18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Halołinowa zabawa z przyjaciółmi

WeedLover • 2017-11-21, 10:28
Akcja gdzieś od 00:50. Zaczęło się od dwóch gości, skończyło na pobitej przypadkowo dziewczynie w skowyrnej spódniczce.

Niestety nie widać pieroga.


EkspertZa2.50

2017-11-21, 19:14
2:35 - "It's my fucking woman!"
No to fuckuj se póki ciepłe :lol:

Thiet

2017-11-21, 19:31
lubię jak laski się pchają w bójki :D :D
niby rozdzielić, pogodzić a każda chce w ryjek dostać ;D

biala20

2017-11-21, 19:39
Aldous napisał/a:

Jak tak oglądam ten filmik nasunęła mi się jedna myśl - jak mnie wk***iają tacy ludzie jak ten ryży grubas w 55 sekundzie czy ta sucz która później wyłożyła się na kafelkach. Często zdarzy się taki właśnie głupek, który myśli że rozdziela towarzystwo a tak na prawdę łapie jednego który prawie zawsze na 99% dostaje przez niego tubę na nieodsłonięte ryło. Pytam się po co do cholery angażujesz się w bijatykę pomiędzy dwoma obcymi ludźmi? Już nawet pominę to że w ten sposób prędzej oberwiesz rykoszetem (i prawdopodobnie wyjdziesz na tym gorzej niż prowodyrzy, co podręcznikowo widać chociażby na przykładzie pani z filmiku) niż staniesz się bohaterem, ale chociażby w sytuacji powyżej gdyby nie zamieszanie spowodowane wciąganiem kolejnych osób do awantury to nikt prawdopodobnie by nie ucierpiał, po prostu jeden dostałby w ryło i tyle. A tak pół lokalu rozj***ne i nie wiadomo czym skończy się dla laski przygoda na kafelkach. I co warto było?

Pamiętajcie dzieci - gdzie dwóch się leje tam przynajmniej jeden winny, nie wpieprzamy się między wódkę a zakąskę między ludzi z którymi nie mamy nic wspólnego, chyba że lubicie fundować sobie problemy za friko.


Przesadzasz, zawsze można nożyk podać... Albo chociaż tulipana!

HalfGod

2017-11-21, 20:06
Dlatego jak ktoś się napie**ala to nie uspokaja się człowieka tylko trzeba mu pie**olnąć raz porządnie, aż nie będzie zdolny do dalszej walki. Potem napie**alasz tych co próbowali się wtrącić, aby dotarło do nich aby nigdy więcej się nie wpie**alali do bójki jak nie chcą się bić.

mateuszsadoltzr

2017-11-21, 21:59
Ciekawe co myślą sobie baby wpie**alając się między napie**alających się gosci po 80kg plus.

TB303

2017-11-21, 22:13
mateuszsadoltzr napisał/a:

Ciekawe co myślą sobie baby wpie**alając się między napie**alających się gosci po 80kg plus.


Nie myślą - broni je(według nich) immunitet żeński.

Wiewór

2017-11-22, 08:24
KlinikaAborcyjna napisał/a:

Zaraz przylezie ta k***a i będzie jęczeć że Polacy też takie cyrki odstawiają. :roll:


Twoja mama nie przyjdzie ale ja się wypowiem. Polacy też odstawiają takie cyrki. Wystarczy iść w weekend do mcdonalda na floriańską w Krakowie i zobaczyć to na własne oczy.

Xian5

2017-11-22, 10:06
Szis maj faken łumen bro

jacek44

2017-11-22, 11:21
Brytyjskie klimaty.

Swoją drogą łysy trochę p*zda, że nie zadbał o bezpieczeństwo swojej laski i zorientował się, że leży dopiero po tak długim czasie.

bollocks

2017-11-22, 17:11
Ona nie została pobita tylko uderzyła głową o puszkę z taka siłą że aż ją zgniotła.

KlinikaAborcyjna

2017-11-22, 18:15
Abraxus napisał/a:


Twoja mama nie przyjdzie ale ja się wypowiem. Polacy też odstawiają takie cyrki. Wystarczy iść w weekend do mcdonalda na floriańską w Krakowie i zobaczyć to na własne oczy.



Spoko stary, kurestwa twojej nic nie przebije.
PS: pozdrów ją ode mnie

robert357

2017-11-22, 22:52
Mnie zastanawia co się pok***iło, że baby się pchają między chłopów.

Tak na marginesie, jak się jest z dziewczyną i ktoś się napie**ala, to się nie wtrącamy, rycerzyki!

RedIsGood

2017-11-23, 04:07
robert357 napisał/a:

Mnie zastanawia co się pok***iło, że baby się pchają między chłopów.

Tak na marginesie, jak się jest z dziewczyną i ktoś się napie**ala, to się nie wtrącamy, rycerzyki!



Zawsze tak było. Kiedyś po prostu nie było smartfonów i nikt tego nie nagrywał. Kto się nie napie**alał pod wiejską/miejską dyskoteką, koncertem albo pod szkołą czy usiłując wrócić do domu przez ch*jową dzielnicę? Życie. Wracając do kobiet - im się wydaje, że sam charakter wystarczy, i że jak jest ostrą suką to w rzeczywistości ma moc. Albo nigdy wpie**ol nie dostała i nie wie jak kruche ma kości.

wigan77

2017-11-25, 04:22
dobrze udaje j***na