18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gulasz z dziecka...

An...........20 • 2021-09-14, 11:22
Po Indyjsku


budgie73

2021-09-14, 14:56
Oj kucharze z bożej łaski , przecież będzie na pół surowy.

Halman

2021-09-14, 15:09
j***ć_pis_w_dupsko napisał/a:

I co tu jest sadystycznego? Jakieś religijne gówno. Ciapaki ładują bachora do wielkiej miski wrzucają tam jakieś gówna i się tym pałują a katloe polewają gówniaka wodą a jak jest starszy to ksiądz mu do japy fiuta wkłada. Co kar to inne religijne sp***olenie umysłowe.



a co jest politycznego twoim NICKU?

Marcinqqq

2021-09-14, 15:09
j***ć_pis_w_dupsko napisał/a:

I co tu jest sadystycznego? Jakieś religijne gówno. Ciapaki ładują bachora do wielkiej miski wrzucają tam jakieś gówna i się tym pałują a katloe polewają gówniaka wodą a jak jest starszy to ksiądz mu do japy fiuta wkłada. Co kar to inne religijne sp***olenie umysłowe.



jakaś trauma z dzieciństwa? swoją drogą niezły debil jesteś, w Polsce jest pis i katole u władzy, alternatywą dla tego jest tusk, pedały, muzułmanie i inne lewaki, to by ci bardziej pasowało?

Wiewór

2021-09-14, 15:34
Ale to w kostkę trzeba pokroić albo w paski juliene bo się nie ugotuje.

alucard321

2021-09-14, 15:43
Marcinqqq napisał/a:

jakaś trauma z dzieciństwa? swoją drogą niezły debil jesteś, w Polsce jest pis i katole u władzy, alternatywą dla tego jest tusk, pedały, muzułmanie i inne lewaki, to by ci bardziej pasowało?



Mi tam by pasował kraj ŚWIECKI.

PabllosSantoDaSilva

2021-09-14, 15:54
alucard321 napisał/a:

Mi tam by pasował kraj ŚWIECKI.



Nie wiem czy coś przegapiłem ale Polska chyba nie jest krajem wyznaniowym. Poza tym jak tak tu źle to Zachodnie Kalifaty chętnie ugoszczą ateistycznych marazmowiczów. Tam zaopiekują się wami niebawem mili panowie z Bliskiego Wschodu. Ah ta Polska, jak tu jest źle niekatolikom a jednak dalej tu siedzą
:lol:

broodnywieprz

2021-09-14, 16:00
[quote="alucard321"]Mi tam by pasował kraj ŚWIECKI.[/quot

Bo tak powinno być a nie wciskanie katolskiej ciemnoty przez klecho- pedofilów. Większość klechów to pedały ale widać niektórym to chyba pasuje .

.



PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Nie wiem czy coś przegapiłem ale Polska chyba nie jest krajem wyznaniowym.



Przegapiłeś niestety , teraz jest tu pislamizm i promowanie katoli na maxa .

alucard321

2021-09-14, 17:09
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Nie wiem czy coś przegapiłem ale Polska chyba nie jest krajem wyznaniowym. Poza tym jak tak tu źle to Zachodnie Kalifaty chętnie ugoszczą ateistycznych marazmowiczów. Tam zaopiekują się wami niebawem mili panowie z Bliskiego Wschodu. Ah ta Polska, jak tu jest źle niekatolikom a jednak dalej tu siedzą



A po co do kalifatów? Czechy są bliżej.

An...........20

2021-09-14, 17:09
j***ć_pis_w_dupsko napisał/a:

I co tu jest sadystycznego? Jakieś religijne gówno. Ciapaki ładują bachora do wielkiej miski wrzucają tam jakieś gówna i się tym pałują a katloe polewają gówniaka wodą a jak jest starszy to ksiądz mu do japy fiuta wkłada. Co kar to inne religijne sp***olenie umysłowe.



To jak jesteś taki mistrz to wstaw coś ciekawego? Chętnie ocenię...

dadar123

2021-09-14, 17:30
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

Nie wiem czy coś przegapiłem ale Polska chyba nie jest krajem wyznaniowym. Poza tym jak tak tu źle to Zachodnie Kalifaty chętnie ugoszczą ateistycznych marazmowiczów. Tam zaopiekują się wami niebawem mili panowie z Bliskiego Wschodu. Ah ta Polska, jak tu jest źle niekatolikom a jednak dalej tu siedzą



Dobrze, że napisałeś "chyba", bo bym pomyślał, że piszesz poważnie. Polska jest krajem wyznaniowym, w którym z podatków pracujących utrzymuje się bandę czarnych nierobów

McQurwa

2021-09-14, 18:57
Chcieli sprawdzić jak długo gotuje się jaja na twardo

murel_26

2021-09-15, 09:04
Grandpa Kitchen - today preparing children in the flowers

kulawiec

2021-09-15, 21:54
Taka sama sztuczka, jak fakir siedzący w powietrzu i trzymający ręką z boku lagę. W tym przypadku izolowana część na której siedzi jest jedynie z góry przykryta paprochami a woda tylko w przedniej części, która styka się z blachą i gotuje. Ze sztuczek z metalowym prętem pod dupskiem, przeszli na poziom wyżej.

Cyjanek

2021-09-23, 08:56
no k***a debil @Marcinqqq