18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grupa nastolatków strzela w ojca na oczach jego rodziny

ujebutor • 2015-08-27, 11:22
4 nastolatków napadło na rodzinę z Atlanty, postrzeliło mężczyznę w nogi i obrabowało ich dom.
Mike i Whitney Lash wrócili właśnie z wakacji z dwójką swoich małych dzieci, kiedy kilku nastolatków zapukało do ich drzwi twierdząc, że potrzebują pomocy z samochodem.



Zgadnijcie jakiej rasy są napastnicy...

Tutaj link do materiału wideo z wiadomości odnośnie tego zdarzenia:
http://www.ajc.com/videos/news/man-protecting-wife-kids-shot-in-legs-by-teens/vDYsHh/

wiki2221

2015-08-27, 11:26
Gość gada jak by miał czyjeś jaja w gębie.

brudny

2015-08-27, 11:32
Czarni i zieloni.... typowi złodzieje...

ps: żona fajna

Stevie69

2015-08-27, 11:42
Symulacja Simsami miażdży :mrgreen:

Ech głupolku, zieloni bo jeszcze niezidentyfikowani :roll:

brudny

2015-08-27, 12:04
up:
dzięki bo się nie domyślałem.
W zasadzie rozpatrywałem 3 opcje:
1- Marsjanie
2- Tak czarni że aż zieloni
3- zieloni


Ale tego że ich niezidentyfikowali nie brałem pod uwagę

pyros1987

2015-08-27, 12:12
@Stevie69

Ale ci będzie głupio jak się okaże że pozostała trójka jest z Greenpeace

Maxi96

2015-08-27, 12:35
Było coś o tym w mediach?

moskalowy

2015-08-27, 12:39
Stephen ma 20$, Tyrone zabiera mu 16$.
Jakiego koloru jest Tyrone?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Tyrone jest zielony.

Dlaczego?

Nie wiemy, jakiego koloru jest Stephen. Rozważmy poszczególne przypadki (zakładamy, że rzecz dzieje się na terytorium Stephena):

Biały Stephen:
Gdyby Tyrone był biały, to by nic nie zabrał, bo biały białego nie okrada.
Gdyby Tyrone był żółty, Stephen sam by mu dał 20$ za jakieś gówno, które się zepsuje po tygodniu.
Gdyby Tyrone był czerwonoskóry, Stephen kazałby mu sp***alać do rezerwatu.
Gdyby Tyrone był czarny, zaj***łby mu całe 20$.

Żółty Stephen:
Gdyby Tyrone był biały, to by nic nie zabrał, bo dostałby z półobrotu.
Gdyby Tyrone był żółty, podzieliliby się po 5$, a 10$ oddali yakuzie.
Gdyby Tyrone był czerwonoskóry, zjaraliby się razem jakimś dziwnym specyfikiem i zgubili 20$.
Gdyby Tyrone był czarny, w ogóle by się nie spotkali, bo jedni i drudzy nie zapuszczają się na swoje dzielnie z rispectu.

Czerwonoskóry Stephen:
Gdyby Tyrone był biały, to wcisnąłby mu wódy za 20$, a potem dawał na kredyt, dopóki Stephen nie straciłby całej ziemi.
Gdyby Tyrone był żółty, Stephen nie wpuściłby go na swoje terytorium.
Gdyby Tyrone był czerwonoskóry, to pie**oliliby w wigwamie 2 tygodnie, po czym nic by z tego nie wyszło.
Gdyby Tyrone był czarny, Stephen zaj***łby go tomahawkiem, przywiązał do konia i zawiózł do osady, krzycząc "patrzcie, co upolowałem!".

Czarnoskóry Stephen:
Gdyby Tyrone był biały, zastrzeliłby Stephena, a 20$ poszłoby na Federalny Fundusz Antyterrorystyczny.
Gdyby Tyrone był żółty, Tyrone sp***oliłby do piwnicy i poczekał, aż Stephen i jego 20-osobowe Daewoo Tico naszpikowane UZI odjedzie.
Gdyby Tyrone był czerwonoskóry, Stephen nakręciłby razem z nim rzewny film o dyskryminacji mniejszości rasowych i zarobiliby po milionie dolarów, które przepuściliby na używki razem z rzeczonymi 20$.
Gdyby Tyrone był czarny... wiadomo, bro, homie... swój swojego nie ruszy.

Tak więc Tyrone musi być zielony, bo jest pie**olonym kosmitą, któremu odj***ło i przyleciał na ziemię, żeby zaj***ć Stephenowi 20$ i wydać mu 4$ reszty.

Ma...........gw

2015-08-27, 13:10
Fajna żonka, dwoje dzieci, powrót z wakacji, ogólny dobrobyt - "american dream".

I kto to oczywiście musiał sp***olić? k***a przypadek? Jakim trzeba być zwierzęciem, żeby strzelać do uciekającej kobiety z dzieckiem?

Kantinflas

2015-08-27, 14:16
Cytuje za jp2 "Nie k***a "grupa nastolatkow" tylko "grupa j***nych murzynow"."
"P.S. Tak bylo"

Stevie69

2015-08-27, 15:09
brudny napisał/a:

up:
dzięki bo się nie domyślałem.
W zasadzie rozpatrywałem 3 opcje:
1- Marsjanie
2- Tak czarni że aż zieloni
3- zieloni


Ale tego że ich niezidentyfikowali nie brałem pod uwagę



Nie ma za co :lubieplacki:

mi...........80

2015-08-27, 17:18
Nie trzeba się domyślać Atlanta i wszystko jasne, tam nawet klub koszykarski oddali czarnym bo biały (wieloletni gracz NBA) podobno okazał się rasistą. Amerykanie to idioci, 12% mniejszość dyktuje wszystkim warunki, oczywiście ta najmniej wyedukowana i najbardziej niebezpieczna.

To wszystko w imię przestarzałych już dawno sloganów walki z rasizmem którego praktycznie nie ma (tego ze strony białych). Biały rasizm skończył się w USA w latach 60 XX wieku. Teraz "biali rasiści" to po prostu wk***ieni ludzie z prowincji którzy w prosty sposób myślą i potrafią trzeźwo ocenić sytuację co się w tych czasach dzieje wokół nich. Oczywiście ich rasizm kończy się na pochodach przez jakieś wioski.

Z drugiej strony jeżeli czarny kogoś zapie**oli bez powodu, zawsze media będą szukać dla niego usprawiedliwień, a to dlatego że media są w rękach liberalnych Żydów którzy od zawsze robią zamęt w tym kraju.

Nikczemny_Płód

2015-08-27, 17:23
Kiedy przeczytamy coś takiego o ludziach, których skóra jest biała albo żółta?

ALe nie, albo czarny albo śniady... :amused:

mi...........80

2015-08-27, 17:27
@moskalowy Dlaczego próbujesz nałapać browarów na nie swoich komentarzach? Pamiętam bo było w moim temacie...

ho...........zo

2015-08-27, 20:50
Zdarza się