18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gry wojenne

TT4 • 2016-08-14, 18:24

Fajnie się patrzy na to. Rosja 2016.

flejtuch

2016-08-14, 20:11
To mi się podoba ! O to chodzi ! Zajebiste :)

Magik2501

2016-08-14, 20:40
Ja wiem, że jest moda na potęgę militarną Rosji, szanuję to! Również cenię Pana Putina za politykę twardej ręki, ale zanim się będziemy spuszczać nad tym w ile minut oni rozjadą cała Unię czołgami przypomnijmy sobie, że tych z parad i takich pokazów to mają kilkadziesiąt sztuk. To tak jakby II RP chciała straszyć świat Łosiami. Co z tego, że najlepsze na świecie, jak było ich mało?
Ogromna większość Rosyjskiej armii pancernej to nadal maszyny, które pamiętają Iwana Groźnego.

Kaszysz

2016-08-14, 20:58
@up

albo chcą byśmy tak myśleli :)

rz...........nu

2016-08-14, 21:09
Ruska propaganda. Ruscy soldaci są w 99% naj***ni, skorumpowani i głupi. Na filmie powyżej widać 1% armii.

Warto odnotować fakt, że od dwóch lat ruscy nie potrafią rozj***ć psiej ukrainy, która jest skonfliktowana wewnętrznie i ma ogromne problemy gospodarcze.

Ruska armia jest wielka wyłącznie na powerpointach pokazywanych putionowi.

samon

2016-08-14, 23:35
Jestem pod wrażeniem. Jest tyle tysięcy fajnych sposobów na rozj***nie człowieka z powietrza, wody, ziemi i spod ziemi, codzienne jest to ulepszane w każdym kraju na Ziemi....ale np. takie zęby są borowane (złośliwi mówią - leczone, hehe) metodą niewiele zmienioną od kilku tysięcy lat gdy znaleziono zęby wiercone/ścierane kamieniem i wypełniane złotem.

FransFr

2016-08-15, 09:54
Jesteś słaby? To pręż wątłe muskuły, może się ktoś nabierze.

Przypomne tylko że sowieci również prężyli się przed II WŚ, i jakie to były ohy, ahy, jacy to oni potężni, czapkami nas nakryją.
Jak przyszło co do czego to gdyby nie rzucenie dodatkowych sił i granie na czas, to Finlandia Mannerheim'a roznosła by w pył i drugi rzut krasnej armii.

Oczywiście to było dopiero preludium, pic na wodę o radzieckiej potędze ujawniła dopiero operacja Barbarossa, gdyby nie program Lend Lease realizowany przez USA i imperium brytyjskie to rosjanie nie mieli by co żreć i z głodu by pozdychali. Na dowód tego dodam że w ciągu pierwszych kilku miesięcy wojny Niemcy raportowali że dla Rosjan na froncie priorytetem były ataki na magazyny z żywnością i zaopatrzenie, co by sobie bebechy napełnić.
Uświadamiam tych co dalej sądzą że to radziecki hart ducha i tjechnika pokonały niemców, bo w rzeczywistości to niemców pokonały trzy rzeczy, anglosaska ekonomia, radzieckie mięso armatnie i rzecz jasna pogoda. AMEN :szczerbaty:

Edit
W razie wątpliowści proszę przyjrzeć się temu co sowieci dostali.
W ramach Lend-Lease dostarczono do Związku Radzieckiego między innymi

- Jeep 51 503 szt
- ciężarówki 375 883 szt
- materiały wybuchowe 345 735 ton
- wagony kolejowe 11 155 szt
- Lokomotywy 1 981 szt
- metale nieżelazne 802 000 ton
- produkty naftowe 2 670 000 ton
- opony 3 786 000
- buty wojskowe 15 417 001 par
- żywność 4 478 000 ton

Kantinflas

2016-08-15, 10:12
Up. Wedlug tego to jakie nato musi byc slabe, ci to dopiero sie pręża.

Ver0

2016-08-15, 10:21
Szkoda, że nie było Korei Północnej z traktorami

Halibut

2016-08-15, 10:36
FransFr napisał/a:

Jesteś słaby? To pręż wątłe muskuły, może się ktoś nabierze.

Przypomne tylko że sowieci również prężyli się przed II WŚ, i jakie to były ohy, ahy, jacy to oni potężni, czapkami nas nakryją.
Jak przyszło co do czego to gdyby nie rzucenie dodatkowych sił i granie na czas, to Finlandia Mannerheim'a roznosła by w pył i drugi rzut krasnej armii.

Oczywiście to było dopiero preludium, pic na wodę o radzieckiej potędze ujawniła dopiero operacja Barbarossa, gdyby nie program Lend Lease realizowany przez USA i imperium brytyjskie to rosjanie nie mieli by co żreć i z głodu by pozdychali. Na dowód tego dodam że w ciągu pierwszych kilku miesięcy wojny Niemcy raportowali że dla Rosjan na froncie priorytetem były ataki na magazyny z żywnością i zaopatrzenie, co by sobie bebechy napełnić.
Uświadamiam tych co dalej sądzą że to radziecki hart ducha i tjechnika pokonały niemców, bo w rzeczywistości to niemców pokonały trzy rzeczy, anglosaska ekonomia, radzieckie mięso armatnie i rzecz jasna pogoda. AMEN :szczerbaty:

Edit
W razie wątpliowści proszę przyjrzeć się temu co sowieci dostali.
W ramach Lend-Lease dostarczono do Związku Radzieckiego między innymi

- Jeep 51 503 szt
- ciężarówki 375 883 szt
- materiały wybuchowe 345 735 ton
- wagony kolejowe 11 155 szt
- Lokomotywy 1 981 szt
- metale nieżelazne 802 000 ton
- produkty naftowe 2 670 000 ton
- opony 3 786 000
- buty wojskowe 15 417 001 par
- żywność 4 478 000 ton



Czemu pie**olisz o jakimś komunistycznym ZSRR? Film jest zupełnie o czymś innym.

FransFr

2016-08-15, 10:40
Kantinflas napisał/a:

Up. Wedlug tego to jakie nato musi byc slabe, ci to dopiero sie pręża.



W USA czy Niemczech jeżeli zajdzie tylko taka potrzeba to przestawią swoje gospodarki na produkcje zbrojeniową a wtedy Rosjanie będą w dupie. Jedyne na co Rosjanie są gotowi w stosunku do NATO to podważać wiarygodność zobowiązań sojuszniczych i tyle.
Najgroźniejszą bronią sowietów jest propaganda, toćka.

Halibut napisał/a:


Czemu pie**olisz o jakimś komunistycznym ZSRR? Film jest zupełnie o czymś innym.



Dla mnie to tylko rebranding, lud i nawyki to ta sama ciemna masa, niezmienna od Iwana IV.

szaman1991

2016-08-15, 10:47
2:50 mają murzyna w szeregach, hehe

Crapshit

2016-08-15, 10:52
Rosja militarnie jest słabiutka. Co chwile musi udowadniać wszystkim swą siłę.... bo każdy się z tego śmieje.
A ta siła to zdezelowane czołgi, 40% działającego lotnictwa w totalnej rdzy.... żołnierze pijaki ;)
Taka armia nawet nie potrafiłaby zająć Polski bo za duża i nie ma jak kontrolować....

LivinDeath

2016-08-15, 11:33
Halibut napisał/a:



Czemu pie**olisz o jakimś komunistycznym ZSRR? Film jest zupełnie o czymś innym.



Jeden pies. Tak czy inaczej, nie wiem czy admini na sadisticu nie chca tego widzieć, czy nie mają wyboru, ale od jakiegoś czasu ten portal jest zalewany syfem rodem z ruskiej propagandowej gazetki. Są tu użytkownicy, którzy wręcz mają problemy z pisaniem po naszemu, a jedyne tematy jakimi się zajmują to przypominanie UPA (co akurat mi nie przeszkadza, o ile nie jest po to by przyćmić Katyń) i lizanie dupy kacapom. Nie pozdrawiam.

FransFr

2016-08-15, 12:06
LivinDeath napisał/a:



Jeden pies. Tak czy inaczej, nie wiem czy admini na sadisticu nie chca tego widzieć, czy nie mają wyboru, ale od jakiegoś czasu ten portal jest zalewany syfem rodem z ruskiej propagandowej gazetki. Są tu użytkownicy, którzy wręcz mają problemy z pisaniem po naszemu, a jedyne tematy jakimi się zajmują to przypominanie UPA (co akurat mi nie przeszkadza, o ile nie jest po to by przyćmić Katyń) i lizanie dupy kacapom. Nie pozdrawiam.



Ja widze to inaczej. Portal sam w sobie zrzesza w większości meneli, życiowych przegrywów, bajkopisarzy (patrz Bongman), chamów, prostaków, narkomanów, metali, pożytecznych idiotów i rzecz jasna niespełnionych studentów prawa i humanistyki. :smiechzula:
A teraz zadaj sobie pytanie, czym mentalnie różnią się od Rosjan?