18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumki w Rossmanie

Inzynier • 2009-04-24, 13:00
Cytat:

Najpierw twierdziła, że jeden z teletubisiów jest homoseksualistą. Mimo, że Ewa Sowińska nie jest już rzecznikiem praw dziecka, skutki jej pomysłów są nadal odczuwalne.

(sxc.hu)

Sieć drogerii Rossman nie sprzedaje prezerwatyw nieletnim. Wszystko przez decyzję Ewy Sowińskiej, która zakazała tego w specjalnym piśmie.

- Jestem zszokowana. Kupiłam dziś w Rossmannie paczkę prezerwatyw. Kobieta za kasą powiedziała, że mam pokazać dowód osobisty. Pytałam dlaczego, to tłumaczyła jakimiś prawami dziecka!! Zwaliło mnie z nóg! Mam 21 lat! - to wypowiedź jednej z wylegitymowanych klientek.

Jak pisze Gazeta Wyborcza, nie jest to odosobniony przypadek. Licealista w wieku 18 lat chciał kupić w drogerii paczkę prezerwatyw i został wylegitymowany przez ekspedientkę. Okazuje się, że podstawą prawną tego ograniczenia jest pismo, które powołuje się na konwencję praw dziecka. Sama sieć twierdzi, że takiego zakazu nie wydała. Ale co z osobami, które żeby kupić prezerwatywy musiały pokazać dowód?

- Antykoncepcja akurat powinna być dla wszystkich. Jak ktoś chce, to będzie uprawiał seks, więc chyba lepiej, żeby się zabezpieczał? Nie tylko przed ciążą, ale także chorobami! - tak piszą nie tylko młodzi ludzie na forum internetowym.

:lozko:

ma...........83

2009-05-08, 14:18
Niby skąd nastolatek miałby wiedzieć coś o seksie - z edukacji seksualnej w szkole? Więc gumki też mu nie potrzebne. O antykoncepcji dowie się z nauk przedmałżeńskich i wtedy gumek już potrzebować nie będzie bo nauczy się korzystać z najlepszej metody - kalendarzyka i modlitwy...

zE...........ek

2009-05-10, 18:28
maniek?

Nabijasz sie, nie?

mefistofeles

2009-05-10, 20:36
Nie, maniek na pewno mówi serio :P

Najlepsza antykoncepcja dla nastolatek to witamina C - trzeba włożyć między kolana i cały czas ściskać, żeby nie wypadła ;]

Ross Pierre Dolevas

2009-05-14, 09:24
Dla mnie to jest chore... mam 16 lat i nie raz kupowałem kondomy w Rossmanie (i o dziwo nikt mnie nie legitymował). I Maniek wierz mi, że w szkole (przynajmniej mojej) praktycznie nikt o tym nie mówi :P

Pojar

2009-05-23, 21:21
A alimenty za mnie bedziesz placic droga ekspedientko sieci Rossman???

RastaSoldat

2009-05-28, 19:38
pojar true :D ja pie**ole rossmana bo mam aptekę za blokiem x]

andariel

2009-05-28, 20:11
RastaSoldat napisał/a:

ja pie**ole rossmana bo mam aptekę za blokiem x]



A ja pie**ole gumki bo mam dziewczyne :P

Btw- ten odpal byl chyba tylko w jednym rossmanie, nie w calej sieci.

Kropek

2009-05-30, 10:45
a ja kocham dzieci :) :wytrysk:

djbuh

2009-05-30, 15:24
ja jestem za tym że te wszystkie te dzieci co powstaną w wyniku nie zabezpieczenia sie prezerwatywami to pózniej z głodu zjedza pania Sowińską

.:...........:.

2009-06-25, 22:13
Ta kobieta nie wie do czego dzieci używają prezerwatyw:


justeen

2009-06-25, 22:59
nie no...po co sie cieszyć, że młodzież uprawia bezpieczny sex ^^ lepiej zakazać im kupowania prezerwatyw i zwiększyć populacje ludzi w polsce :P założe sie, że teraz bedzie wiecej młodych rodziców niz przed tym rozporządzeniem :D

bl...........rk

2009-06-28, 17:32
To trzeba ją nauczyć jak używać i po kłopocie :D