18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hardcorowe wiezienie w Salwadorze "CECOT"

Dyngus • 2023-04-17, 09:21
Salwador rozpoczął transfer tysięcy osób, które są podejrzane o członkostwo w gangach, do nowo otwartego megawięzienia o nazwie CECOT (Centro de Confinamiento del Terrorismo, czyli ośrodek osadzenia terrorystów). Placówka ta ma być największym zakładem penitencjarnym obu Ameryk, mieszczącym docelowo ponad 40 tys. osób. W piątek 24 lutego przetransportowano tam 2 tys. więźniów. Placówka znajduje się około 74 km od stolicy kraju San Salvador i składa się z ośmiu budynków. Każdy z nich ma 32 cele o powierzchni około 100 m kw, tak aby można było pomieścić ponad 100 więźniów. :diabel:















































bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-04-17, 09:45
Po jakiego grzyba żywić to ścierwo?
Mam nadzieję, że trafią na jakieś badanie lub przynajmniej jako magazyny części zamiennych :)

bercisko

2023-04-17, 11:05
Ci "ludzie" są niereformowalni. Jak pisał kolega wyżej trzymać jako magazyn części. Wyciąć co potrzebne a reszta do dołu z wapnem.

35i

2023-04-17, 12:33
bercisko napisał/a:

Ci "ludzie" są niereformowalni. Jak pisał kolega wyżej trzymać jako magazyn części. Wyciąć co potrzebne a reszta do dołu z wapnem.



Trochę szkoda. To co zostanie można zapuszkować (dosłownie) i wysłać gdzieś do głodującej Afryki.

bishfinger

2023-04-17, 18:05
sprawa nie jest wcale taka oczywista, skoro w kraju o 6 mln populacji w krótkim czasie zatrzymuje się 50 000 osób ( w Polsce ogólna ilośc osadzonych to ok 80 000) to albo to bardzo niebezpieczny kraj albo kolejne władze totalitarne. Jak jest na prawdę nie mam zamiaru się przekonywać ale Salwador wielokrotnie był oskarżany o łamanie praw człowieka, tortury i skazywanie na podstawie znikomym dowodów.

danielusx25

2023-04-17, 18:51
zbudować statek kosmiczny i puścić to w odchłań kosmosu albo prosto wstronę slonca i zutylizować to sa sami mordercy gwlaciciele każdy z nich ma na koncie paru zabitych bo unich żeby przynależeć do gangu musilei wykazać sie zabiciem kogoś a potem co już robili przez te lata ile mają na koncie swoim zabójstw wybić to wpleń

Sawix

2023-04-17, 20:13
Ale organizacja tego transferu robi wrażenie . Potulni jak baranki . Cele z pryczami jak w obozie koncentracyjnym , ale na nic lepszego te odpady społeczeństwa nie zasługują . Nawet na myśl mi przyszło że po rozmieszczeniu ich na tych grzędach nastepnym krokiem będą prysznice i dalej się domyślcie

aurora

2023-04-18, 10:24
Ciekawe jak długa byłaby "ludzka stonoga" z takiej ilości skazanych.

darek1234

2023-04-20, 19:45
Art-sztuka na biedzie w innym wydaniu. Ciekawe że są państwa, gdzie nie ma na socjal, edukację, służbę zdrowia itd., jest jednak sporo pieniędzy na więzienia i ich utrzymanie. Ziobro byłby dumny

Wiewór

2023-04-21, 16:34
To jest gowno do utylizacji a nie ludzie. Po ch*j ich trzymać przy życiu.

Seligos

2023-04-22, 18:52
Każdy jeden wydziarany jakby im to młodsza siostra robiła.

Les_zek

2023-04-24, 13:09
Koło Piły ( 64-920) w Miejscowości Śmiłowo jest zakład gdzie powinni trafić, mianowicie zakład utylizacji padliny H.S Farmutil
. Przerobić ich na mączke i na pole.

doopa

2023-05-08, 23:16
k***a jakie brudnopisy, ciekawe ilu z nich to cwe*e ;p

Molch

2023-06-12, 14:40
bishfinger napisał/a:

sprawa nie jest wcale taka oczywista, skoro w kraju o 6 mln populacji w krótkim czasie zatrzymuje się 50 000 osób ( w Polsce ogólna ilośc osadzonych to ok 80 000) to albo to bardzo niebezpieczny kraj albo kolejne władze totalitarne. Jak jest na prawdę nie mam zamiaru się przekonywać ale Salwador wielokrotnie był oskarżany o łamanie praw człowieka, tortury i skazywanie na podstawie znikomym dowodów.



Ta k***a niewiniątka same. Spójrz na te mordy. Łamanie praw człowieka? To śmiecie nie ludzie.

Matros314

2023-09-04, 23:29
bishfinger napisał/a:

sprawa nie jest wcale taka oczywista, skoro w kraju o 6 mln populacji w krótkim czasie zatrzymuje się 50 000 osób ( w Polsce ogólna ilośc osadzonych to ok 80 000) to albo to bardzo niebezpieczny kraj albo kolejne władze totalitarne. Jak jest na prawdę nie mam zamiaru się przekonywać ale Salwador wielokrotnie był oskarżany o łamanie praw człowieka, tortury i skazywanie na podstawie znikomym dowodów.



Sadzisz, ze ktorys z nich jest nie winny? :lol: :shock: