18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

poligon6

2017-09-29, 08:26
Dawniej jak baba poszła sama do lasu albo weszła do ciemnego pomieszczenia to też gwałtu nie było bo robiła to na własne ryzyko. Widac sądy sądza podobnie, siegaja juz nie PRL-owskiej tradycji ale staropolskiej, a może ida z nurtem europy tam takie wyroki sa na porzadku dziennym, nie było gwałtu bo nie wiedział jak jest po szwedzku
"nie".

Wiewór

2017-09-29, 08:33
A ja wam powiem tak. Zamiast spinać rów to się nie wypowiadam bo nie znam szczegółów sprawy a powyższy mem nie jest źródłem faktów tylko tanią sensacją.

styx38

2017-09-29, 08:36
Wolne Sądy :)

sadist67

2017-09-29, 08:47
Jak dla mnie to jest jakaś tragedia.
Mam też wrażenie, że puki polityka się nie zmieni,
to będzie wciąż gorzej i gorzej ..
Oddalamy się do Zachodu a przybliżamy do Wschodu.

poligon6

2017-09-29, 08:58
sadist67 napisał/a:

Jak dla mnie to jest jakaś tragedia.
Mam też wrażenie, że puki polityka się nie zmieni,
to będzie wciąż gorzej i gorzej ..
Oddalamy się do Zachodu a przybliżamy do Wschodu.



Problem w tym że tak zwany zachód przybliza sie kulturowo do Afryki, a ideologia neomarksistowska juz dawno tam wyznacza standardy życia społecznego.

Hidalgo

2017-09-29, 10:19
Jacy z was idioci. "PROKURATURA UZNAŁA".
PROKURATURA!
Co z tym ma do czynienia "wolny sąd"??? Jeżeli prokuratura umarza postępowanie to sąd nie ma nic do gadania.
Właśnie tacy kretyni jak wy idą potem głosować a nie są w stanie pojąć tak prostych mechanizmów.
I jeszcze Velture który jako argument wpie**ala że jakiś ciapak kogoś tam gdzieś tam coś tam. Co to k***a ma z tym wspólnego?
Podziękujcie panu zorro, to jego prokuratura.

Schwager

2017-09-29, 12:22
Ta kobieta była a raczej jest niepełnosprawna dlatego nie stawiała oporu tj nie było "gwałtu".

DarthMoon

2017-09-29, 14:02
To ziober nie reaguje.... wielki prokurator nAmber Łan.

voidinfinity

2017-09-29, 15:06
poligon6 napisał/a:

a ideologia neomarksistowska juz dawno tam wyznacza standardy życia społecznego.



Jeżeli mówimy o pincet+ to pełna zgoda :krejzi: Redystrybucja majątku, to jeden z fundamentów marksizmu.

marzeca

2017-09-29, 15:08
I tak jesteśmy Ciemnogrodem nowoczesnej EU! Musimy jak najszybciej dostosować nasze prawo do światłych rozwiązań takich jak np. we Francji "28-latek zgwałcił 11-latkę w swoim mieszkaniu na przedmieściach Paryża. Spotkał ją po drodze i powiedział, że pokaże jej jak się całuje. Dziewczynka przystała na to i poszła razem z nim. Sędzia uzasadnił kwalifikację czynu jedynie jako napastowanie, a nie gwałt. Jego zdaniem nie było żadnej przemocy, zastraszania, przymusu czy zaskoczenia. Dziewczynka po prostu zgodziła się, więc nie ma mowy o gwałcie. Kolejna rozprawa odbędzie się 13 lutego przyszłego roku.
Francuskie prawo jest w kwestii seksu nieletnich wyjątkowo pobłażliwe. Jeśli nie ma żadnej przemocy podczas stosunku między małoletnim i dorosłym, jest na to prawne przyzwolenie.

poligon6

2017-09-29, 15:13
voidinfinity napisał/a:



Jeżeli mówimy o pincet+ to pełna zgoda :krejzi: Redystrybucja majątku, to jeden z fundamentów marksizmu.



Mówie o neomarksizmie kulturowym nie socjaliźmie czy raczej socjalu. Neomarksizm kulturowy to głownie LBGT, gender, multi kulti i tym podobne wynalazki.

voidinfinity

2017-09-29, 15:38
@up

Ehe. A jak byś finansował te wynalazki gdyby nie redystrybucja dóbr? :amused:

To o czym piszesz, to tylko metody na przekręcanie zrabowanej kasy. Jakby nie było zrabowanej kasy, to by nie było metod na jej przekręcanie.

No ale socjaliści katoliccy będą bohatersko walczyć z problemami nieznanymi w normalnych ustrojach.

Dzikiżółw

2017-09-29, 17:34
No a jak miała pozbyć się dziecka, skoro aborcja w tym pok***ionym kraju jest nielegalna...

greony12

2017-10-01, 04:26
@Hispo PiS juz to robi