18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzegorz Braun zatwardziałym katolem?

Mieszczuch • 2015-05-06, 01:40
Grzegorz Braun zaczął pojawiać się ostatnio tutaj coraz częściej. Właśnie na taki wywiad czekałem. Wielu jego przeciwników twierdzi, że jest on zaprogramowanym konserwatywnym katolem w najgorszym tego słowa znaczeniu. Obejrzyjcie, a przekonacie się, że ma bardzo zdrowe podejście do sprawy. Katol, który znajdzie aprobatę u wielu ateistów. Niesamowity gość.

Prosiłbym grzecznie o nie przerzucanie tego wątku poza ewentualną główną, bo jest to ciekawy temat, w dodatku patriotyczny, bo dotyczący nas wszystkich, wyborów głowy Państwa


premium122

2015-05-06, 01:56

Zasusza.
Wlasciciele portalu i mody przeciez glosuja na komora.
A Braun super koles tylko trzyma sie go na takim marginesie zeby przypadkiem nikt nie pomyslal nad tym co mowi.
A mowi calkiem do rzeczy.

swampman

2015-05-06, 01:56
eeee idz pan w ch*j....
poza tym z jego mimika powinni robic jakies gify

blablator

2015-05-06, 02:04
swampman: uuu masa konkretnych argumentów, no merytorycznie pojechałeś w ch*j.
Jak ja nie lubie takiego pierniczenia... mam nadzieję, że jeszcze nie masz praw wyborczych i wracasz rano do szkoły.

qwerq221

2015-05-06, 02:23
Przy tym gościu czuję się jak j***na ameba. Muszę wysilić swój tępy mózg aby w ogóle zrozumieć o czym ten człowiek mówi. k***a słuchając tego pana uświadamiam sobie na jak marnym poziomie się znajduję w przyszłości chciałbym choć zbliżyć się do jego poziomu. Między Nim a bronisławem jest tak kurewsko ogromna przepaść intelektualna, że w porównaniu z tym wielki kanion jest jak ku*as azjaty.
Nie mam żadnego idola w swoim życiu bo nigdy nie chciało mi się żadnego szukać jeśli jednak miałbym sobie go kiedyś znaleźć to byłby to ktoś kto jest kurewsko podobnie dystyngowany jak ten pan, kto nie daje nigdy ponosić się emocjom, kto nie stara się być kimś wyjątkowym i nie jest żadnym drewnianym pajacem.
Lubię patrzeć na takich ludzi i lubię ich słuchać jednak obecnie nie odważyłbym się z kimś takim zamienić słowa chyba, że miałbym za każdym razem co najmniej 20 minut do namysłu. :-D

W............R.

2015-05-06, 03:12
@up Szanuję Twoje zdanie, ale rozczaruję Cię, bo jestem jeszcze kilka kroków dalej w obserwacji ludzkich zachowań. Grzegorz Braun niestety na tym filmie nie mówi prawdy. Pilnuje się, używa pięknej polszczyzny, gładzi każde słowo. Niestety dla niego, wytrawny obserwator dostrzeże w tym mowę wyuczoną. Montaż filmiku i estyma, z jaką prowadzący wywiad zadaje pytania, są dodatkową wskazówką.

A już tak całkowicie w C-dur... Czy naprawdę sądzisz, że inteligentny człowiek (tego mu broń Boże nie mogę odmówić) zdradziłby się z ultra-katolickimi poglądami? A może zacząłby od stonowanej dialektyki i do realizacji swoich wilczych celów przeszedł dopiero po omamieniu "owieczek"?

orzech1991

2015-05-06, 04:00
On twierdzi, że to zaleta być takim katolem. I ja też tak twierdzę i zagłosuję na niego. A nawet jak mu coś odwali, że będzie niepopularne rozwiązania wprowadzać, które godzą w równość wyznania religijnego albo które się niewierzącym rozsądnym ludziom bardzo nie spodobają, to po prostu nie uda mu się ich przeforsować.
Poza tym ten ateizm... Można być ateistą i spokojnie mieć kręgosłup moralny katolika. I takich ludzi broni w tym wywiadzie.
I też wydaje mi się, że w tym wywiadzie owija w bawełenkę jakby nie chciał dosadniej powiedzieć tego, co faktycznie chce powiedzieć :D
Ciekawiłby mnie jeszcze jego pogląd na Islamistów. Bo równość wyznania itd w państwie. A co z szerzącą się plagą muzułmaństwa, które niekiedy tylko czeka, żeby odj***ć jakiś dym w imię Allaha? Mam nadzieję, że nie muszą w zasadzie zadawać tego pytania, bo zakładam, że Braun w swojej inteligencji i tak podjąłby mądrą decyzję co do nich. Czyli po prostu karałby akty terroryzmu i spiskowania, a jak za mało to wypad z przybytku. Zrobiłby to i z poziomu państwowca jakim się określa oraz z poziomu człowieka wierzącego. A tak poza tym wszystkim to jest coś, co chciał nie chciał popiera jego zdanie i dążenie do powrócenia wartości chrześcijańskich oraz sprowadzenia społeczeństwa kulturalnie i historycznie trochę do korzeni. Oto wykład byłego agenta KGB, który działał w Czechach w czasie powojennego rozkwitu ZSRR. Był dziennikarzem i został nauczony przeprowadzania dywersji ideologicznej na terenie wrogiego państwa. Teraz jako człowiek o innej tożsamości, który zostawia swoją niechlubną przeszłość zdradza, w jaki sposób takie przewroty się przeprowadza - polecam;(zdziwilibyście się ile analogii można zaobserwować patrząc na obecną politykę i kulturę w naszym kraju!):
https://www.youtube.com/watch?v=jL4G9vQjVOA

fortunately

2015-05-06, 04:51
2 i pół minuty koles zadaje pytanie, kto da wiecej?

mesjasz19

2015-05-06, 05:15
W.S.N.R. napisał/a:

@up Szanuję Twoje zdanie, ale rozczaruję Cię, bo jestem jeszcze kilka kroków dalej w obserwacji ludzkich zachowań. Grzegorz Braun niestety na tym filmie nie mówi prawdy. Pilnuje się, używa pięknej polszczyzny, gładzi każde słowo. Niestety dla niego, wytrawny obserwator dostrzeże w tym mowę wyuczoną. Montaż filmiku i estyma, z jaką prowadzący wywiad zadaje pytania, są dodatkową wskazówką.

A już tak całkowicie w C-dur... Czy naprawdę sądzisz, że inteligentny człowiek (tego mu broń Boże nie mogę odmówić) zdradziłby się z ultra-katolickimi poglądami? A może zacząłby od stonowanej dialektyki i do realizacji swoich wilczych celów przeszedł dopiero po omamieniu "owieczek"?



Znafffca się znalazł. Obejrzyj sobie wczorajszą debatę, wypowiada się dokładnie w ten sam sposób. Boli Ciebie, że ktoś potrafi się lepiej posługiwać mową ojczystą i ma poukładane w głowie ?

McMenel

2015-05-06, 06:18
Dziękuje człowiek który twierdzi iż Bóg jest receptą na wszystko nie powinien rządzić.

Mieszczuch

2015-05-06, 15:35
@up

Wiesz co, ja jestem agnostykiem, a bliżej mi do ateizmu. I nie sądze, żeby to było w tym wszystkim najistotniejsze w co on wierzy i czy uważa, że Bóg jest receptą na wszystko. On ma wszystko: prezencję, elokwencję, piękny język, patriotyzm, a przede wszystkim pomysł i zdrowe podejście do prowadzenia polityki.
O wiele bardziej ufam takiemu człowiekowi wierzącemu w tradycję, z solidnym kręgosłupem moralnym, postępującemu zgodnie z określonymi wartościami (a religia katolicka sama w sobie ma dobre wartości). W tym wypadku ja, niewierzący w tę religię, wierzę w tego człowieka.