18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hamerykański pościg

Syn_Milionera • 2023-05-17, 16:09
Przynajmniej nie mają nudno.


turor

2023-05-17, 16:21
Zawczasu położył się.
Kolor skóry przypadkowy :D

kacper060

2023-05-17, 16:32
W Polsce by jeszcze jakas k***a zdążyła podejść i mandat za picie w miejscu publicznym wlepiła :-> . Kiedyś w Cieszynie jak miałem 18 lat Straz Miejska interweniowała w sprawie żula, ja czekałem grzecznie na przystanku na autobus. W ręce miiałem przezroczysta reklamowke a niej czekajace na spożycie dwa piwka. Finał? Przyj***li mi 50 zł mandatu za usiłowanie spozycia alkoholu w miejscu publicznym. Takie oto nasze prawo ;)

Kormork

2023-05-17, 16:32
turor napisał/a:

Zawczasu położył się.



Niby czarny a instynkt samozachowawczy na miejscu. Wiedział że szansa na przyjęcie kilku magazynków na klatę jest duża to się położył.

DonKutassinio

2023-05-17, 16:34
Białe radiowozy doj***ły czarne auto. Rasizm systemowy jak nic.

to...........10

2023-05-17, 16:37
Hahahaha! Hamerykańska policja jest the best :D

Dopiero co był filmik jak policaj władował kilka pocisków w typa, który wyskoczył z okna, bez specjalnego zastanowienia co za jeden (mógł to być przestępca, ale mógł też ktoś, kto przed nim uciekał) w dodatku na przeciwko okien zamieszkałych lokali.

Ci na pełnej k***ie wjeżdżają radiowozem komuś na posesję :amused:

Mam wrażenie, że nieraz większym zagrożeniem są u nich gliniarze niż przestępcy.

turor

2023-05-17, 16:49
kacper060 napisał/a:

W Polsce by jeszcze jakas k***a zdążyła podejść i mandat za picie w miejscu publicznym wlepiła . Kiedyś w Cieszynie jak miałem 18 lat Straz Miejska interweniowała w sprawie żula, ja czekałem grzecznie na przystanku na autobus. W ręce miiałem przezroczysta reklamowke a niej czekajace na spożycie dwa piwka. Finał? Przyj***li mi 50 zł mandatu za usiłowanie spozycia alkoholu w miejscu publicznym. Takie oto nasze prawo



Trzeba być wyjątkową p*zdą życiową, żeby za coś takiego przyjąć mandat.

Matt

2023-05-17, 16:56
Szkoda ze przy okazji tym radiowozem nie wpie**olil sie w te czarne małpy.

Batman_

2023-05-17, 17:31
j***ne murzyny, znają k***a cztery słowa na krzyż. W każdym filmiku kręconym przez bambusa musi być DEEEEJM, ŁORDSTAR, albo BROOO. Albo najlepiej k***a wszystko naraz. Malpiszony

BlazeKK

2023-05-17, 19:03
kacper060 napisał/a:

W Polsce by jeszcze jakas k***a zdążyła podejść i mandat za picie w miejscu publicznym wlepiła . Kiedyś w Cieszynie jak miałem 18 lat Straz Miejska interweniowała w sprawie żula, ja czekałem grzecznie na przystanku na autobus. W ręce miiałem przezroczysta reklamowke a niej czekajace na spożycie dwa piwka. Finał? Przyj***li mi 50 zł mandatu za usiłowanie spozycia alkoholu w miejscu publicznym. Takie oto nasze prawo



My kiedys dostalismy 500 na 'przygotwanie do picie' a wygladalo tak tak, ze siedzielismy na laweczce a obok stala zamknieta butelka wodki. Troche nie fair nawet mimo to, ze w sumie to mielismy zaraz ja otworzyc xD

Juzwa

2023-05-17, 19:14
kacper060 napisał/a:

W Polsce by jeszcze jakas k***a zdążyła podejść i mandat za picie w miejscu publicznym wlepiła . Kiedyś w Cieszynie jak miałem 18 lat Straz Miejska interweniowała w sprawie żula, ja czekałem grzecznie na przystanku na autobus. W ręce miiałem przezroczysta reklamowke a niej czekajace na spożycie dwa piwka. Finał? Przyj***li mi 50 zł mandatu za usiłowanie spozycia alkoholu w miejscu publicznym. Takie oto nasze prawo





BlazeKK napisał/a:

My kiedys dostalismy 500 na 'przygotwanie do picie' a wygladalo tak tak, ze siedzielismy na laweczce a obok stala zamknieta butelka wodki. Troche nie fair nawet mimo to, ze w sumie to mielismy zaraz ja otworzyc xD



Trzeba się było nie zgodzić na mandat i sprawa trafia do sądu. Jak masz ZAMKNIĘTĄ fabrycznie flachę alkoholu, to mogą cię wszystkie służby od policji, ABW, SM poprzez krokodyle aż po Straż Marszałkowską w koniec pyty pocałować. Jak by to nie działało, to jakim k***a cudem można by LEGALNIE kupić w sklepie i zanieść do domu butelkę wódki?

kinio7777

2023-05-17, 19:27
To ja z kolegami (mialem z 10 lat) szliśmy w jakieś 15 osób na boisko z piłką, stanęła Nysa milicji i kazali nam się rozejsc k***a, to były dziwne czasy te lata osiemdziesiate, ale dobrze je wspominam:))

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-17, 20:35
Batman_ napisał/a:

j***ne murzyny, znają k***a cztery słowa na krzyż. W każdym filmiku kręconym przez bambusa musi być DEEEEJM, ŁORDSTAR, albo BROOO. Albo najlepiej k***a wszystko naraz. Malpiszony



SZIEEET


BlazeKK napisał/a:

My kiedys dostalismy 500 na 'przygotwanie do picie' a wygladalo tak tak, ze siedzielismy na laweczce a obok stala zamknieta butelka wodki. Troche nie fair nawet mimo to, ze w sumie to mielismy zaraz ja otworzyc xD



Ziomeczku, to że wylosowałeś kartę w grze monopoly "dostajesz mandat 500 za przygotowanie pod picie" nie oznacza że w prawdziwym życiu tak jest

kam332

2023-05-17, 21:18
Wygląda jak Need For Speed Most Wanted. Radiowóz w 0:04 pojechał byłe gdzie w trawnik, a w 0:09 na końcu czarnym samochodem podjeżdża sierżant Cross.