18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwiazda w MPK Wrocław

RasePL • 2016-05-14, 07:17
Niestety, ale tak to teraz bywa, że kultura w komunikacji miejskiej sięga dna...



[żródło: klik]

Halman

2016-05-14, 07:54
się w dupie tłustej lali poprzewracało...

garota

2016-05-14, 08:14
Ja bym jej usiadł na nogach po prostu. I udawał że nie wiem o co chodzi. I pierdnął bym soczyście by nie napluć w ryło gliście. Ale z drugiej strony jeżeli autobus pusty i były wolne miejsca to niech cizia sobie trzyma nóżki, przecież niejeden menel tam siedział z dupskiem brudniejszym niż nie jeden trep.

tekkit

2016-05-14, 08:28
Co za gość, dupa ewidentnie uwydatniała mu swoje "wdzięki", pipsko ją swędziało, ewidentnie mokra c*pka. Ale nie... lepiej zj***ć to...

dumad

2016-05-14, 09:09
soczystego liścia w japę proponuję

józekdeluxe

2016-05-14, 10:13
Następny szeryf z telefonem. "Będzie pani hitem internetu". Nie zesraj się cioto, bo ta pani sra na ciebie i twoje internety.

tranzystor

2016-05-14, 10:31
Jeśl iw autobusie nie ma miejsca i ona nie pozwalała usiąść filmującemu, to rozumiem, poj***na baba. Jeśli jednak miejsc wolnych było sporo, a gość się do niej spluł tylko, żeby się spluć, to on jest poj***ny. Wiele razy widziałem w USA, czy krajach europejskich, że ktoś sobie leżał nawet na ławce i nie był bezdomnym, nikomu to nie przeszkadzało. A tutaj najprawdopodobniej szczyl chciał przykozaczyć, bo ma kamerę w telefonie od rodziców.

remi1982

2016-05-14, 11:37
Fajna milfetka. Zamiast zagadać, skomplementować nóżki. To nie. Musiał się pachoł do zacnej damy prezentującej swe wdzięki przypie**olić.

spiepszaj_dzbanie

2016-05-14, 12:08
Co za czop, nie pomyślał, że mogła skasować trzy bilety.

awojcik14

2016-05-14, 12:37
widzę tutaj stróża kultury

Hvsarz

2016-05-14, 12:51
Teraz będą wszystkich prostaków nagrywać i wrzucać jako "hit internetu"? Miejsca na serwerach braknie...

czarnykun

2016-05-14, 13:32
Uwielbiam takich młotów... Założę się, że popie**alał tym autobusem od tygodnia żeby trafić na coś co można nagrać.

waloos

2016-05-14, 13:54
Z jednej strony śmieszny teks o hicie internetu, ale z drugiej to jest k***a siedzenie więc gdzie z tymi buciorami? Ja rozumiem, że w busach jest nie wygodnie, sam lubię siedzieć z nogami wyżej niż podłoga, no ale k***a robię to tak, żeby nie uj***ć miejsca siedzącego.

Później narzekamy, że jak to w tej Polsce źle, jak brudno i wszystko stare, a jak ma być skoro nikt nowego szanować nie potrafi...
Wk***iają mnie tacy ludzie co to myślą, że jak zapłacą za coś to mogą nawet i nasrać.

p0lybius

2016-05-14, 14:21
Oj tam przeżywacie, facet po prostu widząc ładne nogi, nie chciał w domu robić pamięciuchy tylko nagrać sobie ładnie i elegancko zwalić gruchę. Musiał tylko znaleźć pretekst do nagrania materiału. Dodatkowo koleś nie jest samolubem i wrzucił w internet swoją zdobycz, wiedząc dobrze że ludzie z zadowoleniem zaspokoją siebie. Dał jej to nawet do zrozumienia mówiąc "będzie pani hitem internetu!"