18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruzorzerca uwięziony

Kremil • 2013-11-15, 19:28
Cygan - złodziej utknął w kominie.

Nie widziałem ostatnio bardziej radosnej fotki





zaj***ne w 100%

Caban1908

2013-11-16, 00:09
Ja to bym najpierw wyciągnął wacka i go ojszczał, a potem bym usiadł na kominie po zjedzeniu ogórka konserwowego i popiciu go mlekiem i bym się ciężko zerżnął :D

Neryl

2013-11-16, 00:15
-Panie kapitanie!! Panie Kapitanie!!!
-Czego tak krzyczysz???
-Proces spalania przebiega niewłaściwie!!!
-Tzn?
-Nie wszystko się dopala i resztki uciekają do komina.... :hitler:

DuckDodgers

2013-11-16, 00:21
Kremil napisał/a:

Gruzorzerca



Gruzorzerca bo rzre rzarcie?

MlodyWodzu

2013-11-16, 00:25
Pewnie Mikołaja chciał opie**olić.

kawałchuja88

2013-11-16, 00:33
cys23 napisał/a:

Zostawiłbym go tam, a nawet jeszcze zablokował. po tygodniu głodowania smażyłbym/jadł blisko komina, żeby mu narobić smaku. Także polewałbym go wodą z octem (żeby smród zbić, ale żeby nie mógł się porządnie napić).

Potem jak by to zdechło, zawołałbym policję. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, a nagle coś zaczęło j***ć w kominie, więc zajrzałem.




Tym komentem rozpie**oliłeś system i wygrałeś internety zarazem. :D
Aczkolwiek ja miał bym inne plany co do tego biednego cygana uwięzionego w kominie.
Między innymi zmienił bym na jakiś czas miejsce wypróżnienia do komina też da radę a niech żre to i tak co najlepsze dostanie od życia , gówno białego człowieka powinno mu smakować jak miód.
A jak by zaczęło j***ć to bym zalał sk***ysyna rozpuszczalnikiem a jak by zdechł to wtedy by się wezwało policję i niech wyciągną ja oczywiście nic bym nie wiedział,że cyganisko sk***iałe tam było. :amused: zawołał bym kominiarza aby mi komin przeczyścił bo chcę w piecu rozpalić a jakoś dymi z letsza po domu.Wyszedł bym niewinny niczym jezus a cygan by zdechł :D

HaoPao

2013-11-16, 00:35
cys23 napisał/a:



Potem jak by to zdechło,



Nie wiem czemu, ale mnie to rozj***ło.

contowsky

2013-11-16, 01:17
zalać to betonem

eryk2509

2013-11-16, 12:36
Gorący olej , tak to by było najlepsze na takiego .

Rockmen

2013-11-16, 21:58
cys23 napisał/a:

Zostawiłbym go tam, a nawet jeszcze zablokował. po tygodniu głodowania smażyłbym/jadł blisko komina, żeby mu narobić smaku. Także polewałbym go wodą z octem (żeby smród zbić, ale żeby nie mógł się porządnie napić).

Potem jak by to zdechło, zawołałbym policję. Nic nie widziałem, nic nie słyszałem, a nagle coś zaczęło j***ć w kominie, więc zajrzałem.




Widze ze mamy tu deXtera ;]]

Bomicz

2013-11-17, 15:47
chciałbym usłyszeć telefon do 112
-mam w kominie cygana
-jak cygana ?
-no normalnie w kominie
xD

Krak

2013-11-18, 10:27
Przecież to nie jest komin tylko szyb wentylacyjny