18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Gruba i głupsza

Flodzia • 2023-02-15, 13:15
Początki bywają trudne ale pójdzie nam lepiej :-P


radek225

2023-02-15, 16:50
OldMann napisał/a:

w tego typu zabawach na sali gimnastycznej najbardziej dziwi mnie to że na tego typu bardzo ryzykowne skoki wogole sie pozwala, przecież tu szansa na zostanie warzywem lub zgon wynosci co najmniej 30% k***a nie trzeba byc naprawde geniuszem zeby to wiedziec, ofkors to ze glupia p*zda jest głupia i skacze to mnie nie dziwi (głupie p*zdy tak mają) , dziwi mnie to ze nikt ze starszych osob jej nie powstrzyma



Miałeś ty w szkole język polski?

AnalAcrobat

2023-02-15, 17:14
Pewnie żarła sekundę przed "występem" tłuste fryty, albo oj***ła podwójnego bekonburgera i miała zwyczajnie tłuste łapy

Bul_od_bytu

2023-02-15, 17:28
AnalAcrobat napisał/a:

Pewnie żarła sekundę przed "występem" tłuste fryty, albo oj***ła podwójnego bekonburgera i miała zwyczajnie tłuste łapy



Raczej gruba ma tyle siły w łapach co przedszkolak. To w sumie dziwne bo przecież od noszenia takiej masy mięśnie powinny być bardziej rozwinięte :D

Quassar

2023-02-15, 17:30
Bul_od_bytu napisał/a:

Raczej gruba ma tyle siły w łapach co przedszkolak. To w sumie dziwne bo przecież od noszenia takiej masy mięśnie powinny być bardziej rozwinięte



Nie właśnie że nie daje rady i ledwo wyrabia dlatego grubasy potrafią paść nawet w wieku 30 lat z nadmiernej otyłości, a jak nie to nabawią sie kilku innych schorzeń które dobiją takiego grubasa w niedalekim czasie jak nie ogarnie sie i nie zacznie ćwiczyć i mniej jeść aby wrócić do w miare sensowniejszej wagi.

_ropcio_

2023-02-15, 19:36
Za tłuste łapy miała

donkapusta

2023-02-15, 19:50
Jednak punkt odniesienia wpływa na percepcję obserwacji. Ta z lewej wygląda na szczupłą, w stosunku do tej z prawej. A przecież jest zwyczajnie gruba.

Garnki_za_zeta

2023-02-15, 23:53
Jeśli uważacie laskę po lewej za grubą, to jesteście debilnymi, ślepymi pedałami, co nie widzieli ciała, tylko wieszaki lub wieloryby, nic pomiędzy.

Marcmich

2023-02-16, 00:00
to są te body pozytywne?? JPRD

Grymson

2023-02-16, 03:12
smc napisał/a:

Dbaj o żonę, żeby nie sprawdziło się jaka matka, taka córka...



Moja ma juz zapowiedziane. Jak bedzie taka jak matka to popelni samobójstwo :)

mazga50

2023-02-16, 03:25
A później się ziemia trzęsie w Turcji...