18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harry

Mi...........13 • 2013-01-23, 16:43
Ach, życie na królewskim dworze. Taki książę Harry robi rzeczy, o których większość z nas może tylko marzyć. Na przykład zabija muzułmanów.

marazm

2013-01-23, 16:48
Przecież zawsze możesz wstąpić do wojska i jechać na misję do Afganistanu. A zapomniałem przyspawali Cię do komputera.

Dzichader

2013-01-23, 17:04
Śmiało. W Polsce nie da się wstąpić do wojska od tak. A Legia cudzoziemska zarabia 1300Euro, więc ch*j a nie pieniądze.

oleksadolek

2013-01-23, 19:10
1300 euro na początek. pózniej można awansowac przecież. swoja drogą służba w obcej armii jest w Polsce karalna

cl...........er

2013-01-23, 21:31
@up
nie, jeśli mieszkasz na terytorium państwa, do którego armii chcesz się zaciągnąć nie krócej niż 3 miesiące lub masz obywatelstwo tego państwa.
Ale zgodę na wstąpienie w szeregi obcej armii otrzymasz za pośrednictwem urzędu konsularnego, pod warunkiem że złożysz odpowiedni wniosek wraz z zaświadczeniem o niekaralności z polskiego sądu.
Proste :D

bloodwar

2013-01-23, 22:48
Za służbę w Legii Cudzoziemskiej nie ma kary, jeżeli ktoś nawet Cię podsypie i niemrawe sądy wezmą w swoje tryby - wystarczy w odwołaniu napisać wniosek o umorzenie ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu

rusio93

2013-01-24, 23:58
Żeby wstąpić do armii innego kraju trzeba mieć zgodę ministra obrony,z legią cudzoziemską nie ma problemu gdyż Francja jest naszym sojusznikiem.
Zazwyczaj trzeba posiadać kartę stałego pobytu i biegle posługiwać się językiem,co jest chyba oczywiste.
Jeżeli kogoś interesuje armia amerykańska to jeżeli chodzi o stronę formalną trzeba posiadać zieloną kartę.
Jesteśmy w o tyle dobrym położeniu że nasz język jest językiem trudnym i kosztownym do nauczenia się więc amerykańska armia chętnie przyjmuje polskich rekrutów,jesteśmy przecież sojusznikami.
Ale jeżeli kogoś z kolei interesują amerykańskie siły specjalne to żeby wstąpić w szeregi elity trzeba posiadać już obywatelstwo i mieć certyfikat dostępu do informacji ściśle tajnych.
Co do zarobków to i tak są nie porównywalne do armii polskiej,myślę że nawet przeliczając koszty życia zagranica jest to w miarę dobrze płatna praca,co innego że wymaga olbrzymiej ilości poświęceń.


Konikmamy

2013-01-25, 00:04
mam nadzieje że złapią tego rudego sk***iela i ujebją mu łeb k***a burżuje j***ne h*j im w królewski zad

itemeczek

2013-01-25, 00:12
Uwaga, jestem ekspertem:
każdy może wstąpić do Legii, po odbyciu służby Polak, Niemiec, Hamerykanin czy murzyn mogą otrzymać obywatelstwo francuskie i zostać żabojadem, jakieś bzdurne kary za służbę w obcej armii można potłuc o kant tyłka.
Żołd 1300 €, zaciągasz się na 5 lat. Przez ten czas nic nie wydajesz, chowając kase do skarpety po odbytej służbie masz 78k €, możesz przyjąc nowe obywatelstwo, nowe życie. Wg. mnie sprawiedliwy dil. A jak się komuś nie podoba niech sp***ala.

torro

2013-01-25, 00:13
Naprawdę można marzyć o zabijaniu? Chyba tylko jak jest się psycholem.

thoms0n

2013-01-25, 00:31
Miotać wieprzowiną! To kryptonit na brudasa!

hooyoo

2013-01-25, 01:37
P.S. dzięki wiadomościom dowiedziałem się, jakie trzeba mieć koneksje, żeby zostać gunnerem apache'a. robota marzenie.

capoeiramen

2013-01-25, 02:14
Konikmamy napisał/a:

mam nadzieje że złapią tego rudego sk***iela i ujebją mu łeb k***a burżuje j***ne h*j im w królewski zad


Sorry, ale ja uwazam, ze obywatele mieszkajacy w krajach gdzie jest rzad monarchi, maja lepsze zycie od naszego pokomunistycznego pieknego kraju

ginx2666

2013-01-25, 10:26
Dobry żart z głównej strony Sickipedii.

Za kilkanaście lat w Polsce będzie od ch*ja ciapatych, więc każdy będzie miał szansę uj***nia przynajmniej jednego.