18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hamowanko z 220 km na godzine

toto92 • 2019-09-04, 19:24
Materiał Własny. Glupia ruska c**a zajezdza mi droge , brakowało kilku centymetrów i byłby gruz


ChybaTy1

2019-09-05, 00:08
Teraz przez kolejne 10 kilometrów będzie się z powrotem rozpędzał do tej prędkości z którą jechał.

Gerwazy Waligóra

2019-09-05, 01:18
szkoda, że się sam głupi ch*ju nie rozwawliłeś tym starym 15 letnim mercedesem. Chcesz zapie**alać to jedź na tor, mistrz prostej kurła.

Ti...........ch

2019-09-05, 08:16
Nigdy w życiu to nie było 220, nawet nie 200. Patrząc po czasie wyprzedzania ciężarówek to było maksymalnie 160 km/h lub nawet mniej.

Pytanie brzmi czy ty w ogóle możesz rozwinąć taką prędkość, bo ja np. nie dam rady przekroczyć 200 - koniec przełożeń (moc swoją drogą :kawa: ).

bbkacprzyk

2019-09-05, 09:05
Jak skodą jechalem 210 to myslalem ze zaraz bede podrozowac w czasie i jakos te otoczenie zapie**alalo ale wtedy to prawie pusto bylo na autostradzie. Po pierwsze nie narazaj innych

Sv...........ge

2019-09-05, 09:08
Debil z nagrywającego. Wykastrować żeby zj***nych genów dalej nie przekazał

PieronJasnySzlag

2019-09-05, 17:40
Wk***iony_Zygfryd napisał/a:

Po pierwsze to jesteś k***a skończonym idiotą by przy takim natężeniu ruchu zapie**alać 220km/h .
Po drugie na moje oko to max 150 km/h mogło być


Zajebisty post. Lżysz na kolege że zapie**ala 220 by następnie napisać ze tam było max 150.
Więc jak tam było 150 to po ch*j się prujesz że autor jest idiotą skoro nie jechał 220?

ziajos

2019-09-05, 18:01
Jesteś zwykłym k***a debilem pie**olonym.

bart_tychy

2019-09-05, 18:15
Gruszek83 napisał/a:

Następnym razem leć 375 km/h to lukniemy cię na hardzie



sadistic ostatnio to zbiorowisko rurkowców. chciał jechać 220 czy nawet 420 to nie jest wasza sprawa. p*zdusie jak chcecie wyprzedzić coś to gaz w podłogę albo sp***alać na lewy pas... za zajechanie drogi powinni ucinać penisa ( w przypadku kobiet obcinać penisa męża - ojca - brata za przyzwolenie na jazdę samochodem)
Napiszę językiem który nawet gimnazjaliści zrozumieją : nie wy jesteście od wymierzania sprawiedliwości, wystawiania mandatów (nawet gdyby jeden z rudym chciał) od tego są odpowiednie służby!

Dżizas_kurde

2019-09-05, 19:17
Codziennie mam takie akcje kilkanaście razy... serwer sadistica by spuchł jakbym miał wrzucać wszystkie....
Z góry zakładam że jak zapie**alam lewym pasem (nieistone czy 120 czy 150 czy 200km/h) to zawsze jakaś k***a zajedzie mi drogę i jestem na to przygotowany... bez paniki... ale zawsze taką k***ę strąbię, pokaże faka, oślepię światłami... no i ch*j.. i jadę dalej ;) nie mam czasu na pierdoły.

Cytat:


To chyba jakaś gra słów, bo każdy kto pojeździł trochę szybciej w życiu ma rozeznanie jak otoczenie zapie**ala przy 220km/h


No.. jak się jedzie we wsi między drzewami i zagrodami dla krów świń i kur.. to faktycznie...
Na autostradzie gdzie są szerokie pasy, brak zabudowań i większość obok ciebie porusza się około 140kmh... to 220 nie robi żadnego wrażenia....
Przestań pie**olić.

A dlaczego tak zapieralam lewym pasem ?
Bo jestem przedstawicielem handlowym w Januszex sp. z o.o. sp. k.
I muszę k***a sprzedać paletę serków topionych żeby te k***y tirowcy mieli z czym jeździć.. bo przecież by z głodu pozdychali bez roboty...

;) żartuję....



... Oprogramowaniem handluję ;)

pankruk

2019-09-05, 20:52
Dobrze, że wrzuciłeś filmik z dźwiękiem to po języku słychać z kim ma się do czynienia.

Tr...........ty

2019-09-05, 21:21
Dżizas_kurde napisał/a:

No.. jak się jedzie we wsi między drzewami i zagrodami dla krów świń i kur.. to faktycznie...
Na autostradzie gdzie są szerokie pasy, brak zabudowań i większość obok ciebie porusza się około 140kmh... to 220 nie robi żadnego wrażenia....
Przestań pie**olić.




Słabo sobie dobrałeś rozmówcę do dyskusji o prędkości, ale nie zamierzam się tutaj przechwalać. Oczywiście pisząc o zapie**alającym otoczeniu miałem na myśli wyprzedzane ciężarówki i elementy krajobrazu jak słupy barier itp
Ale jestem w stanie zrozumieć twoją frustrację. Chciałeś przykozaczyć starym kiblem, a zostałeś pociśnięty za wszystko:
1 Ewidentna ściema co do prędkości
2 Burackie zachowanie, trąbienie i bluzganie, bo ktoś przed ciebie wjechał jadąc 20km/h wolniej

Dżizas_kurde

2019-09-05, 23:50
Cytat:


2 Burackie zachowanie, trąbienie i bluzganie, bo ktoś przed ciebie wjechał jadąc 20km/h wolniej


To się nazywa "Wymuszenie pierwszeństwa"
Wracaj do piwnicy, odłącz modem bo pół twojej wsi się do "Nocy Magii" dodzwonić nie może .


Cytat:


1 Ewidentna ściema co do prędkości


Z filmu wynika (jeżeli kompresja i uploader nie zmieniły FPS ) że gość porusza się z prędkością około 190-200km/h.
Policz sobie jaką odległość przebywa w ciągu sekundy trwania filmu (słupki hektometrowe po prawej stronie)
MOGŁEM się pie**olnąć w obliczeniach ale nie wiecej niż 5m/s

Nie pozdrawiam w ch*j.

Od znaku który informuje o 300 metrach do zjazdu (niebieski z białym skosnym pasem) do zjazdy mija około 6 sekund (za słaby filmik - mała rozdzielczość)
w ciągu 6 sekund gość pokonuje te 300 metrów...
Co daje 50 metrów na sekundę.
Po przeliczeniu oznacza to że jesdzie 210km/h.

Biorąc pod uwage błąd pomiaru (FPS filmu, niedokładność mojego stopera , długość ku*asa w twojej dupie)
Można przyjąć rząd wielkości 180-220km/h...

Tak - zapie**alał.
Ale gość mu wymusił.

Cytat:


Nigdy w życiu to nie było 220, nawet nie 200. Patrząc po czasie wyprzedzania ciężarówek to było maksymalnie 160 km/h lub nawet mniej.

Pytanie brzmi czy ty w ogóle możesz rozwinąć taką prędkość, bo ja np. nie dam rady przekroczyć 200 - koniec przełożeń (moc swoją drogą


Co miałeś z fizyki ? czy nie dotarłeś do 6 klasy ?
Co miałeś z matmy ? czy nie dotarłeś do podstawówki i zaraz po przedszkolu trzeba było obierać cebulę u wujka za snickersa ?

~Velture

2019-09-06, 00:48
Znów komentarze najlepsze :amused:

edmund

2019-09-06, 08:34
co to k***a, zlot ciotek które jeżdzą przepisowo a prędkość 220 /h graniczy z prędkością światła