ten Twój jest po prostu młody. Nazwa potoczna- atrax. Ciekawostką jest, że ten w ch*j jadowity sukinsyn, rodem z Australii utworzył w Polsce już małą populację, a to za sprawą jakiegoś geniusza plastycznego, który wypuścił parkę na łąkach. Na pocieszenie dodam, że w naszych warunkach klimatycznych nie dożywa wylinki, po której robi się naprawdę groźny.

zarpion

2013-07-28, 16:46
jak mnie takie p*zdy wk***iają co nic nie wiedzą a się prują do innych, że ci próbują (przy tak średnim zdjęciu) odpowiedzieć na wyraźną prośbę kolegi usera. ostatni, powinni wam w taborach zakazać używania internetu, w końcu jest ramadan.

Skowu

2013-07-28, 16:51
Kopalny napisał/a:

funnel-web, australijski morderca gwałciciel chaotyczny zły. Masz przesrane.

PS
Nie mam pojęcia o pająkach, ale oglądam dużo Animal Planet.




To nie jest Ptasznik australijski ;)
po prostu jakiś kątnik... nie bój się go. W ostateczności jakby Cie ukąsił to masz po prostu max. ból jak po użądleniu szerszenia xd

upagowno

2013-07-28, 17:04
mama mówiła "pająki pożyteczne nie zabijać"

jestemdarkiem

2013-07-28, 17:17
Moim zdaniem to trujący pająk :amused:

donplicco

2013-07-28, 17:29
SQT napisał/a:

Znając życie to kątnik.



Srątnik. Kątnika nie widziałeś?

quilk

2013-07-28, 17:29
fajny zwierzak, może coś warty! :D

kokiesz

2013-07-28, 17:47
jak dla mnie to jest Atrax robustus.. poczytaj sobie o nim i popytaj sąsiadów czy ktoś takowego nie hodował... bo będziesz miał ciekawie jak Cie jebnie....

nanab

2013-07-28, 18:01
Jak już zgromadziły się eksperty to spytam bo ostatnio nawiedziło mnie kilka takich dziwnych wynalazków.
Pająk jakieś 5mm długości nie licząc nóg, ubarwiony jak osa, duża głowa, na górze ze 4 oczy(jak zbliżałem do niego palec to widać było ze się na niego gapi), szybko biega i skacze(klatkuje go co kilka mm). Tygrzyk to raczej nie jest

Atrax

2013-07-28, 18:06
kokiesz napisał/a:

jak dla mnie to jest Atrax robustus..



nie to nie ja :mrgreen:



ps. chociaż może :roll:

Ti...........ch

2013-07-28, 18:26
nanab napisał/a:

Jak już zgromadziły się eksperty to spytam bo ostatnio nawiedziło mnie kilka takich dziwnych wynalazków.
Pająk jakieś 5mm długości nie licząc nóg, ubarwiony jak osa, duża głowa, na górze ze 4 oczy(jak zbliżałem do niego palec to widać było ze się na niego gapi), szybko biega i skacze(klatkuje go co kilka mm). Tygrzyk to raczej nie jest




Skakun :) bodajże arlekinowy. A gapił sie, bo skubany ma bardzo dobry wzrok. Prawie jak ludzki.

Voodoo96

2013-07-28, 18:35

ostatni

2013-07-28, 19:12
Voodoo96 napisał/a:

jak mnie takie p*zdy wk***iają co nic nie wiedzą a się prują do innych, że ci próbują (przy tak średnim zdjęciu) odpowiedzieć na wyraźną prośbę kolegi usera. ostatni, powinni wam w taborach zakazać używania internetu, w końcu jest ramadan.



Ty chyba k***a nie wiesz do kogo piszesz, cuchnąca spuścizno PRLu. Jak się nie znają to mordy w kubeł, a nie chęciami się tłumaczyć. Jak kolega napisze, że boli go głowa to jakiś debil twojego pokroju powie, że się nie zna, ale ma dobre chęci i podejrzewa raka mózgu.

Co do tematu. Złap sk***iela w słoik i wypie**alaj do jakieś sanepidu czy uczelni wyższej gdzie znajdzie się jakiś arachnolog.