18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Grodzka i jej emerytura

NeverLie2Me • 2014-02-09, 21:18
Ostatnio mam taką rozkminę:

Grodzka pójdzie na emeryturę w wieku 60 lat, czy 65?

I, jeśli 60 lat, to jest k***a jakiś żart. Wszyscy faceci, powinni powiedzieć, że czują się samicami i rabotać 5 lat mniej.

xsalok

2014-02-10, 00:08
jak rząd usłyszy o tym rozwiązaniu to w mig zdelegalizuje to całe "dżender" :D

mateo

2014-02-10, 00:31
nie grodzka tylko chory dewiant Krzysztof Bęgowski

modyf

2014-02-10, 02:35
xiontZ - nie mozna zmieniac umowy w trakcie jej trwania...

To jak to jest? Mi najpierw wprowadzili OFE o których w momencie gdy zacząłem płacić składki nie było mowy, później mi podnieśli wiek w którym mogę przejść na emeryturę, następnie jednak zabrali mi pieniądze z OFE...

tr...........da

2014-02-10, 07:27
W własnej woli od koryta nie odejdzie...

Kosmodysk

2014-02-10, 07:44
Ciekawe czy ZUSy przeszył na grodzką z Bęgowskiego, czy musi zapie**alać od nowa na konto.

krishna

2014-02-10, 07:46
Chyba 67 lat. Pięknie, pięknie, wymądrzać się na temat polityki a nie mieć pojęcia o wieku emerytalnym w Polsce, o zgrozo..

Rihard

2014-02-10, 07:47
Pójdzie w wieku 67 lat obojętnie czy jest kobietą, facetem czy ch*j wie czym.

!Timon

2014-02-10, 09:54
szpajder napisał/a:

Wszyscy na górze:

Przespaliście "reformę" emerytalną? Teraz bez podziałów *wszyscy zapie**alają do 67 roku życia.

*wszyscy normalnie pracujący



Nie. Wiek emerytalny osiągnie 67 lat dla mężczyzn w 2020 a dla kobiet w 2040 zatem przez najbliższe 26 lat kobiety będą odchodziły na emeryturę wcześniej niż mężczyźni.

pylaochos

2014-02-10, 10:07
Czyli wystarczy, że powiem w Zusie/ofe(rmie), że czuje się bardziej kobietą? Czy wystarczy swingowana operacja?

ra...........el

2014-02-10, 14:42
MAHORA napisał/a:

Właśnie, k***a to ma być równouprawnienie - faceci nie dość że żyją krócej to jeszcze muszą dłużej pracować, dlaczego ci genderysci nie walczą z takimi stereotypami i z taką nierównością, pewnie dlatego że w większości to j***ne pedały, transwestyci i feministki ich mać!



dlaczego transseksualistę nazywasz genderystą? jesteś debilem? i jeszcze do tego swoim debilizmem Jokera profanujesz. k***a.

javal

2014-02-10, 16:28
Śmiejecie się z tego? idźcie podziękować grodzkiej.

Sprawa wygląda tak. Jeśli będzie ustawa - każdy będzie decydował o płci, z racji tego że nie może być dyskryminacji ze względu na stan majątkowy, załóżmy że ja ogłaszam że jestem kobietą aalee..nie stać mnie na operację, więc dalej się ubieram jak facet wyglądam jak facet i wszystko mam na miejscu, a na emeryturkę idę wcześniej.

Polska to państwo kombinatorów, przy takiej ustawie i w/w założeniach za kilka lat byli byśmy państwem z największym odsetkiem transwestytów na świecie...przynajmniej na papierze. Nie ma bata żeby sejm ustawił taką furtkę do wcześniejszego przechodzenia na emeryturę - ergo żadna ustawa gender i o decydowaniu o własnej płci nie przejdzie.

kubeq92

2014-02-10, 18:52
Tak w ogóle ostatnio do mnie dotarło, że to jest shemale xD

xiontZ

2014-02-10, 19:03
modyf napisał/a:

xiontZ - nie mozna zmieniac umowy w trakcie jej trwania...

To jak to jest? Mi najpierw wprowadzili OFE o których w momencie gdy zacząłem płacić składki nie było mowy, później mi podnieśli wiek w którym mogę przejść na emeryturę, następnie jednak zabrali mi pieniądze z OFE...


Nie, nie można zmieniać warunków umowy w trakcie jej trwania. Weźmy prosty przykład. Podpisujesz umowę z operatorem sieci komórkowej na 2 lata. Po roku operator stwierdza, że będziesz im płacił przez dodatkowe półtora roku. W normalnym państwie umowa to rzecz święta. To zobowiązanie działające w obie strony i obligująca obie do przestrzegania warunków tejże umowy. Ten rząd traktuje obywateli jak ludzi niespełna rozumu i bydło, któremu można wmówić wszystko. Nie ma żadnej wolności w tej "wolnej" Polsce.

yohnell

2014-02-10, 19:58
Słuchałem Weisa w radiu. Sprawdził. Mężczyzna jeśli prawnie zostanie uznany za kobietę, może przejść na emeryturę jak kobieta. W zasadzie ile to będzie kosztowało żeby urzędas podbił papier :D :D