18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grubas na siłowni

CrazyEdek • 2020-09-03, 10:12
Synu, madka zawsze powtarz...ała.


pankruk

2020-09-03, 21:28
Rysiek Lubicz napisał/a:

Myślisz, że szeryf wyskoczy zza rogu i się obroni? Nawet byś nie widział kiedy w ryj byś dostał.



W ryj może i by dostał ale ten, który dał w ryj szybko by się przekonał ile to kosztuje. Ojca znajomy w przypływie złości też się pobił z jakimś chłopem na parkingu, został uznany za prowodyra bójki i sąd przyznał pobitemu chłopu 60 tys. zł zadośćuczynienia z możliwością płacenia w ratach. Już nie te czasy, że można komuś bezkarnie jebnąć w ryj.

Niggapliz

2020-09-03, 21:48
Adae napisał/a:

Ulana swinia, 3 kroki w tyl, jeden szybko do przodu i nie ma typa.
Nigdy nie zrozumiem takich ulanych swiniakow, sam waze 107kg, 190kg na klate (na pewno wiecej niz ten swiniak), ale trzymam normalna sylwetke.



107 kg? to jestes sam wieprzem ulanym

Adae

2020-09-04, 13:58
PieronJasnySzlag napisał/a:

Chłop o posturze powerliftera napie**ala seryjke ciężarami o których 97% sadolów może pomarzyć a w komentarzach że ulaniec, że grubas Ja pie**ole



Postura "powerliftera" lo k***a zniszczyles temat. Powerliftera to ty widziales na youtubie na filmikach takich dzbanow.

Postura ulanej swini - chodzacego brzucha. Zawsze mnie bawia takie lamusy na silce "no wiesz, ja musze byc silny wiec jestem j***na ulana swinia ktora nigdy niewidziala swojego ku*asa. A ze ty jestes silniejszy to nic, takie geny".

Nie mowie, ze nie moze zajebac liscia, ktorym wyrzadzilby spora krzywde, mowie, ze po tym zamachnieciu jego tetno skoczyloby do 180 i mialby mroczki w oczach, a moj lisc urwalby mu leb.

zwierzak30

2020-09-05, 14:22
sanctusdiavolos napisał/a:

I co, schudnie od tego?





Adae napisał/a:

Ulana swinia, 3 kroki w tyl, jeden szybko do przodu i nie ma typa.
Nigdy nie zrozumiem takich ulanych swiniakow, sam waze 107kg, 190kg na klate (na pewno wiecej niz ten swiniak), ale trzymam normalna sylwetke.





Coordinator napisał/a:

Raczej wygląda na spaślaka, który przygodę z siłownią zaczął tydzień wcześniej







Powiedzcie to dla niego
:mrgreen:

PieronJasnySzlag

2020-09-06, 00:48
Adae napisał/a:

Postura "powerliftera" lo k***a zniszczyles temat. Powerliftera to ty widziales na youtubie na filmikach takich dzbanow.
Postura ulanej swini - chodzacego brzucha. Zawsze mnie bawia takie lamusy na silce "no wiesz, ja musze byc silny wiec jestem j***na ulana swinia ktora nigdy niewidziala swojego ku*asa. A ze ty jestes silniejszy to nic, takie geny".
Nie mowie, ze nie moze zajebac liscia, ktorym wyrzadzilby spora krzywde, mowie, ze po tym zamachnieciu jego tetno skoczyloby do 180 i mialby mroczki w oczach, a moj lisc urwalby mu leb.


Powerlifting a ty wyskakujesz z widzeniem swojego ku*asa, liściowaniem i tętnem :D
Problem w tym że ty nie masz pojęcia o czym piszesz. Więc nawet ciężko się odnieść do tego pie**olenia :)