18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałt intelektualny na reporterce

ciostko • 2018-12-07, 13:41
Jordan Bernt Peterson – kanadyjski psycholog kliniczny zajmujący się psychologią ideologii, religii, osobowości, świadomości oraz systemami totalitarnymi.

Tematami wywiadu są typowe feministyczne pie**olamento czyli nierówność płac, rozkład stanowisk kierowniczych i homary ;-)

Niesamowicie irytująca dziennikarka, działająca w 100% zgodnie z kanonami propagandowych TV, aż musiałem kilkakrotnie to rozchodzić żeby obejrzeć do końca, ale to jak ten gość ją merytorycznie dewastuje to mistrzostwo świata.

NAPISY!
*między 10:00 a 20:00 dźwięk zniekształcony.


Gymnorhinus

2018-12-07, 14:29
Chyba Cię poj***ło z tymi 30 minutami. :facepalm:

poligon6

2018-12-07, 14:48
Przebrnałem przez połowe, ale wiadomo o co chodzi tępa p*zda spiera się o rzeczy o których nie ma pojecia. brawo dla tego pana że był tak cierpliwy, ja bymn nie wytrzymał.

Lysack

2018-12-07, 16:20
Podziwiam gościa za spokój i opanowanie.

Z kolei postawa tej "kobiety" jest najlepszym dowodem na to skąd biorą się choćby różnice płac. Przy takim poziomie logiki i jednowątkowym punkcie widzenia dziwię się, że ktokolwiek zgodził się na jej zatrudnienie i jeszcze jej za to płaci.


TB303

2018-12-07, 16:21
Lysack napisał/a:

Przy takim poziomie logiki i jednowątkowym punkcie widzenia dziwię się, że ktokolwiek zgodził się na jej zatrudnienie i jeszcze jej za to płaci.


Wiesz... Jestem pewien, że od początku kariery długo nie podnosiła się z kolan :amused:

ziomandrzej

2018-12-07, 16:33
To jest w h*j poprawny politycznie wywiad: proste pytanie > prosta odpowiedź > dopie**alanie się do słowa > owijanie w bawełnę > dopie**alanie się do naciąganego kontekstu wypowiedzi > znowu unik > przekierowanie rozmowy na tory jakiegoś zagadnienia rodem z "dlaczego ja" > kontrargument

Prościej mówiąc: może 3 pytana i 3 odpowiedzi, ale 30 minut zmarnowaliśmy na tłumaczenia i dywagacje, a i na dopie**alanie się.

Moby_Dick

2018-12-07, 17:01
30 min? Poebało? Jest jakiś trailer do tego? :szydera:

ProVVe

2018-12-07, 17:58
Obadałem temat... k***a mać... Kryzys miałem w 15 minucie. Chciałem chwycić ja za ryj i zapytać czy k***a sama nie rozumie, że koleś juz jej odpowiedział i co było w jego odpowiedzi. Tak k***a głupiej k***ie należy strzelić w ryja. Sam jestem za równym traktowaniem i skoro koleś jest w czymś skuteczniejszy to k***a nie ma prawa baba czegos wymagać bo sobie nie radzi. Kolejny przykład dobry podał w medycynie. jest więcej kobiet i co? k***a jakoś sie nie przypie**oliła suka. Nic tylko równo bic po ryju jak faceta i zobaczymy czy równość na każdej płaszczyźnie jest ok... "Ooo wypłaciłem Ci dwa strzały mniej niż kolesiowi za rogiem to masz"