18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Groźny wypadek w Lublinie z udziałem nieuważnego rowerzysty

fantastico • 2016-10-19, 16:12
We wtorek koło godziny 14:00 kamera miejskiego monitoringu zarejestrowała groźny wypadek z udziałem rowerzysty. Kierujący rowerem nonszalancko zjechał na buspas,czego nota bene czynić nie powinien, i dokonując lewoskrętu wjechał przed pędzący w górę ul. Lubartowskiej samochód w efekcie czego został odrzucony kilka metrów. Jest to przestroga przed lewoskrętami z buspasów.


Jarl664

2016-10-19, 23:00
Powinni zrobić więcej ścieżek rowerowych to by nie było probelmu od razu było by lżej kierowcom i rowerzystom w innych miastach zagranicznych takich problemów nie ma tylko u nas zawsze problem. Wiadomo rowerzysta nie ogarnia cały czas sytuacji na drodze jak i kierowca ale na Boga trzeba mieć ograniczone zaufanie i często myśleć za innych przewidywać. Szkoda strzępić ryja i tak to się nie zmieni

evadoPULSAR

2016-10-20, 00:29
Rower miejski - wszystko jasne. Jełop bez znajomości przepisów wsiada na rower, wyjeżdża na ulicę i z buspasa z nakazem jazdy na wprost i skręca w lewo. W miejscu zderzenia jest przejście dla pieszych.
Sam jeżdżę dużo rowerem po Lublinie i moim zdaniem w terenie zabudowanym powinien być zakaz wyjeżdżania na jezdnię czymkolwiek!!! bez posiadania prawa jazdy, albo chociaż karty rowerowej. Przez takich idiotów na rowerach miejskich, deskorolkach i czym się jeszcze da, wszyscy rowerzyści są coraz gorzej traktowani przez innych kierowców.

fantastico

2016-10-20, 01:11
Paradoksalnie pod górę mogą jechać tylko autobusy ;) Całą reszta ma zakaz.