18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba Mama wtrąca się by przerwać walkę...

Modliszka • 2009-10-06, 11:10
I to w jakim stylu :lol:


nikos

2009-10-07, 00:03
Life4Rent napisał/a:

co za głupie dz**ki, jak ja nienawidzę tych pseudo dziewczyn nie potrafiących rozmawiać tylko się napie**alać jak poj***ne suki, do gazu z takimi k***ami



ta, a może biją się o coś poważnego np. jedna bzyknęła się z chłopakiem 2.
chciałbym cie zobaczyć ja się dowiadujesz że twoja panna przyprawia ci rogi a ty idziesz do kolesia bierzesz go na kawę i mówisz mu ze to nieładnie z jego strony :P


kolka napisał/a:

wzięłą ręka i ta odleciała jakby z 3 kg ważyła. Potężna matka :D



noo, ta matka wazy ze 150 a dziewczyna z 40-pare :D

Rh...........ox

2009-10-07, 07:39
Jeśli chodzi o bicie i zaczepki to dziewczyny są gorsze od facetów... I na dodatek wygląda to żałośnie...

Li...........nt

2009-10-07, 16:16
nikos napisał/a:

ta, a może biją się o coś poważnego np. jedna bzyknęła się z chłopakiem 2.
chciałbym cie zobaczyć ja się dowiadujesz że twoja panna przyprawia ci rogi a ty idziesz do kolesia bierzesz go na kawę i mówisz mu ze to nieładnie z jego strony :P

:homer: :plzdie: k***a człowieku czytaj ze zrozumieniem, napisałem swoje zdanie o kobietach które się tak zachowują

nikos

2009-10-07, 22:18
napisałeś swoje zadanie o pannach co się bija a ja ci odpowiedziałem, zobacz że nie wszystko można rozwiązać rozmową, i to że się napie**alają nie znaczy że są kurewsko tępe. Ty się nigdy nie napie**alałeś ?

Li...........nt

2009-10-08, 11:18
nikos napisał/a:

i to że się napie**alają nie znaczy że są kurewsko tępe

w moich oczach każda kobieta która się napie**ala z inną jest zerem. W trybie natychmiastowym zerwał bym z taką "kobietą". Jeśli kobieta nie potrafi rozmawiać to co to za kobieta? Wybacz ale dziewczyna która napie**ala inną tylko ze względu na to że ta przespała się z jej facetem poniża samą siebie, pokazuje że przegrała i nie potrafi się z tym pogodzić.

Kobieta z klasą nie poniża się nawet do tego aby z nią o tym porozmawiać. Nie wspominając o tym aby ją dotknąć.

nikos napisał/a:

Ty się nigdy nie napie**alałeś ?


a ch*j ci do tego kiedy rozmawiamy o kobietach?

luki24

2009-10-09, 14:06
Life4Rent napisał/a:

a ch*j ci do tego kiedy rozmawiamy o kobietach?

jeszcze jeden ch*j albo k***a i będzie ostrzeżenie.

Life4Rent napisał/a:

w moich oczach każda kobieta która się napie**ala z inną jest zerem. W trybie natychmiastowym zerwał bym z taką "kobietą".

nie kiminie tego, nigdy się nie biłeś czy jak???

Life4Rent napisał/a:

Wybacz ale dziewczyna która napie**ala inną tylko ze względu na to że ta przespała się z jej facetem poniża samą siebie, pokazuje że przegrała i nie potrafi się z tym pogodzić.

z tym akurat się zgodzę i to się tyczy także facetów, z tym że faceci tak mają że muszą komuś wpie**olić

bl...........rk

2009-10-09, 14:11
Nie ma dłuższego filmu z tej zadymy? :> A matka ładnie jej przyj***ła nie ma co:D

sciemnix

2009-10-09, 18:01
Patologia , walka dwóch dziewczyn , takie rzeczy to tylko w Ameryce

Modliszka

2009-10-09, 18:03
sciemnix napisał/a:

Patologia , walka dwóch dziewczyn , takie rzeczy to tylko w Ameryce



:lol: U nas dziewczyny bawią się lalkami ??

Li...........nt

2009-10-09, 18:37
luki24 napisał/a:

jeszcze jeden ch*j albo k***a i będzie ostrzeżenie.

posrałem się k***a ze strachu

luki24 napisał/a:

Life4Rent napisał/a:
Wybacz ale dziewczyna która napie**ala inną tylko ze względu na to że ta przespała się z jej facetem poniża samą siebie, pokazuje że przegrała i nie potrafi się z tym pogodzić.
z tym akurat się zgodzę i to się tyczy także facetów, z tym że faceci tak mają że muszą komuś wpie**olić



jeśli ktoś chcę się bić ze względu na to że jakaś k***a lub frajer go zdradziła to nie mam pytań, na ch*j się takim ścierwem głowę zawracać

Modliszka

2009-10-12, 09:56
ZABRAKŁO GRUBEGO "TATY" :mrgreen:


.:...........:.

2009-10-12, 10:01
Blak pipol, ech...

Modliszka

2009-10-12, 10:13
Linekk napisał/a:

Blak pipol, ech...



rasistowskie troszkę ;-)