18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzegorz Braun

zgonex • 2015-05-05, 00:06
Oto kandydat na prezydenta, którego bym się nie wstydził. Szkoda, że prawie nie słychać o nim w mediach.




Proszę tylko żeby temat nie wylądował zaraz w zbiorczym, niech ktoś zobaczy, że ten człowiek kandyduje, bo naprawdę jest wart mojej kreski.

voidinfinity

2015-05-05, 00:20
Problem w tym, że atomówkę to możemy mieć ale tylko jeżeli sami sobie ją wyprodukujemy, a tego nie da się zrobić w naszych warunkach.

Albo inaczej - może by się dało ale bez silnej armii opartej na nowoczesnej broni konwencjonalnej to my sobie możemy pomarzyć.

Żeby mieć taką broń - to trzeba mieć gospodarkę jak żyleta żeby mieć kasior na badania i wdrażanie.

Żeby mieć gospodarkę jak żyleta - to w pierwszej kolejności trzeba naprawić wymiar sprawiedliwości.

Zatem bez naprawy tego k***idołka zwanego dumnie krajem się nie da. Jak się nie obrócisz - dupa zawsze z tyłu.

Problem w tym, że zbyt wiele wpływowych osób straciłyby swoje ciepłe k***idołki.

Zatem tylko biologia. Lepiej wyjechać na najbliższe 60 lat - bo naprawdę nie ma sensu tu tracić życia.

Tak na marginesie - Bardziej mi się tutaj podobał :krejzi:

zgonex

2015-05-05, 00:21
co z tego, że jest katolikiem? popiera wszystkie tradycyjne wartości, które wyśmiewa PO, prawo do posiadania broni, jest tradycjonalistą. co w tym złego?

Miles87

2015-05-05, 00:23
Grzegorz Down - kiedyś myślałem że największym debilem w polityce jest k***in mikke ale widzę że będzie remis. Przynajmniej tyle dobrego że te 2 debile razem będą mieli max 5%.

voidinfinity

2015-05-05, 00:23
zgonex napisał/a:

co z tego, że jest katolikiem? popiera wszystkie tradycyjne wartości, które wyśmiewa PO, prawo do posiadania broni, jest tradycjonalistą. co w tym złego?



W zasadzie to nic - tylko różnymi wypowiedziami sprawia wrażenie niezrównoważonego. Podobnie zresztą jak krul.

Nie ma szans na wygraną choćby ch*j na ch*ju stanął.

zgonex

2015-05-05, 00:24
@voidinfinity

nie musimy produkować. jestem przekonany, że za odpowiednią cenę sami ruscy by nam sprzedali. tylko nasz wywiad musiałby wreszcie ruszyć dupę i przestać przyjmować samych nieudaczników.

Sz...........an

2015-05-05, 00:30
jabolmax napisał/a:



jego ulotka czy inny ch*j
http://asset-d.soup.io/asset/11776/9465_d5d5_520.jpeg



Poważnie myślisz, że to jego ulotka? Mi się wydaje, że to ulotka napisana przez inne ugrupowania polityczne podszywające się za niego. To jest coś w rodzaju podłożenia mu tak zwanej politycznej "świni" po to abyś właśnie odebrał go jako fanatyka oraz oszołoma i nie głosował na niego :) . Aż dziwne, że uwierzyłeś, że to jego ulotka. Myślałem, że nikt się na to nie nabierze, a jednak...

voidinfinity

2015-05-05, 00:37
zgonex napisał/a:

@voidinfinity

nie musimy produkować. jestem przekonany, że za odpowiednią cenę sami ruscy by nam sprzedali. tylko nasz wywiad musiałby wreszcie ruszyć dupę i przestać przyjmować samych nieudaczników.



Na poziomie oficjalnym nie ma mowy o zakupie takiej technologii.

Nieoficjalnie - nawet jeśli jakiś wania by przehandlowałby jakieś blueprinty i dane za flaszkę wódki - co oczywiście jest kuriozalne bo nie każdy ma dostęp do informacji na temat tej technologii (a na pewno nie do wszystkich informacji)...

No ale przyjmujmy hipotetycznie - że mamy całą technologię.

...to musisz jeszcze wyprodukować wzbogacony uran.

I tutaj zaczynają się schody - bo musisz postawić sobie laboratoria z wirówkami.

I po to właśnie armia żeby tych wiróweczek broniła ;-)

W przypadku polakistanu - nie trzeba nawet wjeżdżać czołgami:

gaz stop
ropa stop

i pozamiatane w parę dni ;-)

zgonex

2015-05-05, 00:45
To, że Wania przehandluje atomówkę za butelkę wódki nie jest kuriozalne, ale bardzo prawdopodobne. Co się działo w Czeczenii? Ruscy sprzedawali ciechom tony amunicji, karabinów i nawet wozy bojowe. niejeden generał dorobił się na tym milionowej fortuny. Co do wirówek produkujących wzbogacony uran, to w naszym kraju znajdują się setki kilometrów tuneli - pozostałości po drugiej wojnie i nieużywanych kopalń, gdzie można by je umieścić. To jest do zrobienia, tylko, że do tego potrzeba trochę jaj i pracy. Po pierwsze należałoby rozdać ludziom broń, po drugie stworzyć kraj, za który ludzie chcieliby walczyć.

Sz...........an

2015-05-05, 01:00
Już w latach 70 Gierek planował konstrukcję bomby atomowej. Dziś nie byłby to problem. Wystarczy się uniezależnić od UE, która patrzy nam na ręce i dyktuje warunki podobnie jak w tamtych czasach ZSRR co było jedną z przyczyn tego, że do konstrukcji bomby atomowej nie doszło.

sz...........86

2015-05-05, 23:06
Noo.. Grzesiu mnie rozczarował w debacie, a tak na niego liczyłem że może ładnie zaorać te ścierwa.
Po tej debacie straci te pół procentowe poparcie, gościu pojawił się ze 2 razy w mediach i napie**alał ostro że go dyskryminują że w ogóle go nie chcą pokazywać, a jak miał okazje i czas przedstawić swoje poglądy to zamiast mówić konkrety, on wolał pieprzyć o spiskach żydowskich itp.
Mógł chociaż zrobić anty-reklamę komorowi i wyjść znowu z tą książką, a tak to zmarnował czas.
btw. poziom debaty dno że ja pie**ole (mam na myśli głównie tanajnie i palikota)
krul ładnie zagrał z kukizem, zyska na tym - Wipler myśli.. ;)

Ork.Fajny

2015-05-06, 20:26
voidinfinity napisał/a:

W zasadzie to nic - tylko różnymi wypowiedziami sprawia wrażenie niezrównoważonego. Podobnie zresztą jak krul.

Nie ma szans na wygraną choćby ch*j na ch*ju stanął.



Niezrównoważony? On jest w sumie najbardziej zrównoważony ze wszystkich ich tam. „Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem zagraża Polsce” to bardzo trzeźwa ocena dzisiejszej sytuacji, w której Niemcy i Rosja prowadzą politykę zniewolenia, gospodarczego i politycznego, naszego kraju nie bojąc się forsować nadmuchanych roszczeń żydowskich i przymykając oko na całą propagandę "polskich obozów śmierci".
Problem jest taki że większość ludzi, w tym i chyba Ciebie, przerasta rozumienie lub dopuszczenie do siebie myśli, że kiedy rano sobie smarują chlebek do pracy to przecież nikt nie planuje ich zniewolenia, jak się jedzie autem do pracy to tezx nikt nie zniewala a potem wieczorem z żoną czy dziećmi się siedzi i też nikt nikogo nie zniewala aż przychodzi aneksja Krymu i ludzi mówią "to było takie nagłe"...