18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Harlem Shake - białe ludobójstwo

Hauer88 • 2013-04-12, 07:14


BIAŁY CZŁOWIEK UMIERA, jako jedyna rasa mamy niż demograficzny tzn. 1,2 dziecka przypada na jedną rodzinę co powoduje wymieranie naszej rasy w tempie 47% (DANE Z ONZ) na pokolenie.

Dla przykładu jedna arabska bądź murzyńska rodzin ma około sześcioro dzieci. Jeszcze 100 lat temu biały człowiek stanowił 33% ludzkiej populacji, a dzisiaj stanowi tylko 8%. Za 75 lat będzie nas tylko 3,5% ludzkiej populacji, a w połączeniu z rasistowsko promowaną, ponieważ tylko w jednym miejscu na świecie mass emigracją oraz multikulti, Europa zmierza w stronę ludobójstwu naszej cywilizacji oraz rasy. Jesteśmy na prostej drodze do podzielenia losów Indian oraz Aborygenów, którzy siedzą w rezerwatach. Biedaczki dobrze zdają sobie sprawę, że gdyby rozeszli się po świecie to ich rasa oraz kultura rozmyłaby się w morzu innych genów znikając raz na zawsze z powierzchni ziemi.

Każdy człowiek na świecie ma elementarne prawo do zachowania swojego naturalnego dziedzictwa! Rasistami są za to ludzie, którzy by chcieli wybielić murzynów poprzez asymilację ze skośnookimi, których jest prawie dwa miliardy! Rasistami są też ludzie, którzy nie pozwalają jakiejś rasie przetrwać i zachować własnego naturalnego dziedzictwa, ponieważ uważają oni, że dana rasa nie ma do tego prawa.

Ludzie, którzy narzucają takie rozwiązania są prawdziwymi rasistami. Za to ludzie, którzy pragną ocalić jakąś rasę i pozwolić jej przetrwać są anty-rasistami.


Polecam również:

http://www.sadistic.pl/antyrasista-to-szyfrogram-dla-antybialy-vt164574.htm?highlight=antyrasista



Eustachy6

2013-04-12, 12:59
Telefon komórkowy w 1965 roku?

arkadia

2013-04-12, 13:05
ale no troszku za bardzo się tym przejmujecie :) ja tam widze jedno - dobrzy ludzie, którym zależy na naszej przyszłości, normalni, lekko prawicowi, uczciwie pracujący ludzie rozmnażają się i mają świadomość, że trójka dzieci to ilość minimalna do patrzenia w przyszłość w dobrych barwach. Sam się planuję rozmnożyć jak najszybciej, stać mnie i chcę dzieci, a kiedy już je mieć będę, postaram się je wychować tak, aby pragnęły tego samego co ja. Proste? a to że jakieś lewicowe ciulki, nastawione egoistycznie do życia nie mają ochoty się rozmnażać mam w dupie. Polski starczy dla wszystkich polaków, a nie ma co się spinać w internecie, lepiej po cichu tępić co tam się nam po okolicy poniewiera (cyganów, ciapatych z kebabów czy inne cholerstwo). Jak będzie źle - wierzę, że wyjdziemy na ulicę i "przez przypadek" problem się rozwiąże.

Uechtacz

2013-04-12, 13:13
Oj tam oj tam. Słowianie też nie są tutejsi. Przyleźliśmy z Indii, jak Cyganie i reszta nielubianego tutaj towarzystwa, tylko trochę wcześniej. Świat się zmienia i ch*j.

Póki co samej Polski problem i tak nie dotyczy (oczywiście przez brak wypasionego socjalu, a nie przez to, że raz na jakiś czas zagraniczny studencik dostanie w knajpie w mordę od "prawdziwego patrioty").

@Tannaim: brawo. Wymyśliłeś sposób na stworzenie drugiej Korei Północnej.

slec21

2013-04-12, 14:13
Polska dla Polaków...


PrzygodaTHC

2013-04-12, 14:25
I na ch*j było zniesienie niewlonictwa i dalismy sobie wejsc na łeb!

sz...........r9

2013-04-12, 14:34
Rems napisał/a:

bez kity zawsze się zastanawiałem dlaczego nasze geny są takie słabe.. nieważne czy biały typ czy panna puści się z kimś żółtym/czarnym/ciapatym... zawsze wychodzi to gorsze.



Słabe? Co ty człowieku wymyślasz. Dziwisz sie że jak murzynnka puści się z białem to wychodzi brązowe ?. To teraz weź białą farbke i czarną. I co wyjdzie ? brawo! Sraczkowaty brąz. Tak jest najczęściej. Ale bywa że dziekco jest całkowicie białe albo całkowicie czarne. Tu ktoś ciekawie napisał :
"Dziedziczenie koloru skóry odbywa się w sposób wielogenowy, co oznacza, że odcień skóry jest sumą wszystkich genów w to zamieszanych. Kolor biały jest w tym dziedziczeniu dominującym wobec czarnego. Jeśli więc ojciec dziecka byłby heterozygotą (posiada zarówno allele dominujące jak i recesywne) i przekazałby dziecku tylko te, warunkujące dominującą cechę, wtedy dziecko byłoby białe :)
Jest jeszcze coś takiego jak "throwback", kiedy dziecko rodzi się bardziej podobne do swoich przodków (nawet tych zapomnianych, nieznanych) niż do rodziców. Gdyby tak się zdarzyło, że dziecko o czarnym kolorze skóry miało wśród przodków osobę o białym kolorze skóry, efekt "throwback" mógłby zapewnić dziecku białą skórę."

Kimo36

2013-04-12, 15:11
Jakies techno scierwo, a gdzie Szwadron?

Ptoon

2013-04-12, 15:30
Geny determinujące jasny kolor skóry, włosów i oczu są recesywne. Nawet w przypadku gdy jedno z rodziców jest białym brunetem, a drugie białą blondynką jest większe prawdopodobieństwo, że dziecko będzie miało ciemne włosy, a nie blond. Nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że to jest konsekwencja tego, że to biali ludzie powstali z czarnych, a nie na odwrót.

Czarny czy biały, ważna jest inteligencja i idee naszej cywilizacji. Jeżeli je przejmą od nas to nie widzę problemu. Dlatego trzeba ich asymilować i wybijać z głowy wszelkie ciapackie myśli.

Swoją drogą jak za jakieś 5000 lat, już po paru wojnach atomowych, będą żyli sobie sami murzyni we wspólnotach plemiennych to będą między nimi krążyły legendy o śnieżno białych bogach ze złotymi włosami co stworzyli wspaniałą cywilizacje, latali swobodnie miedzy chmurami ba nawet latali na księżyc, potrafili wyświetlać obrazy w powietrzu i nawet porozumiewali się między sobą na odległość :D

oponaodjelcza

2013-04-12, 15:38
Był taki moment w historii, że komuś nie pasowała rasa, to ją niemal wybił, przy takich nastrojach społecznych (a im bardziej będzie nagłośnione zjawisko, tym bardziej ludzie będą zaniepokojeni i niechętni kolorowym) na pewno znajdzie się jakiś daleki kuzyn Adolfa do ostatecznego rozwiązania kwestii... niebiałej w Europie i na świecie.

PS: Nie jestem rasistą wobec ludzi, którzy się zasymilowali z osiągnięciami kultury zachodniej, które mimo wszystko dominują na świecie i oznaczają rozwój i cywilizację, np czarny neurochirurg Ben Carson - kumaty koleś, któremu kolor skóry i rasizm nie przeszkodził w osiągnięciu w życiu czegoś wartościowego. Jestem przeciwny wszystkim murzynom dumnym ze swojego dziedzictwa kulturowego i intelektualnie do niego dążącym - tym, którzy od tysięcy lat mieszkają w lepiankach z własnego gówna i wybijali się wzajemnie w imię złego mzimu z dżungli. Naprawdę jest się czym chwalić i z czego być dumnym? Prawda jest taka, że na swoje nieszczęście większość czarnych nadużywa swoich praw (aresztujesz mnie, bo jestem czarny, a nie dlatego, że jestem zabójcą/gwałcicielem/złodziejem), a to się na nich jeszcze mocno odbije prędzej, czy później. Skrajne nastroje prowadzą do radykalnych rozwiązań, jak uczy historia i mam nadzieję, że się na niej nie zawiodę.

D4ro

2013-04-12, 15:52
straatveger napisał/a:

ch*j mnie to interesuje, dla mnie po mojej śmierci może przyj***ć ziemię kometa,

obym zdąrzył sobie pograć w GTA V, pojehać na wakacje do egiptu, wyr*chać zajebiste sexbomby i tankować do pełna swojego mercedesa
:amused:



I co noc mama musi prac Ci posciel po takich snach.

JezusChytrus

2013-04-12, 16:48
normalne że elity jest zawsze mało

donwasyle

2013-04-12, 16:58
No i ch*j jak nas będzie mało to zaliczą nas do gatunków objętych ochroną i wtedy to my się będziemy opie**alać a całe murzyńskie i ciapate ch*jostwo będzie zapie**alać. ;)

Yurij

2013-04-12, 18:11
To on! :shock:



(a jaki wk***iony patrzy na murzynkę :amused: )

szymon_g

2013-04-13, 00:43
ale pie**oly, butthurt az sie patrzy!
i skad ten idiotyczny pomysl ze w EU to "nie biali" siedza glownie na zasilkach? w UK 6% nie-brytyjczykow zarejestrowanych w Home Office pobiera jakiekolwiek zasilki (glownie "kuroniowke") w porownaniu do 15% osob z brytyjskim obywatelstwem.
no, ale wiadomo, "trza chronic rase" etc pie**oly

TelewiZorro

2013-04-13, 09:40
i wtedy cywilizacja ludzka upadnie. Bo kto to pociągnie dalej? Araby będą zajęci j***niem kóz, bambusy łańcuchami na szyję i wymachiwaniem broni... Jedynie w japońcach pozostaje nadzieja :>