18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gry komputerowe zabijają (parodia TVP)

almost.done • 2015-01-05, 15:11
Od gier można umrzeć, albo wysypki dostać :jezdziec:

takie te - sex


spooner

2015-01-05, 15:33
Pomysł fajny, ale wykonanie zostawia dużo do życzenia. Już coś podobnego było no i chyba nie przeszło...

JH...........DS

2015-01-05, 15:36
ch*jowe, ma ktoś link do oryginału?

Deprechamurowana

2015-01-05, 15:56
"Miałem kiedyś panie wideło ale mi kasete wciągło i wyłysiałem przez to" hahaha zajebiste

BongMan

2015-01-05, 16:13
David Champan zastrzelil Johna Lennona bo czytał książkę, a nie grał w gry. Czemu żaden lewacki pedał się o to nie sra?

Kuriki

2015-01-05, 16:59
BongMan napisał/a:

David Champan zastrzelil Johna Lennona bo czytał książkę, a nie grał w gry. Czemu żaden lewacki pedał się o to nie sra?


Bo się tak przyjęło, że książki (nawet ch*jowe) to rozrywka wyższego szczebla, elitarna dla elit. Książka = elita.
A gra = narkotyki i zUo. Podobnie programista = mag j***ny co ma konszachty z diabłem bo co on tam k***a pyka pyka i nagle coś z tego się dzieje, tworzy i nawet mu za to płaco, olaboga to na pewno diabeł.

Na szczęście to tylko świat telewizji i statystycznych Januszy życia społecznego takie ma postrzeganie rzeczywistości. Reszta się z tego śmieje :amused:

guwnowpolu

2015-01-05, 17:01
Zajebiste, nie znacie sie j***ne sadole

1suko9

2015-01-05, 17:07
ilu ja się rzeczy boję których nie rozumiem.... A ch*j! Zabronić wszystkiego, przecież ja lepiej wiem, co ludzie muszą robić! Rozrywka? Jaka rozrywka, trzeba pracować k***a, całe życie.

Co za k***y.... A potem się naoglądają ludzie takich rzeczy i w to wierzą. pie**olone media. Niech mi ktoś k***a powie, że one nie są opiniotwórcze. Wzięte same brutalne gry, pokazane same brutalne sceny, bez żadnych badań bez niczego. Tylko pokazana 1 na 100 opinii, że jest złe i ch*j i jest złe. A ciemna masa wierzy. I tak jest k***a ze wszystkim...

dejmen3

2015-01-05, 17:16
Tutaj bym się nie przypie**alał o gry tylko o ilość czasu jaki na nie przeznaczamy, wystarczy wyjść na miasto by zobaczyć że pustki jak cholera, a cała młodzież przed monitorem ma swój świat i nie umie o niczym innym rozmawiać