18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwiezdne Wojny według Brauna

r4dzik • 2015-05-04, 12:14


drugie dno Star Wars

Ronoaro

2015-05-04, 13:22
To jest k***a mega przerażajace, że ta- zdawałoby się- głupia rozkmina jest wewnętrznie spójna, logiczna i jeszcze prowadzi do prostych wniosków.

nowynick

2015-05-04, 13:34
Jakbym słuchał kreacjonistów, j***ć fakty, nagniemy wszystko do naszej wersji...

chociaż jeśli nie było to ustawione, to trzeba przyznać, że gość ma mega-mózg żeby stworzyć taką rozkminę na poczekaniu.

pi...........ja

2015-05-04, 14:12
Jakbym słuchał ewolucjonistów, j***ć luki i kontr-fakty, naciągniemy wszystko do naszej religii.

Czyli Jedi to ubecy. Ja tam widziałem Inkwizycję i Czeka. Byłem blisko.

Mieszczuch

2015-05-04, 15:24
Najlepsze, ze wiele osób nawet nie wie, ze istnieje taki kandydat na prezydenta jak Braun, bo medialnie nie jest rozdmuchany i mediom się sprzeciwia. No bo przeciez jedyni kandydaci to Komuchruski (który w debacie nie weźmie udziału - to jest po prostu żenada i plucie nam w twarz) i Duda Smoleński co nas w kakał będą zapinać, a my będziemy narzekać, że źle jest w PL, a większość wybrała przecież (sic!). Jak tu Korwinowi nie wierzyć, że większość to debile. Wg mnie każdy powinien się pod swoją decyzją, swoim głosem podpisać, żeby potem się z tego tłumaczyć.
W ogóle moim zdaniem przed głosowaniem powinien być test dotyczący wiedzy nt. wyborów (rozpisać wszystkich kandydatów, przyporządkować ich do poglądów, podstawowe informacje dot. pragramów wyborczych). Jak ktoś nie zda, to nie głosuje, bo ignorant i debil. Janusz z Irenką nie pójdą nawet, bo im się nie będzie chciało przyswajać wiedzy, ważniejsze przecież jest piwo, telewizorek i dlaczego Kowalskiego w kościele nie było i dlaczego Nowakowa z podbitym okiem chodzi. Większośc tych tępych Januszy, babcinek i dziadków ze zlasowanym mózgiem przez tv i radyjko nie miałaby prawa głosu. Wtedy demokracja mogłaby mieć jakiś sens. Pod warunkiem możliwości rozliczenia z niespełnionych obietnic wyborczych, np. dotkliwe kary finansowe. Niech se zarabiają i 20 tys. miesięcznie, ale za niespełnienie OBIETNICY (nie propozycji) co musieliby jawnie podkreślić, jeb 100 tyś kary, jeb, kolejna stówa.

cola1111

2015-05-04, 16:28
To jest po prostu fascynujące, ten koleś może mądrze i ciekawie opowiadać nawet o gównie pływającym w cygańskim kiblu. Szacun dla Pana i trochę wstyd, że ja nawet w jednej setnej nie mam takiego talentu ;(
A co do samego problemu polskiej polityki i wielu kandydatów anty systemowych, problem jest w ich rozdrobnieniu, byłoby najlepiej gdyby np 6 czy 7 Maja ogłosili, że wszyscy kandydaci anty systemowi (oprócz jednego) wycofują się i popierają tego jednego, dzięki temu z szacowanych 10% Kukiza, 8% Korwina i kilku % reszty, może nazbierać się wystarczająco dużo % głosów, aby wejść do drugiej tury.

kietong

2015-05-04, 16:29
Ja np. wiedziałem, iż taki kandydat istnieje. Mimo, że nie jest medialny, udało mi się dotrzeć do jego osoby. Ale im więcej go poznaję, tym bardziej się dziwię, jak można mieć napie**olone we łbie.

szymon77513

2015-05-04, 16:29
a jego brat jest w zarządzie TVP, i manipuluje tymi co oglądają telewizje.

_Azazel

2015-05-04, 16:31
Przed wyborami powinna być debata z udziałem każdego kandydata na prezydenta w popularnej telewizji w najlepszym czasie antenowym.

Adamko52

2015-05-04, 16:35
Dodam że tworzy ciekawe dokumenty.
Polecam

Decisive

2015-05-04, 16:38
Ten gość jest całkiem w porządku. Polecam zobaczyć kilka wywiadów z nim.