18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gymhana na motocyklu

elCzachorro • 2011-12-27, 15:24
Taki Ken Block tylko na dwóch kołach. W tle oczywiście dubstep. Mój pierwszy post więc witam;)

Mrmaniek

2011-12-29, 15:30
nucky napisał/a:

dubstep to ch*j i ciota




Ty masz ryj jak ch*j i ciota frajerze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :plzdie:

Breakcore

2011-12-29, 15:57
Ta muzyka z filmiku z dobrym dubstepem ma niewiele wspólnego...

sergeantlipton

2011-12-29, 17:04
nucky napisał/a:

dubstep to ch*j i ciota



nucky to hejter i debil :plzdie:

RTC

2011-12-29, 17:46
gymkhana jak już

conejo

2011-12-29, 18:23
Nie gymkhana a drift ciapoku! Gymkhana to taki 'slalom'. Wpisz sobie w google i bedziesz wiedział.

a DUPstep to ch*j dla pedałów!

Złowroga Pralka !

2011-12-29, 19:00
DyRiusz napisał/a:

@arYYt TO jest raczej ta nuta ====> Benny Benassi - Cinema (Skrillex Dubstep Remix)
Ale sie przyj***liscie do tego dubstepu. Wszystko jest sztuka a ile ludzi tyle gustów. Jeden lubi techno, drugi metal a trzeci m. klasyczna. Poza tym nie kazda muzyka jest do tanczenia.



hej stary to do czego jest dubstep ? do remontów ? bo idealnie wtapia się w tło dźwiękowe takich przedsięwzięć

suchy945

2011-12-29, 19:35
Michaszysz napisał/a:

Ja pie**ole rzygać już się chce tą nienawiścią do dubstepu. Wszędzie można się teraz natknąć na j***ną rockową propagandę z kwejka ch*jem wziętą. "Muzyka z duszą", "jedyna muzyka warta uwagi" - w ch*ju mam to czy ktoś słucha tego czy tamtego. Mnie rock nie jara, ale mam szacunek do tej muzyki, bo nie jestem zakompleksionym głąbem żyjącym w swoim wyimaginowanym świecie, w którym liczy się tylko jeden gatunek muzyki, a reszta to rzekomy chłam.

@nucky - jak masz się wpie**alać z takimi komentarzami to zamknij lepiej ryj i przypie**ol sobie klawiaturą w łeb. Ja tam lubię dubstep podobnie jak inne gatunki muzyki, nawet klasyczna siądzie, bo o gustach się nie dyskutuje. Szkoda tylko, że mało kto sprzeciwia się tutaj komentarzom, które mają trochę browarów żeby tylko samemu nie być hejtowanym. Mam swój styl, wolę inną muzykę i szczerze w dupie mam te wasze piwa!



Nie napinaj się tak bo Ci żyłka pęknie p*zdryku :)
Można pęknąć ze śmiechu czytając komentarze hejterów i osób broniących jak to kolega wyżej napisał "DUPstepu" : )

syty_92

2011-12-29, 20:28
elCzachorro napisał/a:

Taki Ken Block tylko na dwóch kołach. W tle oczywiście dubstep. Mój pierwszy post więc witam;)


Taki Ken Block ? Po pierwsze te 3 wyrazy nie mogą występować obok siebie, taki jeden to ty jesteś, po 2 Ken jeździ samochodami, to jest Jesse Toler - problemy z czytaniem ?, a po 3, Hende Hoch!

Yourichi

2011-12-29, 20:43
Jorian Ponomareff i tak lepszy :-)

ciekawa puenta w 1:50 8-)

Fragless

2011-12-29, 21:03
Ten temat to fajne sito. Teraz k***a widać ilu mamy małolatów na sadolu - np. taki Mrmaniek, który udzielił się powyżej. Potem takie piczki wrzucają screeny z sadistica na jakieś kwejki, komixxy czy mistrzów myśląc, że stali się bohaterami narodowymi wśród uczniów podstawówki. Naszczać i do pieca z takim czymś.

avalanch

2011-12-29, 21:55
Podobają mi się takie popisy :D trzeba mieć zajebiste wyczucie balansu :D


BTW jak można słuchać Peji innych pseudo raperów Tede najlepszy przecież jest pije do hejterów Sram na was i na wasz hej Dubstep to muzyka jak każda inna nie podoba się to się nie słucha i już

Kacpes

2011-12-29, 23:05
Wszystkim chodzi oto, że to muzyka bez duszy. Technicznie zrobił ją człowiek, ale sam jak palec. Brak ekipy, nikt nie umie grać ani śpiewać. Tylko naśladują pewnie jakieś lepsze kawałki innymi odgłosami. Nie wiem szczerze, ostatnie zdanie może być kłamstwem. Ale sorki dla mnie to tak wygląda.

milkyway

2011-12-30, 02:06
jest motor jest piwo.

solteck

2011-12-30, 19:55
mam odkręcone koła i liczy się tylko rytm

j4bolbp

2011-12-30, 21:12
chyba on robił tą "muzykę"