18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Guma, kulka od łożyska...

Halman • 2021-02-24, 15:19

i piesio mordę swą stulił...

4PalceVNatalce

2021-02-24, 23:43
bywają też p*zdy na tym portalu
Mariusz napisał/a:

Szkoda ze kulka nie odbiła się od np profilu bramy i nie wyj***ła zębów kretynowi. Pies broni terenu za co pewnie dostaje żarcie i miejsce do spania. Zapie**olił bym gdybym miał takie nagranie i znalazł gościa.


KaprysLosu

2021-02-25, 00:19
Mariusz napisał/a:

... Zapie**olił bym gdybym miał takie nagranie i znalazł gościa.



no a właściciele posesji na pewno dla frajdy oglądają sobie codziennie monitoring, zamiast np jakiegoś 1208 odcinka klanu...

Dejdwazlote

2021-02-25, 00:43
to film właściciela. myślę ,że nie chciał publikować dowodu w sprawie jak dostawca dostaje wpie**ol.

Ciaranek

2021-02-25, 09:19
Mariusz napisał/a:

Szkoda ze kulka nie odbiła się od np profilu bramy i nie wyj***ła zębów kretynowi. Pies broni terenu za co pewnie dostaje żarcie i miejsce do spania. Zapie**olił bym gdybym miał takie nagranie i znalazł gościa.



Nie zesraj się

Zaprzysiężony

2021-02-25, 10:40
Mariusz napisał/a:

Szkoda ze kulka nie odbiła się od np profilu bramy i nie wyj***ła zębów kretynowi. Pies broni terenu za co pewnie dostaje żarcie i miejsce do spania. Zapie**olił bym gdybym miał takie nagranie i znalazł gościa.



pie**olę ciebie i tobie podobnych właścicieli piesków. Sk***iel taki ujada non stop na wszystko, ale przez takiego patusa jak ty uważany jest za 'broniącego terenu'. k***a przed czym, przed ćwierkaniem wróbli i przelatującym bocianem?

nightmoder

2021-02-25, 14:03
Mariusz napisał/a:

Szkoda ze kulka nie odbiła się od np profilu bramy i nie wyj***ła zębów kretynowi. Pies broni terenu za co pewnie dostaje żarcie i miejsce do spania. Zapie**olił bym gdybym miał takie nagranie i znalazł gościa.



nie ma sie co pienić są tutaj tacy jak hal..., którzy do tego trzepią.

orwell14

2021-02-25, 18:58
[quote="Zaprzysiężony". k***a przed czym, przed ćwierkaniem wróbli i przelatującym bocianem?[/quote]

A może przed k***ami które go okradały, czy napie**alały kamieniami po oknach? pie**oliłem to twoją naj***ną matkę pod dyskoteką w Jelczu-laskowicach 16 lat temu, wyciągnałbym szybciej, gdybym wiedział, że skończy się to takim tępym ścierwem jak ty.