18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzegorz Floryda dindu nafin

pytolsky • 2022-01-21, 15:08
Najlepszy z dobrych czarniawych chłopaków niedługo zostanie prawdopodobnie beatyfikowany z inicjatywy pokojowo nastawionych demonstrantów BLM. Życie tego romantyka i przykładnego ojca przedwcześnie bowiem zakończyli biali supremacjoniści w mundurach w sposób zupełnie niezwiązany z posiadanymi przez niego w krwioobiegu substancjami.



Moim zdaniem ze względu na dokonywane cuda (śmierć z braku tlenu mimo posiadania nosa na pół twarzy) oraz próbę rozwiązania światowego problemu ubóstwa (płacenie fałszywymi pieniędzmi), powinien od razu zostać kanonizowany wraz z otrzymaniem pokojowej nagrody Nobla.

ottohetman

2022-01-22, 00:28
Chwilunia a co wy macie za ból dupy w związku z amerykanskimi sprawami. Myslicie ze wasze biadolenie byle amerykańca obchodzi? Tak naprawde białi anglosasi wcale słowian nie uważaja za bialych. Wielce sie spoufalacie i solidaryzujecie ze sprawą bialych amerykanów. Powiadam wam to nie wasza brocha. Nic tu nie macie do doradzania ani podniety nikt was nie wyslucha. Po drugie bardzo dobrze ze czarni roprawiaja sie z nimi. Kto ich na sile tam sciągal i zarabial na ich ciezkiej pracy na plantacjach? Teraz taki George Flayd czy BLM to sprawiedliwosc dziejowa. Zreszta jakkolwiek na to nie patrzec was to nie dotyczy bo w drabinie rasowej slowianie nie sa uważani za bialych. Biali to od odry na zachód. I mozecie tupac nózkami. Czesc

TrzyDwaJeden

2022-01-22, 00:48
BLM !!!! Joke :D wypie**alać ze smoluchem na plantację bawełny

Prof._Kot_Budd

2022-01-22, 01:10
Świat się zrobił tak pie**olnięty, że przez chwile naprawdę się zastanawiałem, czy ten materiał jest na serio :samoboj:

Tuco

2022-01-22, 04:45
Po raz kolejny ugruntowuje się moje zadowolenie z faktu, że te wysrywy rodzaju ludzkiego są za wielką wodą.

Takafura

2022-01-22, 10:48
ottohetman napisał/a:

Kto ich na sile tam sciągal (...)


Nie rozumiem czemu żaden z 42 mln czarnych obywateli USA nie wrócił w rodzinne strony ?


bania88

2022-01-23, 12:30
"The greatest black man to ever live"
Poprzeczka ustawiona bardzo wysoko.