18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hajs musi się zgadzać

XtravaganZa • 2015-02-18, 00:50
Ave Sadole! Ksiądz w trakcie pogrzebu wołał o hajs, bo jak nie, to nie odprawi mszy. Jakby nie mógł poczekać na stosowniejszą chwilę...
Dlatego na pogrzebach w mojej rodzinie, przychodzą Mistrzowie Ceremonii, a nie czarni.

:dead:

An...........or

2015-02-18, 03:12
Ale te dwie babska mają wk***iający głos. Zresztą słychać po nim,że do wyziń intelektualnych to one nie należą.

A tak przy okazji, bo gimboateusze nie wiedzą - samobójcy, który zapewne w kościele ostatnio był na swoim bierzmowaniu, ksiądz obowiązku pochować nie ma. Jeszcze bez aktu zgonu pochował fajfusa, taki miły był.
Za usługi się płaci, może w końcu kiedyś to do was dotrze. Nie wiem z jakiej paki ksiądz ma zapie**alać za darmoszkę. Większość POlaczków jest tak skąpa,że jakby się nie upomnieć to gówno by dostał.

Hassos

2015-02-18, 03:13
'Łaski tu nikt nie robi'.

Otóż to sk***iały klecho żyjący i żrący za pieniądze wiernych. Jest to twoim pie**olonym obowiązkiem by odprawić mszę i pogrzeb, nawet jeśli denat wierzący nie był i do kościoła nie chodził to Ty nie jesteś sędzią i decydował nie będziesz. A ofiara jest dobrowolna żydzie w sutannie! Jak chce dać lekarzowi w podziękowaniu za uratowanie życia czekoladki/alkohol- łapówka. Jak daje księdzu w łapę za ślub czy pogrzeb- ofiara. ch*j im wszystkim w dupy.

vass

2015-02-18, 04:55
Co za bezczelny gnój, chyba nie wie co to jest posługa i powołanie.
Czernym się poj***ło w główkach myślą, że to parafianie są dla niego, a nie on dla parafian.
Aż mnie trzęsie jak widzę takich sk***ysynów.

radzik05

2015-02-18, 08:10
h*j z tematem i tym ksiedzem, patrzcie jak 007 w 1:21 telefon z kamerką ma schowany hehe

d1abol

2015-02-18, 08:29
Hassos napisał/a:

'Łaski tu nikt nie robi'.

Otóż to sk***iały klecho żyjący i żrący za pieniądze wiernych. Jest to twoim pie**olonym obowiązkiem by odprawić mszę i pogrzeb, nawet jeśli denat wierzący nie był i do kościoła nie chodził to Ty nie jesteś sędzią i decydował nie będziesz. A ofiara jest dobrowolna żydzie w sutannie! Jak chce dać lekarzowi w podziękowaniu za uratowanie życia czekoladki/alkohol- łapówka. Jak daje księdzu w łapę za ślub czy pogrzeb- ofiara. ch*j im wszystkim w dupy.



pie**olisz niemilosierne brednie... :facepalm:

Misiek_KRK

2015-02-18, 08:34
Przez kilka lat bylem kamerzystą na weselach, komuniach, chrzcinach. Duża część księży wręcz żądała kasy jak nie kamerzystów to od Pary Młodej za to że kamerzysta może nagrywać ślub w kościele. Kilka lat wcześniej płaciłem w kurii za specjalny kurs dla kamerzystów i fotografów, na którym to mieli nas uczyć, co wolno a czego nie wolno. Pewnego razu na ślubie nie wytrzymałem bo czarny ch*j krzyknął 300 zł i powiedziałem mu prosto w oczy. Słuchaj chłopie, Ty jesteś w pracy i ja jestem w pracy, Ty robisz to dla kasy i jak robię to dla kasy. Ja Ci nie zabieram kasy, więc Ty odwal się od mojej. Młodzi zapłacili Ci za ślub więc rób swoje. Byłem pewien, że wywali mnie z kościoła. Ale odziwo murzyn zrozumiał, że nie tak łatwo mu pójdzie i odpuścił. Ale musiał się zemścić i podczas przysięgi i komunii kręcił się tak, żebym nie mógł nagrywać młodych. Na moje szczęście byłem w komplecie z fotografem, który kapnął się o co chodzi i włączył awaryjną lustrzankę w tryb filmowania. I dzięki temu miałem materiał z dwóch kamer :)

TRQPL

2015-02-18, 08:38
Jaki problem ojszczać tego pingwina i iść do innego duchownego.
Przecież jet tylu wiernych pasterzy. Fakt są wśród nich czarne owce: byli współpracownicy SB, pedryle i inne zwichrowane mózgi. Na szczęście więcej jest tych dobrych.

Hassos

2015-02-18, 10:50
d1abol napisał/a:



pie**olisz niemilosierne brednie... :facepalm:



Niemiłosierne brednie to pie**olą akurat panowie w sutannach co niedziele.

lapps

2015-02-18, 11:05
Hassos napisał/a:

'Łaski tu nikt nie robi'.

Otóż to sk***iały klecho żyjący i żrący za pieniądze wiernych. Jest to twoim pie**olonym obowiązkiem by odprawić mszę i pogrzeb, nawet jeśli denat wierzący nie był i do kościoła nie chodził to Ty nie jesteś sędzią i decydował nie będziesz. A ofiara jest dobrowolna żydzie w sutannie! Jak chce dać lekarzowi w podziękowaniu za uratowanie życia czekoladki/alkohol- łapówka. Jak daje księdzu w łapę za ślub czy pogrzeb- ofiara. ch*j im wszystkim w dupy.



nie jest dobrowolno tylko "co laska", ale oczywiscie jakis cygan musial sie polasic na pogrzeb za friko. a potem pretensje, ze wyj***ne na ksiedza mialy, to ksiadz tez wyj***l jajca.

i jesli denat wierzacy nie byl to na ch*j im msza w jego intencji??
niech go do morza wrzuca bo przeciez i tak nie pojda sie modlic do jego grobu...

warto pamietac, ze ksiadz nie mieszka w szalasie i nie zywi sie korzonkami, a pieniadze od wiernych to jego wyplata.
wy byscie im najchetniej nic nie dali, a jak przyjda do was czisburgera kupic to wiadomo, ze ich normalnie naliczycie...
i za co taki ksiadz ma wpie**alac wtedy??

a wy chcecie zeby ich jeszcze opodatkowac, to wtedy jeszcze drozsze pogrzeby bedziecie mieli.... :szczerbaty:

pojeby


i macie dzieciaki wycinek z "Zasady chowania zmarłych w polskim systemie prawnym
Zasady chowania zmarłych zostały wyczerpująco sformułowane w ustawie z dnia 31 stycznia 1959r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych ( Dz. U. z 2000r. Nr 23 poz. 295 ). "

Cytat:

Przyjęcie zwłok do pochowania na cmentarz następuje po przedstawieniu odpowiednich dokumentów oraz uiszczeniu opłaty . Osoba odpowiedzialna za organizację pogrzebu powinna dostarczyć zarządowi cmentarza ( zarówno komunalnego jak i wyznaniowego ) dwa egzemplarze karty zgonu, zawierającej adnotację urzędu stanu cywilnego o zarejestrowaniu zgonu, z których jeden powinien posłużyć administracji cmentarza do umożliwienia pochowania zwłok, drugi zaś do celów statystycznych.



zebyscie juz nie pie**olili