18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Hail Zombiryzm!

Demoness • 2022-01-12, 18:22

SlimShady

2022-01-12, 22:45
Nie wiem skąd gościa znacie i jak wam udało się znaleźć ten "diss" ale sprawa jest ciekawa i trzeba być ignorantem by pisać, że to wyssane z dupy.

"Jakie gówno" to piszą bezmózgi, które potrafią tylko narzekać na wszystko i wszystkich, bez chęci zrozumienia tematu. Jak dla mnie - grubo. W ch*j grubo.
https://m.facebook.com/cannibalzombirysts/

BanujNasNieMichalka

2022-01-12, 22:51
Nie macie co robić tylko zapamiętywać nick mariusz666gosinski i skojarzyć go z morderstwem po tym że nagrał jakieś gdakanie że sąsiada jest stara k***ą? Szacuneczek w ch*j

plastic

2022-01-12, 23:42
uuu, niezly suspens.






CrookerS

2022-01-12, 23:46
Rannhide napisał/a:

Nie macie co robić tylko zapamiętywać nick mariusz666gosinski i skojarzyć go z morderstwem po tym że nagrał jakieś gdakanie że sąsiada jest stara k***ą? Szacuneczek w ch*j



Piwo. Trzeba miec naj***ne i nie miec zycia prawdziwego zeby katalogowac tematy na sadolu :krejzi:

Brawa dla noł lajfów :krejzi:

MarekJarek1

2022-01-12, 23:55
Rannhide napisał/a:

Nie macie co robić tylko zapamiętywać nick mariusz666gosinski i skojarzyć go z morderstwem po tym że nagrał jakieś gdakanie że sąsiada jest stara k***ą? Szacuneczek w ch*j



Myślę, że właśnie tacy ignoranci z najbliższego otoczenia pana Mariusza widzieli jego zachowanie i nie reagowali.
Tacy sami ignoranci pewnie czytali instrukcje, jak przyrządzać ludzkie mięso, podpisane z imienia i nazwiska i nie reagowali.
Jest całkiem możliwe, że podobni ignoranci odsłuchali utwór, na którym Pan Mariusz Jan Gosiński podaje dokładny adres i dane osobowe kogoś i kieruje wobec tej osoby groźby karalne. W ciągu pięciu dni utwór odsłuchało co najmniej 120 osób. Następnie kobieta wskazana w nagraniu zostaje zamordowana a Policja zatrzymuje "Mariusza G." który ląduje od razu w zakładzie psychiatrycznym.

Zastanawiam się, ilu ignorantów miało pełen zestaw wiadomości o tym człowieku a mimo to nie zrobili absolutnie nic.
5 j***nych dni wisiała w internecie deklaracja, kogo Pan Mariusz chce zabić.


A o zamknięcie Sadistica bym się nie martwił.
Nic nie wskazuje na to, żeby Pan "666" zachwycał się tutejszymi treściami. Nie stawiał piw, nie komentował.
Jedynie wrzucił tu tą swoją chorą instrukcję jak zjadać ludzi żywcem.

Cryo

2022-01-13, 00:10
On czy nie on, tego od wstawek też bym profilaktycznie skierował do psychiatryka

ander455

2022-01-13, 00:13
No ale profil jest pusty. Opie. Skąd wiesz że to on?

~prophetess

2022-01-13, 00:28
ander455 napisał/a:

No ale profil jest pusty. Opie. Skąd wiesz że to on?



Nie jest pusty jeśli wyszukasz posty po tym kto dodawał.
Bez kitu, wygląda, że to może być on.




recoilmechanism

2022-01-13, 00:32
To chyba dowód na to, że żadna mądra głowa (niestety) ze służb tutaj nie siedzi i nie wyłapuje psychopatów. Ale bądźmy szczerzy to nie temat pijący do tego portalu. Na innych o wiele większych platformach społecznościowych ludzie potrafią odpie**alać o wiele większy chlew. I zasadniczo nikt na to nie reaguje dopóki komuś łeb z karku nie spadnie. To jest chore. Patrząc na świat przez pryzmat wszechobecnej inwigilacji.

siebie1mi1daj

2022-01-13, 00:34
O ja jebie to serio on 100% a dałny które nie potrafia czytać zeby przeczytac ze to te same immie i nazwisko, nie zaslugują na miano bycia homosapiens. Do klatki j***ne małpy

sothis

2022-01-13, 00:37
W sumie nic dziwnego.
Gdzie mają się gromadzić różne pojeby jak nie na stronach typu sadistic (No, są jeszcze strony dla madek i katolickie, ale tam grzeją konkretniejszy towar niż tutaj... Serio, poczytajcie sobie kiedyś. Nagrania z Manaus bywają mocne, ale tam poziom fanatyzmu i nienawiści czasem aż przeraża).

dominik267 napisał/a:

To chyba dowód na to, że żadna mądra głowa (niestety) ze służb tutaj nie siedzi i nie wyłapuje psychopatów. Ale bądźmy szczerzy to nie temat pijący do tego portalu. Na innych o wiele większych platformach społecznościowych ludzie potrafią odpie**alać o wiele większy chlew. I zasadniczo nikt na to nie reaguje dopóki komuś łeb z karku nie spadnie. To jest chore. Patrząc na świat przez pryzmat wszechobecnej inwigilacji.



A jak mieliby rozróżniać faktycznego zjeba od tysięcy pozerów?

~prophetess

2022-01-13, 01:20
Rannhide napisał/a:

Nie macie co robić tylko zapamiętywać nick mariusz666gosinski i skojarzyć go z morderstwem po tym że nagrał jakieś gdakanie że sąsiada jest stara k***ą? Szacuneczek w ch*j



Ja wiem, że ostatnio na sadisticu jest moda na pie**olenie, że wszystko jest fejkiem, ale zastanówmy się chwilkę.

Morderca według artykułów to Mariusz G. Gość, który wrzucał posty na sadolu ma w nicku imię i nazwisko. Wrzucał tutaj filmy z konta na YouTube z tymi samymi danymi, a tam ma podane linki do wszystkich swoich social mediów.
W piosence z dissem jest mowa o sąsiadce mieszkającej nad nim „chyba Oli” mieszkającej na ul. Żeligowskiego, te same info na Instagramie i fejsie. W artykule piszą, że kobieta miała na imię Jola i mieszkała nad nim na ul. Żeligowskiego.
Na instagramie, fejsie i w utworze jest podany adres na ulicy Żeligowskiego 40 mieszkanie 45.
Zobacz co Ci się pojawi jak klikniesz na kamienice numer 40 na Żeligowskiego :-D

W artykule jest też zdjęcie kamienicy, jeśli odpalisz mapy Google wyglada, że pokrywa się ze zdjęciem budynku spod podanego przez niego adresu.

No i oczywiście wszędzie na swoich social mediach nawiązania do zombiryzmu, kanibalizmu itd… Niezłe mamy tutaj towarzystwo :szczerbaty:

Także Demoness gratuluję spostrzegawczości :mrgreen:

Karlos91

2022-01-13, 01:41
Rzadko mówił dzień dobry i wszystko jasne

Demoness

2022-01-13, 03:22
ander455 napisał/a:

No ale profil jest pusty. Opie. Skąd wiesz że to on?


Do Ciebie i do innych z podobnym pytaniem - nie bazuję na jego koncie na sadisticu, piszę jedynie, że i tutaj coś wrzucał.
A jego postać znam głównie z facebooka, youtuba i innych stron, które od lat zasypywał swoimi "bibliami zombirystycznymi", instruktażami jak po zombirystycznemu zabijać ludzi, asłuchalną "muzyką" z podobnie niedorozwiniętymi tekstami i tak dalej.
Ot, taka barwna osoba, której poczynania się czasem po pijaku z nudów śledziło w internecie, na sam zaś 'news' wpadłam przypadkiem. Ledwo ze dwa dni temu widziałam na jego koncie, że złorzeczy na jakąś sąsiadkę na Żeligowskiego, więc jak dzisiaj weszłam sobie na internet poczytać wiadomości i zobaczyłam, że jakiś Mariusz z tej właśnie ulicy kogoś utłukł, to natychmiast mi się lampka we łbie zapaliła, hehe.
Swoją drogą zawsze mnie ciekawiło, czy w końcu coś odjebie :-D

dominik267 napisał/a:

To chyba dowód na to, że żadna mądra głowa (niestety) ze służb tutaj nie siedzi i nie wyłapuje psychopatów.



sothis napisał/a:

Gdzie mają się gromadzić różne pojeby jak nie na stronach typu sadistic



Nie w tym rzecz - niektórzy chyba zrozumieli to tak, jakby chodziło mi o to, że użytkownik sadola kogoś zaj***ł. Tak jak piszę wyżej, typ był aktywny raczej w innych częściach internetu, sadistic tu nie ma nic do rzeczy.