18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gumball3000 w Polsce

FRIKO84 • 2013-05-22, 22:26
temat zakladam drugi raz bo wylecial za linki na YT

temat malo sadystyczny ale zauwazylem ze mało kto wie ze dzis i jutro Polske odwiedza slynny najwiekszy nielegalny wyscig swiata Gumball3000:

Jest to międzynarodowy rajd najdroższych samochodów, jak bugatti, lamborghini, ferrari czy rolls-royce. Za ich kierownicami zasiedli m.in. amerykańska wokalistka EVE, raperzy z Cypress Hill, Xzibit, Robert Burneika i Tony Hawk!

Chociaż skejter bierze w nim udział w innej roli niż dotychczas, nie zapomniał o fanach swoich deskorolkowych popisów. Specjalnie dla warszawiaków zapowiedział mały show na pl. Piłsudskiego. Dziś o godz. 20 na rozstawionej rampie będzie można sprawdzić, czy 45-letnia gwiazda nadal jest w mistrzowskiej formie.

23 maja, Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Kolumna stu możliwie najdroższych superaut (m. in. Bugatti, Aston Martin, Lamborghini, Ferrari, Morgan, Bentley, Rolls Royce, McLaren, Twisted Land Rover, Mercedes Benz) wyruszyła z Kopenhagi 18 maja. Za kierownicami swoich cacek siąda nie tylko zawodowi kierowcy, ale także celebryci, m.in. litewski siłacz Robert Burneika, amerykańska wokalistka EVE, raperzy z Cypress Hill, Xzibit czy legenda skateboardu Tony Hawk.

Do Krakowa maszyny zjadą 23 maja z Warszawy, gdzie zagoszczą dzień wcześniej. Pierwszych gości należy się sporzewać około godz.13, a najpiękniejsze i najsroższe auta bęzie można podziwiać do godz. 17 na placu przy Muzeum Inzynierii Miejskiej na krakowskim Kazimierzu, przy ulicy św. Wawrzynca 15. Wśród stu najbardziej ekstrawaganckich samochodów świata zobaczyć będzie można m. in. najnowszy pojazd Batmana.


~Angel

2013-05-22, 22:29
Cytat:

temat zakladam drugi raz bo wylecial za linki na YT



tak ciężko jest wgrać film na serwery sadola :facepalm:

Karenz88

2013-05-22, 22:33
Rostowski zaciera ręce dużo dobrych fotek z trasy wpadnie :)

FRIKO84

2013-05-22, 22:36
no widzisz, jakos tego sie nie da
cytuje "Link który próbujesz dodać nie jest jeszcze obsługiwany przez uploader"

a nie bede kombinowac i szukac czegos by weszlo..

dla zainteresowanych

XcjrWJexvWY

needsomefps

2013-05-22, 22:38
Byłem, zajebiście.
Ciekawa alternatywa dla siedzenia w domu przed kompem. (Nie jestem z Warszawy)

~Angel

2013-05-22, 22:42
FRIKO84 napisał/a:

no widzisz, jakos tego sie nie da
cytuje "Link który próbujesz dodać nie jest jeszcze obsługiwany przez uploader"

a nie bede kombinowac i szukac czegos by weszlo..

dla zainteresowanych

XcjrWJexvWY



Ta :-/


lofix1

2013-05-22, 22:46
szkoda, że się u ruskich nigdzie nie rozj***li :emo:

adresikpuma

2013-05-22, 22:51
pewnie pojawi się troche części od lambo,ferari itp na alledrogo jak już je polskie spece rozkręcą :amused:

FRIKO84

2013-05-22, 22:52
Angel napisał/a:



Ta :-/



widzisz jestes lepszy, dopisz sie plusika..
a z drugiej str dzieki, bo malo kto by osobno wchodzil na YT..

tak na przyszlosc bede wiedzial, inni wsumie tez, ze jak czegos sie nie da zrobic to nie ma co sie meczyc bo inni zrobia to za ciebie :)

andrewerty

2013-05-22, 22:54
t27z napisał/a:

Byłem, zajebiście.
Ciekawa alternatywa dla siedzenia w domu przed kompem. (Nie jestem z Warszawy)


o kuurwa ja pie**ole ale zajebiście, to musi być niesamowite uczucie tam być, stać za barierką jak widły w gnoju i gapić się jak bogate ch*je się dobrze bawią...


a tak poza tym to miłego k***a

FRIKO84

2013-05-22, 23:20
andrewerty napisał/a:


o kuurwa ja pie**ole ale zajebiście, to musi być niesamowite uczucie tam być, stać za barierką jak widły w gnoju i gapić się jak bogate ch*je się dobrze bawią...


a tak poza tym to miłego k***a
Obrazek



to teraz pojechales po kazdej imprezie ktora sie odbywa w PL bo wszystko ogladasz zza barierki.

Gumball to nie jest impreza organizowana przez PL, jak widzisz nigdzie ani slowa na ten temat, tu sa te auta wystawione i mozesz podejsc, zobaczyc i nawt foto zrobic trzymajac za lusterko.
Dla uczestnikow Warszawa, Krakow to tylko przystanki by odpoczac i zrobic swoje SHOW

zle zaparkuje ktos swoje lambo to mu w KRK zaloza blokade na kolo.

tego wyscigu nikt nie popiera, do kilku krajow maja zakaz wjazdu, w innych tocza sie sprawy karne za wykroczenia itp.

polecam pierw poczytac cos na ten temat

facebook.com/Gumball3000Polska

jak to wyglada naprawde

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-22, 23:38
andrewerty napisał/a:


o kuurwa ja pie**ole ale zajebiście, to musi być niesamowite uczucie tam być, stać za barierką jak widły w gnoju i gapić się jak bogate ch*je się dobrze bawią...


a tak poza tym to miłego k***a
Obrazek



Idąc tym tokiem rozumowania nie należy chodzić na mecze, oglądać rajdów, wyjeżdżać na F1 itp. bo się"bogate ch*je bawią" ?

7locker7

2013-05-22, 23:55
Samochody, które tam zebrano naprawdę budzą podziw, jednakże mój podziw przyćmiła żenada bijąca zewsząd. Jedyne co było za barierką to parking na którym zostawiali te samochody, przez co nie mogli normalnie dojechać do tego parkingu, bo jakieś tępaki pchały się na drogę i stawały przed samochodami blokując im przejazd i zasłaniając widok innym bo sami musieli cyknąć fotkę na fejsa. Ochrona chyba się tego nie spodziewała bo nie była w stanie tego na początku ogarnąć, przez co zamiast dźwięku silnika słychać było głównie trąbienie :/ Potem i tak ludzie wdarli się na ten parking co wprawiło niektórych kierowców w osłupienie :)

NieWiemZeWiem

2013-05-23, 00:27
nie wiem dlaczego mieliby miec zakaz w kilku krajach. Moze to jest zakaz "wyscigu" przez ten kraj ale wjechac i jechac w nim normalnie to maja pelne prawo.

brandon?

2013-05-23, 11:14
Zmontowałem kilka ujęć z wczorajszego pokazu :-P