18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gta z Lego

~zsakuł • 2013-04-16, 01:05
Jest to co wszyscy lubią. dz**ki, koks, pieniadze, taniec na rurze, kluby, balety, alkohol, drastyczna końcówka, przemoc, seks w kiblu, mordobicie, porachunki, fajne fury i dobra muzyka... Wszystko w wersji z kocków Lego.

Morgennes

2013-04-16, 15:03
Były bym wdzięczny za podanie tytułu nuty z 2:13 :-)

demz

2013-04-16, 15:14
Kozakoff napisał/a:

Jeszcze żaden stuprocentowy samiec alfa się nie pruje, że na głównej jest filmik z klockami?

Legosy na wiecznym propsie, ta zabawka zaszczepiała kreatywność w dzieciakach zajebiście w ch*j, do dzisiaj żałuję, że oddałem swoją kolekcję siostrzeńcowi.

Dzisiaj są komputery, plejaki i call of duty ;/



pie**olenie, czasy się zmieniają, więc i dzieci z każdej kolejnej generacji mają lepiej, jarają się czym innym. Ja Ty byłeś mały i bawiłeś się "legosami", to stare pryki też komentowali, że za ich czasów to były tylko patyki i kamienie, a "dzisiaj są lego i tamagotchi ;/". pie**olisz jak byś miał 60 lat, albo po prostu zazdrościsz, że Ty za dzieciaka takich zabawek nie miałeś, bo "miałeś dzieciństwo". pie**olenie o Szopenie.

~zsakuł

2013-04-16, 17:38
Morgennes napisał/a:

Były bym wdzięczny za podanie tytułu nuty z 2:13 :-)



Animotion - Obsession

btw. na końcu filmiku masz wszystkie tytuły wymienione

normalnynick

2013-04-16, 17:47
Końcówka rozpie**ala - browar za sadystycznego barmana

maniaak

2013-04-16, 18:15
Jedyne co ten filmik ma wspólnego z GTA (konkretnie GTA 4) to, że animacja nie jest płynna. Klatkuje całkiem jak GTA 4!!

Morgennes

2013-04-16, 19:37
zsakuł napisał/a:



Animotion - Obsession

btw. na końcu filmiku masz wszystkie tytuły wymienione



Dziękuję bardzo... muszę się nauczyć oglądania do końca by nie robić więcej takich bobli :oops: