18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grzecznie prosili

~_Yarko_ • 2021-01-19, 13:28
Jak w Chinach przekonują do założenia maski.


JebacToGowno

2021-01-20, 12:59
Ja to nie rozumiem tych Chińczyków. Czy oni nie oglądają tych wszystkich chińskich filmików? Nie wiedzą co się dzieje gdy stawiasz się chińskiej milicji?
To samo mam z kacapami. Nie wiedzą że jak wyjądą na drogę to mają 50% szans na dzwona?

kopnijkota

2021-01-20, 14:33
he he zaraz ktoś dostanie nowe nerki:)

syulung

2021-01-20, 23:52
Mariusz napisał/a:

Ludzi popie**oliło z tymi maskami do reszty



no niby tak, i ja też nie noszę, ale jak pięciu zakapiorów zakłada rękawiczki i daje mi ostateczny sygnał przed akcją to tylko dureń nie skuma by się spoleglić.
Ale na szczęście jest już szczepionka i za trzy miesiące zacznie działać prawdziwa grypa koronna i pozbędziemy się durni z większości globu. Kiedy planowałem tą czystkę właśnie tak to rozkminiałem. Oczywiście pomijając lockdowny i mając dużo szybszy rozwój wypadków na myśli. Ale studia strategiczne maja racje i ten rok był potrzebny by rozsiać to równo i dokładnie. Albo mam paranoje i wszystko wróci do zastałej normy.

Cytrusc

2021-01-21, 23:17
Mariusz napisał/a:

Ludzi popie**oliło z tymi maskami do reszty




syulung napisał/a:

no niby tak, i ja też nie noszę, ale jak pięciu zakapiorów zakłada rękawiczki i daje mi ostateczny sygnał przed akcją to tylko dureń nie skuma by się spoleglić.
Ale na szczęście jest już szczepionka i za trzy miesiące zacznie działać prawdziwa grypa koronna i pozbędziemy się durni z większości globu. Kiedy planowałem tą czystkę właśnie tak to rozkminiałem. Oczywiście pomijając lockdowny i mając dużo szybszy rozwój wypadków na myśli. Ale studia strategiczne maja racje i ten rok był potrzebny by rozsiać to równo i dokładnie. Albo mam paranoje i wszystko wróci do zastałej normy.




Zgubiliście


AdamBrown

2021-03-26, 21:46
Nie da się zrobić resetu bez zamordyzmu, ta akcja jest zaplanowana, zsynchronizowana, i przeprowadzona podobnie jak Świńska grypa w 2009, i gdyby ktoś wtedy głośno nie powiedział o co tu chodzi to byście byli 11 lat temu w tym miejscu.
Z resztą jak teraz się ten lockdown wykopyrtnie, to go poprawią i powtórzą znowu za 11 lat, jak się wszystkin trochę zatrze o co chodziło.
A tzw. "Foliarze" to jedyni ludzie którzy widzą rzeczywistość, taką jaka jest a nie taką jaką rząd by chcial żeby ludzie widzieli.
Do tego służą telewizory, żeby was straszyć i hipnotyzować.
I to dość skutecznie działa.
Problem polega na tym, że raz odebrana wolność, nie zostaje nikomu zwrócona, i tak jest że co roku jej sukcesywnie ubywa.
Pewnego dnia was poproszą żebyście weszli do pieca dobrowolnie ale tylko na 2 godziny dla dobra ludzkości, a wy tam wejdziecie, bo już dobrowolnie założyliście maseczkę, zaszczepiliście się, daliście sobie wszczepić czipa, odebrać wasze dobra, i założyliście pasiaki, bo to jest odpiwiedzialne, bo tak robią inni, bo trzeba, bo wszyscy, bo razem, bo tylko na dwa tygodnie, bo ja zakładam maskęto inni też muszą, bo trzeba się dostosować.

Ale nie wiem czy to co pisze ma szansę być zrozumiane, bo trzeba zobaczyć obrazek w całości, jak plan jest globalny, i jest w całości.