18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwardia królewska

~Velture • 2017-12-18, 03:27
Z cyklu sadol uczy, sadol bawi.

Dzisiaj zobaczycie jak rozśmieszyć gwardzistę.

Nie próbujcie tego bo nie jesteście żydami ani inną mniejszością :amused:


Dr0mg

2017-12-18, 07:10
dawajcie tego żydka na Majdanek, też go spróbuję rozśmieszyć tak że zacznie się krztusić od cyklonu-B

kr...........81

2017-12-18, 07:56
ciekawe czy przy gazowaniu albo krematorium też im było tak wesoło i szli do piachu z uśmiechem na ustach :D

tralala101

2017-12-18, 09:07
Gdyby nie dał się rozśmieszyć Żydowi, zostałby posądzony o antysemityzm.

Maxi96

2017-12-18, 09:49
Może mi ktoś wyjaśnić jakim k***a cudem taki mały kraj jak Izrael nagle zdobył tak ogromne wpływy a sami żydzi są traktowani jako kasta super uprzywilejowana?

Jak?

overgod

2017-12-18, 10:32
Przyjdą jeszcze czasy, że znów potoczą się po bruku parchate łby.

Cara_Al_Sol

2017-12-18, 10:54
overgod,

Wiewór

2017-12-18, 11:40
Maxi96 napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić jakim k***a cudem taki mały kraj jak Izrael nagle zdobył tak ogromne wpływy a sami żydzi są traktowani jako kasta super uprzywilejowana?

Jak?


Wystarczy poszukać w internecie.
Żydzi są zdyscyplinowani i ciężko pracowali od zawsze dzięki czemu dorobili się majątków, które nieustannie powoli powiększali.
Później takie żydowskie familie jak np. Rotschildowie zainwestowały kasę w bankowość i budowały potęgi finansowe przez kilka pokoleń.
Dorobili się takiego hajsu, że pożyczali pieniądze wszystkim. Nawet rządom na wojny.
Mieli więcej hajsu w skarpetkach niż niektóre kraje rocznych dochodów.
Pieniądze dają wpływy.
Dzięki temu przeniknęli do każdej dziedziny życia i w każdej zbudowali dominującą pozycję.
Taka przewaga nie wynika z niczego. Żydzi od zawsze poważnie traktowali kwestię wykształcenia. Każde żydowskie dziecko odbierało staranne wykształcenie.
Jak Żydzi pracowali to polska szlachta balowała i bogaciła kościół. Dlatego oni dominują na świecie a Polak jest niewolnikiem we własnym kraju i najtańszym pracownikami dla zachodniego pana.

KillerLaugh

2017-12-18, 19:22
krisman1981 napisał/a:

ciekawe czy przy gazowaniu albo krematorium też im było tak wesoło i szli do piachu z uśmiechem na ustach :D


Może właśnie dlatego szli, bo opowiadali równie ch*jowe kawały niemcom, którzy zresztą i tak nie mają poczucia humoru.

Pa...........ć

2017-12-18, 19:42
Maxi96 napisał/a:

Może mi ktoś wyjaśnić jakim k***a cudem taki mały kraj jak Izrael nagle zdobył tak ogromne wpływy a sami żydzi są traktowani jako kasta super uprzywilejowana?

Jak?


Żydzi sami w sobie są przedsiębiorczym narodem ale Izrael to sztuczne państwo satelickie stanów zjednoczonych, bo potrzebują silnego sojusznika na Bliskim wschodzie.
Ogólnie to było to państwo stworzone przez Wlk. Brytanię, ONZ i mocno finansowane przez USA (jest do dzisiaj) po prostu przez te 60 lat żydowskie rodziny z całego świata przeprowadzały się tam z całymi majątkami, oprócz tego Stany wpie**oliły tam tyle siana że masz już odpowiedź na swoje pytanie.
Dopiero przez ostatnie kilka lat przestali już być tak przyjaźni Amerykanom i zaczęli myśleć bardziej samodzielnie, już czekają aż sąsiedzi się wykończą wojną żeby nagle wpie**olić się z misją humanitarną i zacząć okupacje nowych terenów.

fantastico

2017-12-19, 10:13
Myślon, że ich wszystkoch wolnom?

TTZ8

2017-12-19, 15:58
pie**olony, gruby żyd w mordę j***ny, spaliłbym bym mu pejsy, a potem rodzinę

roburek

2017-12-19, 17:30
ja sie pytam gdzie jest hitler ???

Mom and Death

2017-12-19, 17:40
Nie mogło zabraknąć: