18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

GTA Moralizator

Reginald911 • 2013-09-24, 16:05
Fragment pięknego dialogu uchwycony przez mnie :mrgreen:











nie było bo materiał własny ;-)

Matush5

2013-09-24, 21:05
Mistrzowie robienia ludzi w ch*ja:) Teraz jest pełno stron, które umożliwiają pobieranie plików za "SMS" a, że Razor1911 ma światową renomę w robieniu cracków do gier od wielu lat, pewnie miliony ludzi wyślą takiego sms a oni te miliony zarobią i będą się śmiać i mieć wyj***ne i tak będą pobierać cracki od nich i tak :)

Captain's Burger

2013-09-24, 21:16
seba1415 napisał/a:


Potwierdzam, wczoraj ściągnąłem i dzisiaj mam już 50% gry. Działa wszytko.
Dużo lepsza optymalizacja niż w IV, na moim amd x4 965 i karcie AMD/ATI 5770 gram w pełnej rozdzielczości ale z wyłączonymi AA i mniejszymi cieniami. Gra mega kozak!


Wrzuć screeny w 1080p to uwierzę. Najlepiej też zakładkę "ustawienia" w menu.

Jakoś nie widzę żeby coś gdzieś wrzało, po prostu dzieci pobierają i fapują że pobierają. Z czym do ludzi :D .

Dothrax napisał/a:



Razor to ci mózg przemielił. Idź odsapnij bo sie zafapujesz na śmierć tym shitem.
http://www.webtimes.info/2013/09/gta-5-torrent-download.html


Dziękujemy za rozwikłanie zagadki. Dobrze im tak, a Ty masz piwo :szczerbaty:

Manipulator

2013-09-24, 21:17
Tomizmc napisał/a:

k***a pogralbym ale czekam na ps4 :D

chyba ze gry z ps3 beda smigac na ps4


Nie będą działały ale można gry 'ulepszyć' z PS3 na PS4. Płacisz około 30zł i dostajesz za darmo cyfrową kopię gry na PS4.

Banken

2013-09-24, 21:22
Lamusy
Po prostu trzeba miec ps 3 i po sprawie...
Jazda na max :P

Sova30

2013-09-24, 21:39
@up
lamusie, jazda na MAX to będzie na PC, bo na PS 3 jest raczej na MIN

oc...........an

2013-09-24, 21:57
Łaaaaał, dali tłumaczenie z ciapatym i cwe*uchem. Tylko się nie zesrajcie z radości.

:homer:

Kremil

2013-09-24, 21:57
szkoda kasy na ps3 czy xboxy bo gówno na nich można zrobić

dodii

2013-09-24, 22:24
Również mam GTA V, a nawet i GTA VI-beta gdyby ktoś chciał niech tu pisze to dam linkacza :-)

dudidudi

2013-09-24, 22:48
Audi? Kupili licencję czy tak logo się odbiło? o.O

jagielloma

2013-09-24, 22:59
Logo to połówka loga Audi. ;) Takie odbicie tylko.

JohnJ

2013-09-24, 23:08
Na Usenecie są funkcjonujące wersje na xbox i ps. A więc to:

Captain's Burger napisał/a:


Także uzbroić się w cierpliwość i szykować hajs od mamy, a nie szukać tylko sposobu jak coś zaj***ć. Przez takich jak Wy, Rockastar nie wypuścił póki co gry na PC. :idzwch*j:



nie ma sensu. Gracze PC oczekują więcej, dlatego Rockstar musi jeszcze popracować.

seba1415

2013-09-24, 23:14
Captain's Burger napisał/a:


Wrzuć screeny w 1080p to uwierzę. Najlepiej też zakładkę "ustawienia" w menu.

Jakoś nie widzę żeby coś gdzieś wrzało, po prostu dzieci pobierają i fapują że pobierają. Z czym do ludzi :D .


Dziękujemy za rozwikłanie zagadki. Dobrze im tak, a Ty masz piwo :szczerbaty:



Nic nie muszę udowadniać, wiem że sobie pykam i jest git. Poza tym gdyby nie było wersji PC to by nie było w plikach wersji konsolowych wzmianek o PC. A takich jest dużo. Lece dalej grać!

bania88

2013-09-24, 23:35
@UP Ja mam Bugatti Veyron'a i codziennie jezdze z twoja stara na r*chanko, ale nie pokarze ci zdjec. Nie musze ci nic udowadniac, wiem ze se jezdze i r*cham i jest git.



Taki sens ma twoja wypowiedz. IĆ STOND!

mati22252

2013-09-24, 23:39
Na PC będzie najprawdopodobniej razem z premierą nowych konsoli. A wersja na xboxa zawiera pliki pod pc poukrywane w sobie bo już w paru miejscach o tym pisali.

seba1415

2013-09-25, 00:59
bania88 napisał/a:

@UP Ja mam Bugatti Veyron'a i codziennie jezdze z twoja stara na r*chanko, ale nie pokarze ci zdjec. Nie musze ci nic udowadniac, wiem ze se jezdze i r*cham i jest git.



Taki sens ma twoja wypowiedz. IĆ STOND!



Nie wierze... tak głupio łykać wszystko co ktoś na pisze? Jaja sobie robie z dzieciaczków co tu o linki proszą a wy wszystko (k***A CHŁOP 25 LAT) łapiecie jak stare babcie od RM.

A od mojej mamy to ty się odpie**ol, bo wjazd na starych w twoim wieku powinien być tępiony i jest zwyczajnie nie na miejscu. Ale... widzę że takie nawyki z domu wyniosłeś, zdarza się. Tak czy inaczej, brzydko się zachowałeś a gdybyś choć trochę pomyślał to byś nie uwierzył w to co piszę :)