18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gwałciciele dzieci w brazylijskim więzieniu

Jesse.Pinkman • 2021-10-19, 21:42
Troszkę się z nimi zabawili a nagrany chyba już efekt końcowy.

saves

2021-10-19, 22:24
Bez sensu. Co dzień powinni sie nawzajem walić w dupsko.

baronturbina

2021-10-19, 22:27
saves napisał/a:

Bez sensu. Co dzień powinni sie nawzajem walić w dupsko.


Jeszcze chcesz im przyjemność sprawiać? Takie codzienne podduszanko za uczynki było by idealne. Ale nie tak do całkowitego odcięcia.

dogip

2021-10-19, 23:10
Społeczny sąd i wykonanie wyroku. Tak trzymać!

plastic

2021-10-19, 23:22
zwykle lepiej nie tykać tego tematu 5-metrowym kijem, jeśli nie wiesz jak było naprawdę, ale wchodzę na sadola, żeby pisać co myślę, więc h*j tam, może nikt nie zauważy:

sprawiedliwość dla pokrzywdzonych dzieci, których oprawcy zostali osądzeni lub poddani ostracyzmowi pod zarzutem pedofilii jest niczym, w porównaniu ze skalą tragedii wywołanych przez fałszywe pomówienia i szantaże na tym polu.
i to tyczy się każdego ostentacyjnego epatowania "dobrem dzieci", co jest cechą charakterystyczną tego typu ludzi, których można określić mianem najpodlejszego elementu społecznej tkanki. aktualnie mamy dobry przykład na granicy białoruskiej i bolszewickie metody naszej żydo-komuny skandującej o dobru dzieci.

dlatego mam mieszane uczucia, kiedy widzę takie filmy i kiedy wiem, jak rozwścieczony tłum ludzi z dolnych warstw społecznych potrafi być mądry i sprawiedliwy, oraz to, jak łatwo takim tłumem manipulować. mentalne getto zawsze szuka okazji aby wyładować frustracje i to co ich pcha do działania, to nie żadne poczucie sprawiedliwości, a wypadkowa ich bieżącego stanu emocjonalnego, który w danej chwili może być w decydującej mierze uwarunkowany przez pasmo osobistych niepowodzeń życiowych, dlatego...

pie**ole ich wszystkich

luxpiotr

2021-10-19, 23:23
A skąd w pierdlu miał komórkę?

spokojnyniewadzący

2021-10-19, 23:40
UP@ w ośrodkach wychowawczych u nas też niby nie można ja se na kamerce z moją w kiblu siedziałem. jak sie chce to sie da

baronturbina

2021-10-19, 23:50
spokojnyniewadzący napisał/a:

UP@ w ośrodkach wychowawczych u nas też niby nie można ja se na kamerce z moją w kiblu siedziałem. jak sie chce to sie da


Za co cię zamknęli? Sąsiad cię z jego owcą przyłapał?

picolo

2021-10-20, 00:10
ch*ja nie gwałciciele, dupy nie rozprute...po prostu zabłądzili na nie swoim oddziale.
PS: reszta tam siedzi za niewinność.

UrlichUrwich

2021-10-20, 00:31
luxpiotr napisał/a:

A skąd w pierdlu miał komórkę?



W dupie sobie z przepustki przyniósł, albo ktoś z rodziny na odwiedzinach w taki sam sposób.

sothis

2021-10-20, 00:37
Pozwolę sobie zgodzić się z kolegą @plastic - bardzo sensowne uwagi, być może nawet poszerzyłeś horyzonty komuś czytającemu? :)

homorek

2021-10-20, 08:02
luxpiotr napisał/a:

A skąd w pierdlu miał komórkę?



Z dupy.

Husarz12

2021-10-20, 09:29
plastic napisał/a:

zwykle lepiej nie tykać tego tematu 5-metrowym kijem, jeśli nie wiesz jak było naprawdę, ale wchodzę na sadola, żeby pisać co myślę, więc h*j tam, może nikt nie zauważy:
sprawiedliwość dla pokrzywdzonych dzieci, których oprawcy zostali osądzeni lub poddani ostracyzmowi pod zarzutem pedofilii jest niczym, w porównaniu ze skalą tragedii wywołanych przez fałszywe pomówienia i szantaże na tym polu.
i to tyczy się każdego ostentacyjnego epatowania "dobrem dzieci", co jest cechą charakterystyczną tego typu ludzi, których można określić mianem najpodlejszego elementu społecznej tkanki. aktualnie mamy dobry przykład na granicy białoruskiej i bolszewickie metody naszej żydo-komuny skandującej o dobru dzieci.
dlatego mam mieszane uczucia, kiedy widzę takie filmy i kiedy wiem, jak rozwścieczony tłum ludzi z dolnych warstw społecznych potrafi być mądry i sprawiedliwy, oraz to, jak łatwo takim tłumem manipulować. mentalne getto zawsze szuka okazji aby wyładować frustracje i to co ich pcha do działania, to nie żadne poczucie sprawiedliwości, a wypadkowa ich bieżącego stanu emocjonalnego, który w danej chwili może być w decydującej mierze uwarunkowany przez pasmo osobistych niepowodzeń życiowych, dlatego...
pie**ole ich wszystkich



Dokładnie tak. Też nie lubię tych opisów w filmach na sadolu - "kara dla złodzieja/gwałciciela" itp. To działa jak pomówienia o czary przed wiekami i może mieć dokładnie taki sam związek z rzeczywistością. Powinniśmy raczej mówić że zarzucono komuś to i to.

dracov6664

2021-10-20, 09:50
Ładnie popełnili samobójstwo :-D

Alkoeko

2021-10-21, 20:45
plastic napisał/a:

zwykle lepiej nie tykać tego tematu 5-metrowym kijem, jeśli nie wiesz jak było naprawdę, ale wchodzę na sadola, żeby pisać co myślę, więc h*j tam, może nikt nie zauważy:
sprawiedliwość dla pokrzywdzonych dzieci, których oprawcy zostali osądzeni lub poddani ostracyzmowi pod zarzutem pedofilii jest niczym, w porównaniu ze skalą tragedii wywołanych przez fałszywe pomówienia i szantaże na tym polu.
i to tyczy się każdego ostentacyjnego epatowania "dobrem dzieci", co jest cechą charakterystyczną tego typu ludzi, których można określić mianem najpodlejszego elementu społecznej tkanki. aktualnie mamy dobry przykład na granicy białoruskiej i bolszewickie metody naszej żydo-komuny skandującej o dobru dzieci.
dlatego mam mieszane uczucia, kiedy widzę takie filmy i kiedy wiem, jak rozwścieczony tłum ludzi z dolnych warstw społecznych potrafi być mądry i sprawiedliwy, oraz to, jak łatwo takim tłumem manipulować. mentalne getto zawsze szuka okazji aby wyładować frustracje i to co ich pcha do działania, to nie żadne poczucie sprawiedliwości, a wypadkowa ich bieżącego stanu emocjonalnego, który w danej chwili może być w decydującej mierze uwarunkowany przez pasmo osobistych niepowodzeń życiowych, dlatego...
pie**ole ich wszystkich



Tak jak mówisz... Wystarczy, że gościu był sąsiadem syna policjanta który lubi małe dzieci. Teraz pokutuje, za nie swoje grzechy. Tutaj może słusznie, może nie ale zawsze jest to pytanie.