18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grube świnie - przemiana.

MrKinggston • 2013-10-05, 19:08
Nigdy nie jest za późno, aby zacząć przestać wpie**alać i ruszyć się sprzed komputera. Efekty są powalające.

Dobrze, że się wzięli za siebie, ale jak można się doprowadzić do takiego stanu? Nie wiem...





Reszta w komentarzu.

Ptk_k21

2013-10-06, 23:06
"zaczać przestac wpie**alac" polskiego sie naucz spaślaku

sqnk

2013-10-06, 23:08
to ja juz wole troche brzucha niz byc szczuroklatesem...

JH...........DS

2013-10-07, 00:04
nie oszukuj, po lewej jest jak teraz wyglądają, a po prawej jak wyglądali dawniej :D

Admin_RedTube

2013-10-07, 00:14
trus74 napisał/a:

. Z pasztetu róży nie zrobisz.



Jakiś Ty filozof.

kevo7790

2013-10-07, 01:26
SQT napisał/a:

Co z tego że się odchudzili jak teraz będą musieć cały czas pilnować się bo raz dwa wrócą do dawnej formy. Jak ktoś jest chudy to chodźby nie wiadomo ile jadł pozostanie chudy.


Zatem według twojej filozofii lepiej zostać grubą świnią, niż być szczupłym bo potem trzeba o siebie dbać ? :roll: Brawo :erniepalm:

zonk

2013-10-07, 09:11
W tym temacie widzę że wypowiada się multum nienażartych świń które boli, że są grube i się odgryzają na każdym kroku. Smutne.

Hatodex

2013-10-07, 10:17
@SQT
Nie chodzę do kościoła. Ale dzisiaj pójdę się pomodlić żeby ktoś na ulicy Ci wpie**olił i wyr*chał w dupę, ot tak po prostu żebyś się w sobie zamkną i przestał pie**olić na tematy o których nie masz pojęcia.

Hehehsy92

2013-10-07, 11:33
ja pie**ole, a potem słyszy się "Otyłość to choroba" ch*jA CHOROBA, obżarstwo hamerykańców i nic wincyj, w Polsce też widać grube świnie mało tego, wpie**alają za 4 osoby a potem na portalach społecznościowych piszą jak to smutno jest być grubym, śmierdzącym i odtrącanym. Prosta rada? Nie żryj tyle i idź ćwiczyć k***iu.

donplicco

2013-10-07, 19:08
Hehehsy92 napisał/a:

ja pie**ole, a potem słyszy się "Otyłość to choroba" ch*jA CHOROBA, obżarstwo hamerykańców i nic wincyj, w Polsce też widać grube świnie mało tego, wpie**alają za 4 osoby a potem na portalach społecznościowych piszą jak to smutno jest być grubym, śmierdzącym i odtrącanym. Prosta rada? Nie żryj tyle i idź ćwiczyć k***iu.


Po Twojemu:
"Słyszał Ty kiedy o gienetycznym zaburzeniu metabolizmu?"
Hmmm... chyba za daleko się posunąłem ze słowami: genetyczny i metabolizm, jeżeli o Ciebie chodzi.

pemb

2013-10-07, 21:10
"Jak ktoś jest chudy to chodźby nie wiadomo ile jadł pozostanie chudy." - ale Ty jesteś głupi

zonk

2013-10-07, 23:18
Hatodex napisał/a:

@SQT
Nie chodzę do kościoła. Ale dzisiaj pójdę się pomodlić żeby ktoś na ulicy Ci wpie**olił i wyr*chał w dupę, ot tak po prostu żebyś się w sobie zamkną i przestał pie**olić na tematy o których nie masz pojęcia.


Haha, trafiony zatopiony. Grubas !