18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grilluj z sadolem

Flodzia • 2023-01-30, 11:57
Jak dla mnie to zbyt przypieczony :lol:


Saika

2023-01-30, 17:02
Co oni go tak szturchają, sprawdzają czy jeszcze żywy czy próbują go lepiej na ogniu ustawić, bo nie równo się opiekał?
To zielepastwo też trochę kontrowersyjne. Niby jak by jakiś obrzęd czy kremacja, jednak jak słusznie zauważył M.O.R.T.E, poza i sam stosik nie wygląda na to aby znalazł się tam z własnej woli.
Ps. Ciekawa różnica kulturowa, tutaj za profanację nieboszczyka można sporo wyłapać, a tam? A wezmę se butlę z gazem, trochę blachy i bambusa, będzie pieczeń.

yankers

2023-01-30, 19:45
O jakich Wy pieczonych murzynach piszecie? Widzieliście do k***y nędzy żeby bambusy rosły w Afryce?
Już pomijam że czaszka w ogóle nie wygląda jak u człowieka czarnoskórego.

M.O.R.T.E napisał/a:

Ziomek nie wygląda jak by z własnej woli przed grillem tam siedział i raczej żył w pierwszej fazie pieczenia



Ciało w trakcie kremacji gdy stosuje się "opiekanie" z jednej strony, po prostu się wygina, dlatego w piecach krematoryjnych masz palniki na całej długości a ciała są opiekane z każdej strony równomiernie.
Tylko jakoś tak mi nie pasuje ta zaciśnięta pięść, bo jeśli zgon byłby jakiś czas przed grillowaniem, to przy tak ustawionym palniku palce co prawda byłyby zgięte ale też rozszerzone co byłoby skutkiem skurczającej się tkanki mięśniowej. A tym czasem tutaj mamy palce obok siebie i zgięte, jak przy zaciskaniu pięści, więc albo znalazł się tam jeszcze za życia z czyjejś woli albo po śmierci wycięli mu wszystkie ścięgna ze śródręcza :mrgreen:

Chociaż jak zawsze, więcej pytań niż odpowiedzi. Nie ma filmu od początku, bo widoczna tu pozycja grillowanego jest zależna od pierwotnej. Jak go położyli poziomo na tych balach i opiekali od dołu, to dłonie jak i ciało jest zgodne z tym co się powinno stać z trupem, kręgosłup wygiął się od ciężaru ciała po nadpaleniu skóry, powięzi oraz mięśni na brzuchu co umożliwiło takie nienaturalne wygięcie.
Te kwiatki też wskazują raczej na rytualne palenie trupa niż na zabicie kogoś poprzez spalenie, chociaż to Azjaci więc ch*j ich wie.

parapsychol

2023-01-31, 00:38
martika napisał/a:

Czy oni dorzucają warzywa do tej pieczeni i polewają sosem ? O_o



zwykly sos sojowy bardzo smaczny.

Leatherface

2023-01-31, 09:20
Na moje oko mięso za bardzo przypalone, będzie suche, twarde i niesmaczne.

killua

2023-01-31, 13:06
Ryju1983 napisał/a:

Coraz lepsze mają pomysły. Opiekany murzyn w warzywach.



Ile można robaki wp...lać

Leatherface

2023-01-31, 13:57
killua napisał/a:

Ile można robaki wp...lać



Lewacki zachód zamierza się w nich właśnie rozsmakować.

Jasiek93

2023-01-31, 16:49
martika napisał/a:

Czy oni dorzucają warzywa do tej pieczeni i polewają sosem ? O_o



Mięsko bez warzyw i sosiku to takie mdłe i suche z warzywami i sosem od razu lepiej

8-)

SPAWACZ-UNIGRUNT

2023-01-31, 20:22
Nie wyczerpał limitu CO2 przed śmiercią to mogli go spalić :D

JanJankowski

2023-06-19, 21:47
JAk go zjedzą wsiądą na tratwę i mamy ich w lewackiej Europie