18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gryfice i okolice - opuszczone miejsca

ev...........ce • 2013-06-23, 19:06
Postanowiłam rozejrzeć się po moim mieście i po okolicach i poszukać opuszczonych miejsc. Okazało się, że wcale nie jest ich tak mało. Chwalić się raczej nie ma czym, zdjęcia jak zdjęcia - nie powalają, a miejsca są ciekawe i tajemnicze, dlatego chcę z wami się nimi podzielić :-)

Cukrownia:








Most kolejowy:









Dwa inne budynki:










ev...........ce

2013-06-23, 21:13
lofi, zamiast jednostki jest blok mieszkalny. Całą trasę kolejki odnawiają i stawiają nowe stacje, z tego co wiem ma jeździć ta stara i dwie nowe :) a linia kolejowa raczej działa :D

refree

2013-06-23, 21:20
nie przyjeżdżać do Szczecina wieśniaki.

lofi

2013-06-23, 21:23
Ale kicha bo chciałem kiedyś podjechać w drodze nad może i zobaczyć co tam u was słychać. No cóż pewnie i tak z ciekawości zaglądnę aby pokazać rodzince gdzie tatuś kiedyś stacjonował.
Pewnie przy tej trasie kolejowej można by zrobić sporo zdjęć opuszczonych budynków stacyjnych.

Pozdro dla Gryfic :P

sasungnim

2013-06-23, 21:28
piękne zdjęcia !! piwo!

ev...........ce

2013-06-23, 21:34
refree, spoko, nigdy nie przepadałam za Szczecinem, większość ludzi jest wrednych, dziwnych... :roll:

stefanoprodi

2013-06-23, 21:36
a najgorsze jest to że w Polsce jest multum takich budynków które niszczeją i są rozkradane...a jakby tak zachęcić inwestorów - z zastrzeżeniem żeby to wykorzystywali do celów komercyjnych, ale pod warunkiem zrewitalizowania i utrzymania w dawnym klimacie - Polska by piękniała. I do autorki słów kilka - dobry materiał - masz piwko. Ale jeszcze dobrze by było jakbyś pokazała cycuszki :D

ev...........ce

2013-06-23, 21:40
stefanoprodi, zgadzam się z tobą i dzięki za piwo. Ale to ostatnie zdanie mogłeś sobie darować :-D

darecki328

2013-06-23, 22:36
Nie rozejrzałeś się tylko zaj***łeś foty z Opuszczone.pl

ev...........ce

2013-06-23, 22:43
darecki328 napisał/a:

Nie rozejrzałeś się tylko zaj***łeś foty z Opuszczone.pl



po pierwsze *aś, po drugie są to moje zdjęcia, gdybym brała je z jakiegoś portalu to bym napisała... 8-)

buciah5n1

2013-06-24, 00:17
Pierwsze zdjęcie mostu powala :)

mrgreen

2013-06-24, 10:18
Zajebiste zdjęcia! zaglądałaś do środka?

ev...........ce

2013-06-24, 11:40
mrgreen, dzięki! :) niestety nie, na tym ostatnim budynku były napisy 'budynek grozi zawaleniem', 'teren prywatny, zakaz wstępu', oczywiście, że bym weszła, ale obok była ulica, dosyć ruchliwa, a po chodniku chodziło dużo ludzi, bałam się trochę, że mnie ktoś jeszcze pogoni. Jeśli chodzi o cukrownie nie podchodziłam blisko pod ten budynek, który znajduje się na drugim zdjęciu, bo wydawało mi się, że ktoś tam się kręci, to również jest teren prywatny i słyszałam, że ktoś tego pilnuje - wolałam nie ryzykować, podeszłam tylko pod budynek z trzeciego zdjęcia, ale wszystkie drzwi były pozamykane. Żałuję strasznie, jeszcze max 3 lata temu mogłabym na luzie zwiedzić cała cukrownie, bo moja rodzina tam pracowała, teraz ktoś ją już kupił :) jeśli jednak uda mi się coś załatwić lub 'jakoś wejść' to podzielę się z wami zdjęciami ;-)

Hu...........ia

2013-06-24, 14:15
Pierwsze trzy zdjęcia - Jak Stary Rostok ze S.T.A.L.K.E.R.a :) Nic tylko ASG Party zrobić :)

czub1789

2013-06-24, 20:07
Dziewczyna sama przeszla sie aby zrobic te zdjecia no no uwazaj mała w takich miejscówkach zwykle zbiera się patologia

głodny_toster

2013-06-27, 07:00
czub1789 napisał/a:

Dziewczyna sama przeszla sie aby zrobic te zdjecia no no uwazaj mała w takich miejscówkach zwykle zbiera się patologia



Oj w Gryficach jest wiele patologii :D