18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hal9k/2 prezentuje: Wojna światów Wellsa

Halman • 2018-04-05, 23:29

Wybitnie rzadko kiedy (doceńcie to) daję coś bliskiego mojej zawodowej aktywności, co w dziedzinie wideo
edycji i cyfrowego postprocessingu stanowi materiał ocierający się o realizatorski kunszt.
Wojna Światów H.G. Wellsa na celuloidowym nośniku...

Enough

2018-04-06, 15:49
hutsch napisał/a:


Btw, w produkcji mamy polską gierę RTS też w podobnym klimacie - Iron Harvest, polecam oblookać.



Niemiecką grę, małpko, niemiecką :catfacepalm:

ellsworth

2018-04-06, 20:30
Zrealizowane fajnie, ale pełne błędów merytorycznych. W 1900 roku nie było samolotów, czołgów (zresztą nawet jakby były to nie wysłano by ich bo one stanowiły wtedy po prostu mobilne osłony dla piechoty oraz zrywały druty kolczaste i rozwalały pola minowe, a więc kompletnie bez sensu w tym kontekście), nie było jeszcze hełmu Brodiego no i nie strzelano by do tych wielkich maszyn z karabinów, bo co jak co ale akurat artylerii wszelkiej maści było wtedy pod dostatkiem jeden celny strzał musiał takie kroczące, chwiejne gówienko roznosić w pył. Piechota byłaby kompletnie bezużyteczna. Po co im te maski przeciwgazowe to też nie wiem.
Wszystko to trochę tak jakby zrobić film o ataku kosmitów w latach 90, na którym ludzie by strzelali sobie smarfonami sweetfocie z tymi maszynami i wrzucali na facebooka

Toperson

2018-04-06, 22:14
Znajdź sobie prawdziwą pracę ...

voytas0

2018-04-06, 22:14
wojna światów ma na koncie prawdziwe ofiary w ludziach. Kiedys czytalem, że zrobili z tego słuchowisko radiowe. Tak trollwali ludzi, że wybuchły zamieszki i bły ofiary. Najpierw w stanach potem to samo chyba w brazylii.

spider666

2018-04-07, 22:10
nowynick napisał/a:

Ej zauważyliście, że co Londyn pokazany w S-F to zawsze dostaje się Big Benowi? Jakby k***a cały kosmos nienawidził tego zegara :D



Big Ben to dzwon nie zegar

nano50

2018-04-08, 00:04
spider666 napisał/a:



Big Ben to dzwon nie zegar



Dla jednych dzwon, dla drugich zegar. Dla jeszcze innych wieża, budynek, konstrukcja.

Na ch*j drążyć temat? :glowawmur:

Milli

2018-04-08, 23:13
@nowynick
Bo to taki odpowiednik Statuy Wolności w dzisiejszych amerykańskich filmach.