18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardkorowy Koksu i motywacja.

dosekk • 2013-04-28, 19:29

trabus

2013-04-29, 08:58
Gay detected (malvo)! Musiał cie dobrze brać w dupala ,że ci się tak podoba :D
@govinem Wyjaśnij proszę ten fragment: "może byc przez kogos uwazana w Polsce". Jakbym nie czytał "uważąna" ni ch*ja mi nie pasuje tutaj... Musisz być z abaardzo odległych kresów... Gdzieś za Uralem :D

oooouz

2013-04-29, 11:07
nie trawie błazna
ten pajac nie powinien sie znajdywać na sadolu.

Sz...........jk

2013-04-29, 11:25
@mover2

WXL to nie jest dzisiejsza Litwa! Auksztota i Żmudź to była tylko mała część Wielkiego Księstwa Litewskiego, głównym żywiołem etnicznym w Księstwie byli Rusini, czyli przodkowie dzisiejszych Białorusinów! Dzisiejsi Litwini to tzw. nowolitwini lub lietuvini (sami się tak nazywają w swoim języku), czyli naród utworzony z drobnej szlachty i chłopstwa po Powstaniu Styczniowym, z woli Caratu. Język litewski był językiem chłopów na Żmudzi, a wszyscy dzisiejsi Litwini uzurpują sobie tradycje i historie Wielkiego Księstwa Litewskiego. Mówisz o historii, a sam jej nie znasz. Jak myślisz dlaczego po odzyskaniu niepodległości mieliśmy z nimi poważne problemy? Przecież Piłsudski też był Litwinem, tyle tylko, że tym prawdziwym, utożsamiającym się z WXL, a nie jakimś carskim tworem stworzonym by działać przeciwko Polsce i Polakom.


FanatiCS

2013-04-29, 12:04
Podobno ma grać hulka w następnych avengersach.

malvo

2013-04-29, 14:08
trabus
ty głupi ch*ju, nie dość że jesteś j***nym śmieciem, to jeszcze jesteś biedny i głupi
no k***a
już nie wspomne jak się ubierasz i jakiego masz knura w kuchnii ty faken shiten k***o
heueheueheuee
ej malvo lubisz w pupe
heueheueheueheu
heueheuehueehue
ale mu pojechalem
heueheuehueheue
ten twój smiech to mi sie sni po nocach, jak ci do ryja sram smieciu pie**olony :roll:

JA...........or

2013-04-29, 15:46
@mover2
ch*j z historia, wystarczy zobaczyc co teraz sie na Litwie dzieje i jak traktuja tam polakow.
Bylem jachtem w Klajpedzie (najwiekszy port Lv) w sklepie od razu sie przypie**olilo pare dresow,ze oo polacy itp. juz chcieli jakiejs draki ale ze na zewnatrz byli moi znajomi to odpuscili.

A co do walki to cala walka byla gowniana ale z dwojga zlego to juz wole Burnejke niz ta cwe*o- Striptizerke Ozdobe.

normalnynick

2013-04-29, 18:21
@malvo
Dmowski chciał się pucować ruskiej k***ie i zachować z nią przyjazne stosunki, tylko ta rzecz mnie od niego odpycha

donRafael

2013-04-29, 19:36
ale Wy jesteście poj***ni..

Pajacu

2013-04-29, 19:37
Dobrze się ogląda gif Waldka przy takiej muzyce.

Pe...........eX

2013-04-29, 21:04
muza w fl studio klepana juz na gali wyczailem