18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzeczny piesek

Radbug • 2023-06-11, 11:55


Rasa przypadkowa.

Amebix

2023-06-11, 14:47
Zastanawia mnie po co ludzie biorą takie ubite świnie? Powinno być jak w Norwegii: lista ras zakazanych, wszelakie rasy podobne do tych z listy mają mieć mikrochip i potwierdzenie że są zajerestrowane, inaczej pies może dostać czape a właściciel karę. Nie, że sobie bierze psa niewiadomo skąd, niewiadomo z jakiej hodowli( często biorą je od zjebów gdzie psy uczone są agresji, walki itp) I niewiadomo od kogo. Ile jeszcze te wieprzopodobne wynalazki będą musiały zaatakować, zagryźć, okaleczyć ludzi czy innych czworonogów żeby ludzie się nauczyli?

mirussieek

2023-06-11, 16:28
Ja mam Pitbulla i amstaffa. I k***a one są spokojne zawsze, a te małe ch*jki zawsze się do nich z zębami rzucają. Pewnie i tak było w tymi wypadku. No i oczywiście brak smyczy.

neo001

2023-06-11, 16:38
mirussieek napisał/a:

Ja mam Pitbulla i amstaffa. I k***a one są spokojne zawsze, a te małe ch*jki zawsze się do nich z zębami rzucają. Pewnie i tak było w tymi wypadku. No i oczywiście brak smyczy.



Weź ludzi nie wk***iaj. A kagańce noszą? Nie żeby coś ale jak czytam o tych twoich spokojnych kundlach, to aż zastanawiam się kiedy o tobie będą pisać: kundle razem z właścicielem do utylizacji.

~Velture

2023-06-11, 16:45
neo001 napisał/a:

Weź ludzi nie wk***iaj. A kagańce noszą? Nie żeby coś ale jak czytam o tych twoich spokojnych kundlach, to aż zastanawiam się kiedy o tobie będą pisać: kundle razem z właścicielem do utylizacji.



Kwestia ułożenia i wychowania psa.
To jedna z sadolek (znana z filmików o pralce i paralizatorze na sadolu) z moją Gamą. "Pies rasy niebezpiecznej", które od ponad 30 lat wychowuję.


tatko

2023-06-11, 16:54
Osobiście, po zabezpieczeniu psa, wpie**oliłbym właścicielowi

Adenoid_Hynkel

2023-06-11, 17:09
Arashi91 napisał/a:

Proszę się rozejść - rasa zupełnie przypadkowa. A w ogóle to widziałem jak ten pies pracuje z dziećmi i nosi sąsiadom zakupy. Leczy też raka po godzinach.



Zgadza się ale trzeba przyznać że na załączonym materiale robi rzeczy najbardziej pożyteczne!! mianowicie usuwa psopodobne szczury.

brylant1412

2023-06-11, 17:16
ja mam tylko jedno pytanie po co komu pies

Wari

2023-06-11, 17:38
VeIture napisał/a:

Kwestia ułożenia i wychowania psa.
To jedna z sadolek (znana z filmików o pralce i paralizatorze na sadolu) z moją Gamą. "Pies rasy niebezpiecznej", które od ponad 30 lat wychowuję.



To jest ZWIERZĘ. Tego się nie da "wychować" bo to się kieruje instynktem. Dlatego zwierzęta są n i e p r z e w i d y w a l n e.

Doggers

2023-06-11, 18:12
Arashi91 napisał/a:

Proszę się rozejść - rasa zupełnie przypadkowa. A w ogóle to widziałem jak ten pies pracuje z dziećmi i nosi sąsiadom zakupy. Leczy też raka po godzinach.



sam jesteś z przypadku...
piszesz tak jakby inne psy w ogóle nie używały zębów downie, ciebie podobnie jak tego amstafa nikt porządnie nie wychował

Pentoser

2023-06-11, 18:15
Mina zagubiona jak u Artura Gierki jak wzywal helikopter bo bombelkowi zimno. Debile j÷bani, a najgorsze ze to ty z nimi jestes tu zamkniety.

Szary_Jeleń

2023-06-11, 18:31
Żeby posiadać takie psy powinno się przechodzić szkolenie, zdawać egzamin, dostawać coś na wzór pozwolenia.

Mors_Nigra

2023-06-11, 18:52
~VeIture napisał/a:

Właśnie to samo zauważyłem. Wszędzie od ch*ja sztućców i w kuchni lepszego sprzętu a nikt nic k***a nie robi. To nie człowiek, to pies. Do tego pies który atakuje. Można spokojnie chwycić nóż i zaj***ć na miejscu bez żadnych konsekwencji.



No właśnie nie wiem czy bez. Zależy też kto by go odj***ł. Jak właściciel/rodzina (jak to psiarze mówią) małego to może i bez, ale jakby ktoś z ekipy restauracji przyszedł z nożem to kto wie. Zresztą, pies ma też właściciela tam, myślisz, że tak by sobie pozwolił, by ktoś z jebutnym nożem zaczął kroić mu tego słodkiego niewinnego psiaczka, co zawsze dzień dobry szczekał na klatce sąsiadom? Nie mówiąc już o tym, że ludzie są dalej tak tępi, że się nie spodziewają ataku tego bydła a potem są zwyczajnie w szoku.

psotna_cipka

2023-06-11, 19:00
Aquax3 napisał/a:

na smalec kundla obleśnego



Na smalec kundla obleśnego... przetopić

:lol:

kłakizesrakikupadupa

2023-06-11, 19:41
VeIture napisał/a:

Kwestia ułożenia i wychowania psa.
To jedna z sadolek (znana z filmików o pralce i paralizatorze na sadolu) z moją Gamą. "Pies rasy niebezpiecznej", które od ponad 30 lat wychowuję.



no widać że Gama ma czym oddychać :mrgreen:

gumowy04

2023-06-11, 19:42
~VeIture napisał/a:

Właśnie to samo zauważyłem. Wszędzie od ch*ja sztućców i w kuchni lepszego sprzętu a nikt nic k***a nie robi. To nie człowiek, to pies. Do tego pies który atakuje. Można spokojnie chwycić nóż i zaj***ć na miejscu bez żadnych konsekwencji.



Standard, wciąż bronią atakującego, bo go nie chcą go uszkodzić. starczy dziabnąć widelcem w jaja.