18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gugu

djted • 2018-01-07, 03:31


Matka Ojca Chrzestnego dostaje prezent w postaci gówienka od gugu. Pudełko niestety nie ogarnia bełkotu makaroniarki :D

Sejons

2018-01-07, 03:35
Fajne :)

I przypomina mi się podróż i rozmowa z moim google.
Jak któregoś wieczoru jechaliśmy z kumplem na dyskoteke i ja już byłem w pięknym stanie nie trzeźwym
i sam tak gadałem do telefonu.

Śmieszne jak holera mówię wam!

tonieja

2018-01-07, 03:36
kobiety mafii.. do it

kalijanek

2018-01-07, 08:21
łatwo sie ni poddaje

Maxi96

2018-01-07, 10:44
Smalecdrobiowy napisał/a:

gówno nie smieszne nie straszne




No gówno raczej nie jest straszne ani śmieszne...

ePeeL

2018-01-07, 14:58
Starsi ludzie są zajebiści :D Miałem okazję przez 3 miechy pracować w domu starców w Szkocji i mogę powiedzieć wam tyle: to są młodzi ludzie zamknięci w niedołężnym, starym ciele. Są mega pozytywni i pełni energii, ale niestety ograniczeni przez własne ciało.

Mors_Nigra

2018-01-07, 23:54
@ePeeL już bez przesady, nie wszyscy. Niektórzy czy to przez doświadczenia życiowe (takich mi autentycznie żal) czy przez to, że całe życie byli podłą szują są nie do wytrzymania i jeżeli nie jesteśmy z nimi spokrewnieni to powinniśmy omijać ich szerokim łukiem. Jak byli całe życie gnidą a jesteśmy spokrewnieni to też można omijać.

StaryIdiota

2018-01-08, 02:10
ePeeL napisał/a:

Starsi ludzie są zajebiści :D Miałem okazję przez 3 miechy pracować w domu starców w Szkocji i mogę powiedzieć wam tyle: to są młodzi ludzie zamknięci w niedołężnym, starym ciele. Są mega pozytywni i pełni energii, ale niestety ograniczeni przez własne ciało.



Nie masz co się od razu zniechęcać, młoda, niedoświadczona też potrafi leżeć jak kłoda.