18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumowe jebadło...

Halman • 2022-01-19, 09:50

dla pedałków w rurkach...

Fx12

2022-01-19, 10:00
Prędzej wspomagające dla tych co jednak zechcieli ruszyć dupę i coś pożytecznego ze swoim życiem (i zdrowiem) zrobić.

htp

2022-01-19, 10:08
wojtekpwse napisał/a:

Kto da piwo ten pedał.



Poraża mnie bezmiar twojej inteligencji.

wojtekpwse

2022-01-19, 11:59
A mnie Twoje pedalstwo:)

Mrrm

2022-01-19, 12:29
Lepsze za duże spodnie po dziadku

dżonyłojlker

2022-01-19, 12:49
Fx12 napisał/a:

Prędzej wspomagające dla tych co jednak zechcieli ruszyć dupę i coś pożytecznego ze swoim życiem (i zdrowiem) zrobić.



Jeśli ktoś jest zapuszczonym grzybem i w końcu postanowił się za siebie wziąć, to bardzo dobrze, ale niech to robi jak człowiek, a nie jak pedał czy baba.

Mrrm napisał/a:

Lepsze za duże spodnie po dziadku



tak

pazuzu

2022-01-19, 16:51
Prawda jest taka że facet powien umieć się podciągnąć parę razy, ale jeśli się zaniedbał i chce wrócić do formy a nie jest w stanie nawet raz się podciągnąć to stosowanie takich gum wcale nie jest głupim pomysłem

croyna

2022-01-19, 17:16
i trzeciego który to wstawił

htp

2022-01-19, 17:33
wojtekpwse napisał/a:

A mnie Twoje pedalstwo:)



Dowcipny jesteś, aż się sam z tego śmiejesz. No po prosty mistrz ciętej riposty.
Znasz mnie, czy pomyliłeś z kolegą z klubu?

Kepeszek

2022-01-19, 19:09
Co ty pie**olisz ze dla pedałów. Typu uczy się wypie**alać na drążku, nie ma nic bardziej madafakarskiego

Parkometr

2022-01-19, 21:34
Nie jestem w stanie pojąć Waszego sp***olenia umysłowego. Wszędzie widzicie pedałów i wszędzie musicie demonstrować swoją odrazę do rurek. Pewnie demonstrujcie, inne przygłupy waszego pokroju muszą mieć pewność, że przypadkiem nie jesteście pedałami.

Chcecie to zakładajcie szerokie spodnie po dziadku, nic mi do tego. W momencie kiedy wy, uj***ni potem, jakimś brudem i mordą nieskalaną inteligencją będziecie pić piwko narzekając na dzisiejszy świat, to tacy ludzie, którzy chcą się ładnie ubrać, zadbać o fryzurę, naukę, kulturę wejdą w dorosłe życie mając zaliczone więcej panienek niż wy widzieliście w życiu. Młody chłopak chciał spędzić aktywnie czas, coś mu nie wyszło, a wy od razu "pedał w rurkach, fuuu". Boże, jakie wasze życie musi być nudne i żałosne. ch*j wam do tego kto jakie spodnie ubiera wy przygłupie autorytety męskości. Wasze miejsce jest w stadzie. Tam swoją męskością osiągnięcie może status prawej ręki jakiejś małpy alfa

plastic

2022-01-19, 22:22
Parkometr napisał/a:

Nie jestem w stanie pojąć Waszego sp***olenia umysłowego. Wszędzie widzicie pedałów i wszędzie musicie demonstrować swoją odrazę do rurek. Pewnie demonstrujcie, inne przygłupy waszego pokroju muszą mieć pewność, że przypadkiem nie jesteście pedałami.
Chcecie to zakładajcie szerokie spodnie po dziadku, nic mi do tego. W momencie kiedy wy, uj***ni potem, jakimś brudem i mordą nieskalaną inteligencją będziecie pić piwko narzekając na dzisiejszy świat, to tacy ludzie, którzy chcą się ładnie ubrać, zadbać o fryzurę, naukę, kulturę wejdą w dorosłe życie mając zaliczone więcej panienek niż wy widzieliście w życiu. Młody chłopak chciał spędzić aktywnie czas, coś mu nie wyszło, a wy od razu "pedał w rurkach, fuuu". Boże, jakie wasze życie musi być nudne i żałosne. ch*j wam do tego kto jakie spodnie ubiera wy przygłupie autorytety męskości. Wasze miejsce jest w stadzie. Tam swoją męskością osiągnięcie może status prawej ręki jakiejś małpy alfa



skromny doktor nauk, po ciężkim, pełnym wyzwań dniu na uczelni, wejdzie sobie na śmieszny portal, aby nieco się zrelaksować, napisze sobie na sadolu "pedał w rurkach" i zaraz pojawia się jakiś pedał w rurkach z elaboratem o spoconych, nieogolonych, nieinteligentnych, uj***nych, nudnych, żałosnych postaciach wyssanych z własnego brudnego palca.

jesteś dokładnie taki sam, tylko zamknięty w innej bańce.

dżonyłojlker

2022-01-19, 22:41
Parkometr napisał/a:

Nie jestem w stanie pojąć Waszego sp***olenia umysłowego. Wszędzie widzicie pedałów i wszędzie musicie demonstrować swoją odrazę do rurek. Pewnie demonstrujcie, inne przygłupy waszego pokroju muszą mieć pewność, że przypadkiem nie jesteście pedałami.
Chcecie to zakładajcie szerokie spodnie po dziadku, nic mi do tego. W momencie kiedy wy, uj***ni potem, jakimś brudem i mordą nieskalaną inteligencją będziecie pić piwko narzekając na dzisiejszy świat, to tacy ludzie, którzy chcą się ładnie ubrać, zadbać o fryzurę, naukę, kulturę wejdą w dorosłe życie mając zaliczone więcej panienek niż wy widzieliście w życiu. Młody chłopak chciał spędzić aktywnie czas, coś mu nie wyszło, a wy od razu "pedał w rurkach, fuuu". Boże, jakie wasze życie musi być nudne i żałosne. ch*j wam do tego kto jakie spodnie ubiera wy przygłupie autorytety męskości. Wasze miejsce jest w stadzie. Tam swoją męskością osiągnięcie może status prawej ręki jakiejś małpy alfa



HA GAAAAAY!