18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GypsyCrusader

Ce...........00 • 2020-12-13, 19:54
Skoro spodobała wam się wrzutka Anal_Intruder_69 z CatBoyKami'm, to może podejdzie wam coś podobnego.Jak było to do pieca.



więcej:
spoiler

0_rafiks_0

2020-12-14, 15:12
Manii napisał/a:

Aha, czyli brak argumentow i punktow zaczepienia. Wujek Meczydupa odczol silny impuls znalezienia ch*ja do dupy to zaczol belkotac o 13-to latkach, tych niesfornych jutubsach i masturbacjach...i jeszcze do szkoly kaze isc...hahaha.....wracaj do kapci i gazety poczciwy Januszu.
Aha, czyli brak argumentow i punktow zaczepienia. Wujek Meczydupa odczol silny impuls znalezienia ch*ja do dupy to zaczol belkotac o 13-to latkach, tych niesfornych jutubsach i masturbacjach...i jeszcze do szkoly kaze isc...hahaha.....wracaj do kapci i gazety poczciwy Januszu.




No i to co odj***les w swoim poście pokazuje kim jesteś :D

Manii

2020-12-14, 15:52
0_rafiks_0 napisał/a:

No i to co odj***les w swoim poście pokazuje kim jesteś



Oj tam wuju, nie pie**ol. Internet przymulil i cos sie odj***lo...hehe

0_rafiks_0

2020-12-14, 16:00
Manii napisał/a:

Oj tam wuju, nie pie**ol. Internet przymulil i cos sie odj***lo...hehe



Dobra rada...Mysl, potem będzie już z górki :D
W innym wypadku zostaniesz takim nieogarnietym przekaźnikiem tego co w necie znajdziesz i dla beki bediesz swoje dzieci z procy karmił :D

Manii

2020-12-14, 16:37
0_rafiks_0 napisał/a:

Dobra rada...Mysl, potem będzie już z górki
W innym wypadku zostaniesz takim nieogarnietym przekaźnikiem tego co w necie znajdziesz i dla beki bediesz swoje dzieci z procy karmił



Haha, Wuju Dobra Rada....gamon z sadola, po 40ce, rozdaje lekcje na tematy oczywiste. Nie, nie lykam wszystkiego co czytam na necie... a pozatym skamielino mozgowa, net to nie tylko jutup. Wiesz czemu encyklopedie sie juz nie sprzedaja? Bo to wszystko i wiecej jest teraz na necie. Dziadkowi swojemu bym to wytlumaczyl predzej.

Wiec pierwotne pytanie, w czym problem ze typ mi przypasil? Wysil mozg tym razem .

0_rafiks_0

2020-12-14, 17:05
Manii napisał/a:

Haha, Wuju Dobra Rada....gamon z sadola, po 40ce, rozdaje lekcje na tematy oczywiste. Nie, nie lykam wszystkiego co czytam na necie... a pozatym skamielino mozgowa, net to nie tylko jutup. Wiesz czemu encyklopedie sie juz nie sprzedaja? Bo to wszystko i wiecej jest teraz na necie. Dziadkowi swojemu bym to wytlumaczyl predzej.
Wiec pierwotne pytanie, w czym problem ze typ mi przypasil? Wysil mozg tym razem .



Wiecej rad nie dostaniesz, bo i tak nie trafi. Jesteś pelikanem jak większość młodych niedorozwojów po gimbazie. Teraz będziesz chojraczyl jaki jesteś zajebisty i jedziesz po starszych. k***a, chłopaku! Żeby mnie obrazić to musiałbyś podskoczyć a co dopiero wdać się w dyskusje :D

Każdy kto podnieca się oczywistościami przekazywanymi przez jutuberow jest dla mnie debilem. To jedyny argument jaki możesz ode mnie dostać :D
A ty na dodatek pochwaliłaś się wszystkim, ze typ tobie się podoba. Jak dzieciak w przedszkolu.
Mi wrzucasz ze sprzedaje oczywistości a podniecasz się jak prawiczek na widok gołej c**y, jak zobaczysz typa na youtubie mówiącego to co każdy myślący wie.

I to charakterystyczne dla gimbusów „ Wiesz czemu encyklopedie się nie sprzedają?”

Dorosnij chłopaku, bo póki co masz miazgę zamiast mózgu. I może dlatego z dziadkiem się dogadujesz, bo macie wspólny poziom zasobów neuronowych.

BTW. Wiesz co to encyklopedia czy tylko słyszałeś?

Manii

2020-12-14, 17:50
0_rafiks_0 napisał/a:

Wiecej rad nie dostaniesz, bo i tak nie trafi. Jesteś pelikanem jak większość młodych niedorozwojów po gimbazie. Teraz będziesz chojraczyl jaki jesteś zajebisty i jedziesz po starszych. k***a, chłopaku! Żeby mnie obrazić to musiałbyś podskoczyć a co dopiero wdać się w dyskusje
Każdy kto podnieca się oczywistościami przekazywanymi przez jutuberow jest dla mnie debilem. To jedyny argument jaki możesz ode mnie dostać
A ty na dodatek pochwaliłaś się wszystkim, ze typ tobie się podoba. Jak dzieciak w przedszkolu.
Mi wrzucasz ze sprzedaje oczywistości a podniecasz się jak prawiczek na widok gołej c**y, jak zobaczysz typa na youtubie mówiącego to co każdy myślący wie.
I to charakterystyczne dla gimbusów „ Wiesz czemu encyklopedie się nie sprzedają?”
Dorosnij chłopaku, bo póki co masz miazgę zamiast mózgu. I może dlatego z dziadkiem się dogadujesz, bo macie wspólny poziom zasobów neuronowych.
BTW. Wiesz co to encyklopedia czy tylko słyszałeś?



Ok, widze ze stymulujacej dyskusji tu nie bedzie z takim agregatem umyslowym jak ty.... jak ty myslisz ze gosc ktory gada takie rzeczy, w takich czasach, na zachodzie jest zwyklym youtuberem ..... to juz wiem ze gadam z obiektem muzealnym ktory nie ma pojecia co sie dzieje na swiecie, poza jego mala wiocha. Sprawdz sobie jego smutna historie i co spowodowalo jego radykalizm to moze przestaniesz byc takim betonem.

I gadasz o gimbazach a imputujesz ze "typ mi sie podoba"... w sensie homo, jak jakas pusta nastolatka....ha tfu.... Milego dnia .

0_rafiks_0

2020-12-14, 18:12
Manii napisał/a:

Ok, widze ze stymulujacej dyskusji tu nie bedzie z takim agregatem umyslowym jak ty.... jak ty myslisz ze gosc ktory gada takie rzeczy, w takich czasach, na zachodzie jest zwyklym youtuberem ..... to juz wiem ze gadam z obiektem muzealnym ktory nie ma pojecia co sie dzieje na swiecie, poza jego mala wiocha. Sprawdz sobie jego smutna historie i co spowodowalo jego radykalizm to moze przestaniesz byc takim betonem.
I gadasz o gimbazach a imputujesz ze "typ mi sie podoba"... w sensie homo, jak jakas pusta nastolatka....ha tfu.... Milego dnia .



Śmieszny jesteś i taki nie za mądry :) No ale taki już jesteś :D
Nie interesuje mnie jaka historia stoi za typem. Mówię o tym, ze pie**oli o oczywistościach i o tym ze ktoś się tym podnieca :D Nawet na tym „zachodzie” gdzie nie można nic powiedzieć innego niż lewackie. Masz ty k***a pojęcie:D
Chłopaku. To ze napisałem „ze ci się podoba” w żadnym wypadku nie miało miec na celu poruszenia strefy która mnie kompletnie nie interesuje, bo to czy jesteś pedałem, to twój biznes. Miałem na myśli twoja intelektualna fascynacje. Chociaż używając słowa „intelekt” w twoim przypadku, to spore nadużycie ;)

Zostaw już youtuba i poczytaj coś mądrego. Może posłuchaj czegoś.... np. Nokturn nr2 Szopena.
:-D

Manii

2020-12-14, 18:23
0_rafiks_0 napisał/a:

Śmieszny jesteś i taki nie za mądry No ale taki już jesteś
Nie interesuje mnie jaka historia stoi za typem. Mówię o tym, ze pie**oli o oczywistościach i o tym ze ktoś się tym podnieca Nawet na tym „zachodzie” gdzie nie można nic powiedzieć innego niż lewackie. Masz ty k***a pojęcie:D
Chłopaku. To ze napisałem „ze ci się podoba” w żadnym wypadku nie miało miec na celu poruszenia strefy która mnie kompletnie nie interesuje, bo to czy jesteś pedałem, to twój biznes. Miałem na myśli twoja intelektualna fascynacje. Chociaż używając słowa „intelekt” w twoim przypadku, to spore nadużycie
Zostaw już youtuba i poczytaj coś mądrego. Może posłuchaj czegoś.... np. Nokturn nr2 Szopena.



Pycha rada wuju! Poslucham Szopena ....ale na youtube haha. Pozdro.

qwerq221

2020-12-14, 22:42
serce się raduje cos pieknego moze nie do konca te hajlowanie ale trzeba zrozumiec bo hamburgery nigdy nie przeszli przez takie gowno jak Polacy wiec jest to zrozumiałe ale ciagle wolę takiego "wariata" niż przeciętnego lewaka tfu

Ostrovsky

2020-12-18, 01:15
W USA White Power Dochodzi do głosu :-D

~sensualna

2020-12-18, 02:12
cygan obraża murzyna idealnie :D

kszan

2020-12-18, 03:51
^ powiem wiecej, pokazywal testy dna, to w 37procentach turek

octave25

2020-12-18, 05:12
There U go. XD

Noside

2020-12-18, 06:20
Udowodnił swój argument. Najgorzej.

nowynick

2020-12-18, 06:41
udowodnił jedynie, że jak nie trafi na przewrażliwionego murzyna czy lewaka to te jego teksty bardziej zażenowanie budzą niż śmiech. Jakbym się doj***ł do Wietnamczyka, że jest ping pong z 10 razy pod rząd, a ten z uśmiechem kontynuuje rozmowę licząc, że opyli mi jednak te spodnie. Słabe w ch*j...