18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grób nieznanego żołnierza

Schabik • 2012-10-31, 06:54
Taka moda na wstawianie jakichś pojebów "tańczących" jakieś gangnam style i inne gówna w czasie huraganu Sandy, to i ja się dołączę, ale jakimś takim wg. mnie bardziej pozytywnym akcentem.



Dodam, że na tym grobie warta jest trzymana bez przerwy od 1948 roku.

szefooo

2012-10-31, 17:06
Na prawde nikt nie dostrzega w tym nic pozytywnego? Przecież kolesie stoją w deszczu. No k***a.

canon91

2012-10-31, 21:17
sedroo napisał/a:



zdychaj lewaku



zdychaj faszysto

kosciej

2012-10-31, 22:28
Polacy przynajmniej maj ą jakiś dach , amerykanie nie wymyślili

Dża

2012-10-31, 23:24
Moi pradziadowie ginęli za to, żeby waszych matek teraz nie r*chał brudny niemiec.

Co za ignorancja. Teraz ludzie mają w dupie głęboko przynależność narodową i historię. Przypomnicie sobie o niej, jak wasze córki i matki wypie**oli syfiasty szeregowiec frontowiec z Rosji.

Pamiętajcie - Historia lubi się powtarzać.

Teraz jest miło i przyjemnie. Bo k***a siedzicie w domu, pod spódnica mamy i nie wiecie co się na świecie wyrabia.

Wejdziecie na HARDA i się będziecie podniecać, że nie mierzi was widok roztrzaskanej głowy. Są kraje, gdzie takie widoki są codziennie na ulicy. Tylko, że ta rozj***na głowa może być twoim bratem lub ojcem.

ch*j wam w dupę. W razie potrzeby wolę walczyć o wolność, niż pozwolić aby zaborca zagarnął mój język i kulturę.

Pakujcie w samochody, samoloty i idźcie cwaniakować gdzie indziej.

Nie jestem popieprzonym nacjonalistą, ale nie zdzierżę też srania we własne gniazdo. Nie jestem za nienawiścią, ale historię trzeba znać i szanować. Szanować inne narody, ale też i uważać na swoje interesy. k***a w 1939r. też mieliśmy sojuszników. Ale do rozdawania ulotek, bo walczyć nie było komu.

SZACUN DLA ŻOŁNIERZY. NA POSTERUNKU BEZ WZGLĘDU NA OKOLICZNOŚCI.

Do reszty ignorantów: Za dobrze w dupach macie.

deniZ

2012-11-02, 08:14
NafazowanyKoleś napisał/a:




Sprawdź temat ile zarabia taki żandarm, oni nie są poj***ni, to biznesmeni.

A są tam po to, by w razie wu kiedy taki debil jak ty bez pamięci i przeszłości podejdzie narysować na pomniku ku*asa - wypie**olić go mordą w glebę, a jak będą jakieś problemy zamienić w sito :hitler:



No to sie zdecyduj dziecko czy to sa biznesmeni czy patrioci, bo mi to zalatuje hipokryzja.

bujaszaka napisał/a:




Tak tępego, ograniczonego umysłowo i ignoranckiego komentarza jeszcze tu nie przeczytałem. Gratulacje, jesteś nominowany, a teraz idź uczyć się do egzaminu, bo kwiecień już niedługo.



Co? tez nie zdales kursy na wozek widlowy? ;)

kashshaptu82

2012-11-09, 17:31
Dża napisał/a:

Moi pradziadowie ginęli za to, żeby waszych matek

Dża napisał/a:

Przypomnicie sobie o niej, jak wasze córki i matki

się Pan spiąłeś się... :shock: weź poluzuj zwieracza, bo Ci na zdrowie zaszkodzi.

Ps. Twój dziadek sam o Polske nie walczył wiec z łaski swojej wypie**alaj z takimi porównaniami, bo to właśnie przez takich ludzi jak Ty chce się rzygać w tym kraju. JA, MOJE no i MOJA MOJSZOŚĆ (a nie twoja twojszość) rozpie**ala Polske bardziej niż jakikolwiek zaborca. chcesz leczyć swój kraj, to zacznij od siebie :-/