18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Groźny i agresywny przestępca spacyfikowany

Re...........ms • 2015-05-26, 19:32
Odważni policjanci bohatersko zatrzymali kolesia co jechał sobie pod prąd, coś tam do niego krzyczeli tak jak na filmach "hands up" itd, ale kierowca nie odpowiadał więc przezorni zawsze ubezpieczeni doj***li mu woltażem a potem jeszcze gazem pieprzowym co także nie przyniosło rezultatu bowiem okazało się, że kierowca właśnie przechodził zawał serca :)



Po tym jak nagranie przedostało się do sieci koleś z agresorem odszedł z policji.

Opis dla gimbazjum:
HWDP, JP na 10000000% j***ć pały i cała reszta tego nonsensu.

Chędogi_Rzułf

2015-05-26, 20:00
Rems napisał/a:

Opis dla gimbazjum:
HWDP, JP na 10000000% j***ć pały i cała reszta tego nonsensu.


Nie jestem z pokolenia JP, ale gdyby to Ciebie tak spacyfikowali za nic i nadużyli środków przymusu bezpośredniego, to sam byś tak krzyczał cieniutkim jak pipka głosikiem.

Ci, co twierdzą że każdy policjant to ch*j są takimi samymi pojebami, jak ci mówiący że policja to stróże prawa, anioły i że każdy z nich jest taki dobry i zajebisty <3... Jedni i drudzy to siebie warci zaślepieni idioci, których racja jest "najichsza".

Misiek_KRK

2015-05-26, 20:43
Dobra robota. Zauważyli murzyna nie wykonującego poleceń policji. Więc założyli, że skoro murzyn to pewnie naćpany, lub bandzior. I tym sposobem jednego grubego murzynka mniej na świecie.

Re...........ms

2015-05-26, 20:54
Chędogi_Rzułf napisał/a:


Nie jestem z pokolenia JP, ale gdyby to Ciebie tak spacyfikowali za nic i nadużyli środków przymusu bezpośredniego, to sam byś tak krzyczał cieniutkim jak pipka głosikiem.

Ci, co twierdzą że każdy policjant to ch*j są takimi samymi pojebami, jak ci mówiący że policja to stróże prawa, anioły i że każdy z nich jest taki dobry i zajebisty <3... Jedni i drudzy to siebie warci zaślepieni idioci, których racja jest "najichsza".



I tu się mylisz, na podstawie jednego głupiego dopisku zaszufladkowałeś mnie i się mądrzysz. Ja bym nic nie krzyczał tylko bym ich pozwał jeżeli bym to przeżył i nie uważam policji ani za pały ani za aniołów, ale siła egzekwująca prawo jest niezbędna bo inaczej ludzie by sobie na głowy wchodzili bowiem zawsze znajdzie się jakiś idiota co wszystko rozwiązuje siłą itd.
Weź też pod uwagę pod jaką presją działa tamta policja, w każdej chwili ktoś może wyciągnąć broń i zacząć do nich strzelać, ale to nie znaczy że należy napie**alać do każdego gazem tylko dlatego, że się nie rusza.

Chędogi_Rzułf

2015-05-26, 21:26
Rems, w którym momencie swojego posta gdzieś Cię zaszufladkowałem? Dlaczego coś sobie dopowiadasz?

osa79

2015-05-26, 23:20
czarna masa... są usprawiedliwieni...

Pu...........ly

2015-05-27, 01:15
Czarny, no to przestępca.

j0k3

2015-05-27, 11:13
na końcu jeszcze go przejechali ;D

eustachy255

2015-05-27, 18:40
Niech się cieszy że go nie zastrzelili :D

Ęriko De Skuczas Palabras

2015-05-27, 23:20
Ja pie**olę! Taka ilość gazu pieprzowego powinna rozpuścić twarz, a przynajmniej spowodować wypłynięcie oczu z oczodołów.

woytasw

2015-05-27, 23:24
I jak pięknie - policjanci z kamerami. Kiedy takie coś u nas? Skończy się manipulacja i pobicia przez "władze"

ginx2666

2015-05-27, 23:37
HWDP straży miejskiej i konfidentom.

nitshe

2015-05-28, 00:41
Ważne,że znasz swój target.

kothletino

2015-05-28, 00:44
Gdyby nadmierne psiukanie sprejem skutkowało rozk***ieniem zaworu to by tam krater wyj***ło ze 100 razy.
Sk***ysyn albo się tak typa przestraszył, że dostał skurczu i nie mógł otworzyć ręki albo posmarowali mu ten pieprz czy to gaz ch*j z tym , klejem.