18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamulce nawaliły

Jesse.Pinkman • 2022-04-05, 15:13
Kierownik rzucił się na ratunek swojemu piździkowi ale nie dał rady.

trytodie

2022-04-05, 19:33
na szczęście taki piździk kosztuje tam chwile strachu i krótki rozbieg

marmar

2022-04-05, 19:41
ja wiedziałem, że cieżarówka ma mase, ale żeby siłą stoczenia się z górki zrobić z auta harmonijke xD

Tobiahus96

2022-04-05, 20:44
marmar napisał/a:

ja wiedziałem, że cieżarówka ma mase, ale żeby siłą stoczenia się z górki zrobić z auta harmonijke xD



Prawdopodobnie nie zauważyłeś maszyny (chyba jakiś spychacz lub coś podobnego) na naczepie niskopodwoziowej, który jest pewnie ze dwa razy cięższy od samej ciężarówki. :)

radko79

2022-04-05, 21:16
Kierownik, to chyba w ciemię bity. Widział, że sie ciężarówka stacza, to mógł wcześniej zareagować.

Anal_Intruder_69

2022-04-06, 07:38
Tłusty, leniwy knur. Gapi się na całą akcję dobrych kilka sekund i dopiero w momencie kolizji z osobówką podrywa swoje opasłe dupsko. Widocznie do samego końca miał nadzieję, że problem sam się rozwiąże i nie będzie musiał dokonywać herkulesowego wysiłku, czyli podrywać swojego cielska z krzesła. Ha tfu, dobrze tak grubasowi, szkoda, że nie zgniotło tego piździka jak tej osobówki.

dennissliwa

2022-04-06, 10:54
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Tłusty, leniwy knur. Gapi się na całą akcję dobrych kilka sekund i dopiero w momencie kolizji z osobówką podrywa swoje opasłe dupsko. Widocznie do samego końca miał nadzieję, że problem sam się rozwiąże i nie będzie musiał dokonywać herkulesowego wysiłku, czyli podrywać swojego cielska z krzesła. Ha tfu, dobrze tak grubasowi, szkoda, że nie zgniotło tego piździka jak tej osobówki.



Po ch*j zykły świadek ma ryzukować swoje życie dla uratowania czyjegoś samochodu? Pewnie widział sadistica i wie jak to sie kończy :D