18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gulu gulu klok klok

vapman • 2024-03-06, 13:55
Jedna z bardziej spokojnych dzielnic w Maroku


mateuszsick

2024-03-06, 16:29
Prawdziwy rycerz w białych dresach :mrgreen:

majeńka

2024-03-06, 16:40
Maniecky napisał/a:

Jesli sa tu jakies prawdziwe samice a nie pedaly podajace sie za nie (wiecie kim jestescie), to pamietajcie: Jesli wasz partner jest juz w trakcie walki, a wy drzecie p*zdy jak to glupia p*zda , to go tylko rozpraszacie i dzialacie na jego niekorzysc...

Nie wiem czemu utożsamiasz: samica → manie partnera, bo logika jest taka sama dla kumpli (i to nawet prawdziwych kumpli bez podtekstu :-P ).

A darcie p*zdy jest właśnie korzystne bo ma na celu zaniechanie bezsensownej walki. To nie są zawody gladiatorów na arenie gdzie jak nie wygrasz to nie żyjesz, tutaj właśnie jak wygrasz to przegrasz (10 lat czy dożywocie w pierdlu). Jedyną zwycięską strategią jest przerwanie walki.

razak

2024-03-06, 16:55
maxkulczyk napisał/a:

Widać ze nie pierwsza jego potyczka na maczety , sprawnie uwalił typa.
Ciekawe czy ma korzenie w Krakowie



ale przecież on trzyma w ręku kantówkę, nie maczetę :kawa:

baronturbina

2024-03-06, 16:59
majeńka napisał/a:

Nie wiem czemu utożsamiasz: samica → manie partnera, bo logika jest taka sama dla kumpli (i to nawet prawdziwych kumpli bez podtekstu ).
A darcie p*zdy jest właśnie korzystne bo ma na celu zaniechanie bezsensownej walki. To nie są zawody gladiatorów na arenie gdzie jak nie wygrasz to nie żyjesz, tutaj właśnie jak wygrasz to przegrasz (10 lat czy dożywocie w pierdlu). Jedyną zwycięską strategią jest przerwanie walki.


„Nie będę się z panem bił. Mistrz kazał mi unikać niepotrzebnych walek”.


danielusx25

2024-03-06, 17:19
upie**olił peta jak karpia na wigilję

Ukasz995

2024-03-06, 17:25
no i teraz do końca życia w kryminale gratulacje

Maniecky

2024-03-06, 17:42
majeńka napisał/a:

Nie wiem czemu utożsamiasz: samica → manie partnera, bo logika jest taka sama dla kumpli (i to nawet prawdziwych kumpli bez podtekstu ).
A darcie p*zdy jest właśnie korzystne bo ma na celu zaniechanie bezsensownej walki. To nie są zawody gladiatorów na arenie gdzie jak nie wygrasz to nie żyjesz, tutaj właśnie jak wygrasz to przegrasz (10 lat czy dożywocie w pierdlu). Jedyną zwycięską strategią jest przerwanie walki.



Dlatego napisalem ze jak juz walka ma miejsce, szczegolnie na smierc i zycie. Facet co ma przed soba przeciwnika z maczeta, nie powinien sie martwic o komfort psychiczny swojej rozhisteryzowanej baby bo moze ja owdowic. Poza tym zgadzamy sie.

PabloSkills

2024-03-06, 18:14
Myślał jak walczyć, miał plan bo tamten to zwykły jełop z szabelką był

dOpieca

2024-03-06, 18:22
Odwaznie na kogos z maczeta startowac , ale ogarna sytuacje.

Limpid

2024-03-06, 18:24
ch*jowy z niego szermierz. Za to przeciwnik pięknie mu zagrał kołysankę tym badylem

SkoPio1

2024-03-06, 19:42
maxkulczyk napisał/a:

Widać ze nie pierwsza jego potyczka na maczety



Koniecznie udaj się do okulisty, jeśli wydaje ci się, że to na maczety była walka.
Serio.
;>

mazga50

2024-03-06, 20:16
maxkulczyk napisał/a:

Widać ze nie pierwsza jego potyczka na maczety , sprawnie uwalił typa.



Ale oponent miał gazrurkę, a nie maczetę...

kondzio18

2024-03-06, 20:52
Kto mieczem wojuje...



Ten on od miecza ginie :-D

CzarnyLord86

2024-03-06, 20:52
k***a mać, czy one zawsze muszą drzeć te p*zdy?