18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Grecy

loveandpeace • 2015-08-08, 22:34
Grecy na skraju bankructwa! Są już tylko dwa razy bogatsi od Polaków.

weltmajster

2015-08-08, 23:53
To jest szczyt. Wszyscy na nich płacimy, żeby nadal mogli być bogatsi od nas nic nie robiąc. Może k***a sami ogłośmy niewypłacalność?

pa...........uj

2015-08-09, 01:17
dobrze tym ch*jom, oni cały czas żyją etosem starożytnej grecji, myślą, że im sie z tego tytułu wszystko za darmo należy

Good_Side_Is_An_Left.

2015-08-09, 03:16
oj cebulaki... z Unii Europejskiej każdy kraj dostaje kase, jedni więcej, drudzy mniej - to ile dostaniemy zależy od tego jakich mamy tam polityków, a że mamy np. k***ina to wiadomo... ch*ja dostaniemy

rateforx

2015-08-09, 05:53
@Good_Side_Is_An_Left. Na szczęście mamy masę takich eurocwe*ów jak ty.

martinkane

2015-08-09, 07:58
Polska i Grecja,. Dwie zielone wyspy które pokazał nam swego czasu niejaki Tusk-oszust nad oszusty.
Co różni oba te kraje? Ano to, że Grecy przynajmniej sobie pożyli jak obywatele Europy, a Polacy są niewolnikami we własnym państwie ale też czekają na ogłoszenie bankructwa, które nastąpi najdalej w 2020r. Trzeba wiedzieć, że Polska przestanie otrzymywać pieniądze unijne, które w pewnym stopniu dawały sporo miejsc pracy. Co się stanie, jak tych pieniędzy nie będzie? O ile wzrośnie bezrobocie? Kto będzie płacił podatki i z czego? Czy wyborcy tego łajna zastanowili się nad tym?

ogurniak

2015-08-09, 08:12
@Good_Side_Is_An_Left
Tak, a te pieniądze to wyciągają ci z dupy i rozdają na prawo i lewo.

Virsitaris

2015-08-09, 08:59
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

oj cebulaki... z Unii Europejskiej każdy kraj dostaje kase, jedni więcej, drudzy mniej - to ile dostaniemy zależy od tego jakich mamy tam polityków, a że mamy np. k***ina to wiadomo... ch*ja dostaniemy



Unia zabrała nam młodych i wykształconych, a Ty k***a z jakichś ochłapów się cieszysz. Na dłuższą metę jesteśmy taką samą dz**ką międzypaństwową jak kiedyś.

korinogaro

2015-08-09, 09:35
@up, no i tu się mylisz. Właśnie ze względu na położenie powinniśmy być luksusową dz**ką (wdzięczyć się za kasę do tego kto da więcej za numerek). Zamiast tego nasi politycy robią z nas szaleńczo zakochaną to raz w jednym to raz w drugim młodą dziewczynę która daje się j***ć za free, a czasem do tego dopłaca.

Ma...........ke

2015-08-09, 09:46
Good_Side_Is_An_Left. napisał/a:

oj cebulaki... z Unii Europejskiej każdy kraj dostaje kase, jedni więcej, drudzy mniej - to ile dostaniemy zależy od tego jakich mamy tam polityków, a że mamy np. k***ina to wiadomo... ch*ja dostaniemy


Wiesz co zwykły obywatel ma z tych kilku mld euro na plus w saldzie? Większe podatki bo pieniądze i tak dostaną firmy które przetrzymują je na kontach w grecji szwajcarii cyprze luksemburgu
Natomiast zwykły obywatel musi się zrzucić na ok 20mld składkę do unii europejskiej a jeszcze lepiej mają gminy zadłużające się na miliony złotych z racji budoway za współfinansowanie z UE aquaparku w jakieś małej wsi albo wieczne budowanie drogi którą potem trzeba będzie wiecznie remontować specjalnie wszystko ch*jowo żeby w nieskończoność móc zadłużać gminę i żebrać kasę od UE bo jak się zaczną problemy za 4,8 lat to tych którzy zadłużali już tu nie będzie dawno będą mieli wakacje do końca życia na jakimś honolulu czy ch*j wie gdzie.

ellsworth

2015-08-09, 10:38
Dlaczego wielu jest tak ciemnych i nie odróżnia dwóch rozdzielnych rzeczy: poziomu zamożności GREKÓW i poziomu zamożności GRECJI. Ludzie są tam bogaci, to państwo jest biedne jak mysz.

KlinikaAborcyjna

2015-08-09, 11:21
rateforx napisał/a:

@Good_Side_Is_An_Left. Na szczęście mamy masę takich eurocwe*ów jak ty.



KrisCFC

2015-08-09, 12:31
weltmajster napisał/a:

To jest szczyt. Wszyscy na nich płacimy, żeby nadal mogli być bogatsi od nas nic nie robiąc. Może k***a sami ogłośmy niewypłacalność?



My? Niewypłacalnośc? Poj***ło? Czytaj to:

Główny Urząd Statystyczny opublikował najnowszy raport dotyczący wysokości zarobków w Polsce. Według tej instytucji średnia krajowa w styczniu br. zbliża się do 4 tysięcy złotych.

No przecież my tu k***a jesteśmy bogaci w ch*j! :amused:

mi...........80

2015-08-09, 12:44
@up k***a zawsze mam polew z tej średniej krajowej którą mało kto na oczy widział.